Planuojate nėštumą? Pasirūpinkite ir patogesne buitimi

langas
Laukimo laikotarpis – ypatingas laikas visai šeimai, o ypač būsimai mamytei. Šiuo gyvenimu periodu geriausia gyventi šiek tiek lėtesniu nei įprasta tempu. Buitis – taip pat ne išimtis. Kaip žinia, namų ruošos darbai pareikalauja labai daug laiko energijos, fizinių jėgų bei dėmesio, tad būsimieji tėveliai, prie suplanuodami vaikelį, turėtų atlikti ir dar vieną, labai svarbų dalyką – pasirūpinti, kad buitis būtų kuo patogesnė, o visi su ja susiję ruošos darbai – reikalautų kuo mažiau fizinių jėgų ir būtų kuo greičiau atliekami. Gera žinia ta, kad tai užtikrinti tikrai nėra sunku, tad pats metas sužinoti, kaip tai padaryti.

Langai – labai svarbi kiekvieno interjero bei eksterjero dalis. Ir tik tuo atveju, jei langai bus visiškai švarūs, bus užtikrintas tobulas vaizdas namuose, o tai pat – gaivesnis bei švaresnis oras patalpose, mažesnė kvėpavimo takų ligų bei alergijų tikimybė (kas ypač svarbu nėštumo periodu). Tačiau, kad visi namuose esantys langai žibėtų bei tviskėtų švara, būtina atkreipti dėmesį ir į tai, kad būtina juos ypač dažnai valyti – bent kelis kartus per mėnesį. Ir tai tikrai nėra lengva padaryti laukiantis, todėl labai svarbu iš anksto pasiruošti tam tikras priemones, kurios užtikrinti labai lengvą bei paprastą langų valymą. Viena tokių priemonių yra karcher langų valytuvas, kuris užtikrins, kad jums nereikės daug pastangų tam, kad išgautumėte tobulą langų švarą. Šiais valytuvais naudotis yra labai paprasta, neprireiks daug ir fizinių jėgų. Todėl įsigijus šį prietaisą, langų valymas net ir nėštumo laikotarpiu nevirs iššūkiu.

Kiekvieną minutę ant grindų nusėsta tūkstančiai plika akimi nematomų dalelių, kurios, jei tik nėra pašalinamos, sukuria storus nešvarumų sluoksnius ir taip teršia namų orą, žinoma, gali pateikti ir į mūs kvėpavimo takus. Todėl labai svarbu, kad šios dalelės būtų efektyviai pašalintos, o jūs galėtumėte mėgautis kokybišku namų oru (tai ypač svarbu nėštumo laikotarpiu). Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad kasdienis grindų valymas reikalauja ne tik laiko, bet ir fizinių pastangų. Na, o nėštumo laikotarpiu, kuomet reikia daugiau ramybės bei poilsio, kasdienis grindų valymas tikrai nėra pati geriausia išeitis. Taigi, labai svarbu pagalvoti apie tai, kam galėtumėte perleisti šią užduotį. Puiku, jei kas nors iš šeimos narių gali pasirūpinti efektyviu grindų valymu. Tačiau, jei kiti šeimos nariai mažai laiko praleidžia namuose ar dėl kitų priežasčių negalėtų pasirūpinti efektyviu kasdieniu grindų valymu, puiki išeitis taip pat yra – tereikia įsigyti dulkių siurblį robotą ir galėsite pamiršti visus rūpesčius, susijusius su grindų valymu – kol šis įrenginys efektyviai valys jūsų namų grindis, jūsų galėsite ramiai mėgautis arbatos puodeliu bei įdomiais skaitiniais. Pigu.lt rasite labai didelį šių įrenginių pasirinkimą, tad tikrai surasite ir tą, kuris bus vertas keliauti į jūsų namus.

Ne paslaptis ir tai, kad nėščios moters mityba turi labai subalansuota, labai svarbu gauti reikiamą kiekį maistinių medžiagų. Todėl tam geriausiai tinka namuose gamintas maistas. Tačiau taip pat nesunku pastebėti, kad kasdienė maisto ruoša atima ne tik nemažai laiko, bet ir labai daug jėgų. Taigi, belieka tik įgyvendinti tam tikrus sprendimus, kad visi nėštumo laikotarpiu valgytumėte maistingai, gautumėte visas reikiamas maistines medžiagas, tačiau tuo pat metu – nepervargtumėte ruošdamos maistą. Ir tai tikrai virs realybe, jei nepamiršite įsigyti įvairių įrenginių, kurie labai palengvina bei pagreitina įvairių patiekalų bei gėrimų ruošą. Tai – sulčiaspaudės, kokteilinės, virtuviniai kombainai ir t.t. Na, o čia laukia platesnė informacija apie šiuos įrenginius.

Užs. Nr. 500296