Permanentinis makiažas - ieškančioms ilgalaikio grožio

permanentinis
Išvaizdi, judri ir savimi pasitikinti moteris yra šių laikų influencerių etalonas, kuriomis nori būti daugelis sekėjų. Komunikabilumas, asmeniniai talentai, nepriekaištingas savęs pateikimas ir išpuoselėtas makiažas - pagrindinės nuomonės formuotojų savybės skleidžiant savo turinį. Išbandydamos naujas technologijas, atrasdamos grožio procedūrų paslaptis, triukus jos gali pasidalinti vertinga informacija ir su savo pasekėjais ir sutaupyti jiems daug laiko. Kaip ir žinomi žmonės, taip ir paprastos moterys nuolat skuba, gaišta brangias ryto minutes smulkiam makiažui atlikti. Sakykite, kuri moteris netrokšta sutrumpinti savo kasdienių ritualų?

Permanentinis makiažas – patarimas palengvinsiantis jūsų gyvenimą. Kosmetikos industrija ilgainiui rado visoms prieinamą galimybę džiaugtis koreguotais veido bruožais. Permanentiniu būdu jums galima koreguoti antakių formą, lūpų kontūrą, tarpblakstieline linija paryškinti akis.

permanentinis

Permanentinio makiažo procedūra atkeliavo iš tolimųjų rytų - Pietryčių Azijos salos. Vietinės moterys kreipdavosi į saloje gerai žinomus tatuiruočių meistrus prašydamos atlikti veido zonų, dažniausiai antakių, korekcijai. Palaipsniui buvo išrasti specialūs tam skirti pigmentai ir priemonės.

permanentinis

Ilgalaikio makiažo privalumai?

Moteris pasinaudojusi šią estetine paslauga gali būti tikra dėl savo išvaizdos bet kuriuo laiku, net ir nepalankiomis oro sąlygomis, pavyzdžiui kelionėje, mėgaujantis maudynėmis ar nakties metu. Aktyvios, daug judančios moterys jau spėjo išbandyti permanentinį makiažą, kuris lietuvoje išpopuliarėjo su antakių koregavimu. Ne visos moterys turi įgimtą grožį. Vienos neturi pakankamai antakių plaukelių, jie būna per šviesūs, nėra simetriški, tvarkingi, kitos trokšta visada ryškių akių, nors pačių oda ir plaukai itin balti, joms gelbėja tarpblakstielinė užpildymo linija suteikianti ryškumo akims. Lūpos dažnai kamuojamos pūslelinės, einant metams išbąla kontūras, lūpos susiaurėja vizualiai, atsiranda asimetrija. Visą tai koreguoja permanentinis makiažas. Šiuolaikinės švelnios, natūralios technikos skirtos ne vien pakeisti laiko išblukintus bruožus, bet ir juos pabrėžti taip, kad niekas nesuprastų ir tai liktų maža pačios moters paslaptis. Kiekviena moteris gali investuoti į savo išvaizdą ir džiaugtis bent keletą metų.

permanentinis

Eiga ir rezultatas

Jei nusprendėte save palepinti ir pasinaudoti permanentiniu makiažu, ieškokite šios srities profesionalų, galbūt draugų ar artimųjų tarpe rasite rekomendacijų. Geriausia rekomendacija pamatyti jums patinkantį koreguotos srities rezultatą ir tuomet domėtis koks meistras tai atliko. Pirmą kartą atvykus pas specialistą reikėtų prašyti konsultacijos ir platesnės informacijos apie pačią metodiką, galimą rezultatą, gijimą, nes kiekvienas atvejis unikalus.

Įsitikinusi specialisto kompetencijomis, ar jums viskas priimtina, neskubėkite atlikti procedūros, leiskite sau viską ramiai apgalvoti ir kai jau nebelieka jokių abejonių tuomet grįžkite pas patinkantį meistrą. Permanentinio makiažo procesas trunka apie 2 valandas, pirmiausia vizualizuojamas norimos zonos rezultatas trumpalaikėmis priemonėmis, nuskausminama, į mikropigmentuojamos odos paviršių bus įvedamas pigmentas. Oda kaip ir tatuiravimo metu pažeidžiama nestipriai ir jai sugyti prireiks kelių savaičių. Po pirminio išorinio gijimo, kuomet susiformuoja šašiukas , seka vidiniai gijimo procesai, kurie plika akimi nepastebimi. Oda sudėtingas žmogaus organas.

Praėjus 3-4 savaitėms įprastai reikia atvykti pas savo meistrą korekcijai, tai pradėto darbo užbaigimas. Dėl atsiradusių netikslumų gijimo, priežiūros metu yra pataisomas netolygus pigmento išsidėstymas, užtvirtinama forma ir spalva. Korekcija yra šiek tiek paprastesnė procedūra, kadangi zonai jau yra suteikta forma ir spalva. Pirmosios procedūros metu parenkamas švelnesnis pigmento įvedimas ir stebima koks bus sugijimas, nes nuspėti žmogaus organizmo reakciją į įvestus dažus itin sudėtingas.

permanentinis

Kiek kainuoja ilgalaikis makiažas?

Permanentinis makiažas yra skirstomas į du vizitus, kurie yra skirtingai kainuojantys. Jei pirmuoju vizitu jums gali tekti sumokėti 100-250 eurų, tai antrajam vizitui prireiks 40-60 eurų. Dažniausiai gerą vardą turintys ir rezultatą garantuojantys meistrai yra šiek tiek brangesni, dėl savo žinių ir įgūdžių sukauptų dirbant ne vienerius metus. Tad nevertėtų dairytis patraukliausių pasiūlymų, kadangi jūsų ilgalaikis makiažas liks ne vieneriems metams, tai investiciją į save. https://vilma-permanent.lt/

Užs. Nr. 499559