Penki ženklai, rodantys, kad Jums neverta pirkti šio automobilio

automob
Kad automobilis šiandien yra vienas reikalingiausių pirkinių, su tuo sutinka daugelis – tik turėdami šią transporto priemonę, greitai bei patogiai įveiksite bet tokį atstumą, pasieksite darbovietę, vaikų ugdymo įstaigas, apsipirkimo ar pramogų vietas. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad dažniausiai automobilio įsigijimui yra skiriama ne tokia ir menka pinigų suma. Taigi, nieko keista, kad norisi investuoti tinkamai.  Prieš perkant automobilį, verta susipažinti ir su svarbia informacija, pavyzdžiui, sužinoti, kokie yra ženklai, rodantys, kad jums tikrai nevertėtų pirkti konkretų automobilį.

Yra dėvėtų detalių

Kiekvienas automobilis yra sudarytas iš tūkstančių detalių ir kiekviena iš jų atlieka tam tikrą funkciją. Belieka tik pridurti, kad visos detalės savo funkciją geriausiai atlieka tada, kai kai keitimo metu būna naujos. Taigi, prieš pirkdami automobilį (tai turėtų būti ypač aktualu tiems, kurie planuoja įsigyti naudotą transporto priemonę), turite ypač atsakingai patikrinti, ar joje yra dėvėtų detalių. Dažnai, jos laužynų pardavėjų yra žymimos ranka rašytais užrašais Kuo rizikuosite, jei elgsitės priešingai? Savaime suprantama, viena iš pagrindinių veiksnių yra tas, kad automobilis, turintis dėvėtų detalių gali greičiau sugesti, sukelti tam tikrų nepatogumų, o taip pat – pareikalauti atnaujinimo darbų bei papildomų išlaidų. Na, o, jei vis dėlto, nutiktų taip, kad būsite priversti įsigyti ir originalių ir OEM automobilio detalių, verta jų ieškoti Trodo. Čia jūsų laukia ypač didelis automobilių originalių detalių pasirinkimas. Kad greitai bei patogiai surastumėte tai, ko ieškote, nepamirškite pasinaudoti greitąja paieška – nurodykite  tam tikrą informaciją ir  jau po kelių akimirkų išvysite tik tas prekes, kurios atitinka jums aktualius kriterijus.

Išmetimo dujos – baltos, juodos arba mėlynos/pilkos spalvos

Dar vienas ženklas, rodantis, kad galbūt jums visiškai neverta investuoti į konkretų automobilį, yra išmetimo dujų spalva. Jei ji yra balta, juoda arba mėlyna/pilka, tokiu atveju tikriausiai automobilis turi tam tikrų problemų. Štai, pavyzdžiui, išmetimo dujų spalva yra balta, tokiu atveju tikėtina, kad variklio aušinimo skystis patenka į benzininių ir dyzelinių kamerą. Juoda šių dujų spalva – taip pat svarbus požymis, kad geriausia būtų nepirkti transporto priemonės. Jei tokios dujos yra išmetamos iš benzinu varomų automobilių, tikėtina, kad variklis, sudegina per daug degalų. Na, o, jei tokios spalvos dujas išmeta dyzeliu varomas automobilis, tai praneša apie didelį suodžių kiekį. Tuo tarpu mėlynos arba pilkos spalvos dujos praneš apie degančią alyvą. Žinoma, tai dar tikrai nereiškia, kad automobilis, kurio išmetamųjų dujų spalva yra balta, juoda, mėlyna/pilka, jau yra visiškai netinkamas naudoti. Nieko panašaus, tačiau nepamirškite, kad įsigiję tokią transporto priemonę, turėsite atlikti jos atnaujinimo darbus.

Automobilis atitinka jūsų, tačiau ne visos jūsų šeimos poreikius

Ne paslaptis, kad išsirinkti automobilį, kuris bus skirtas tik vienam asmeniui, yra gerokai lengviau, nei transporto priemonę, kuri turėtų patenkinti bent 4 šeimos narių poreikius. Taigi, prieš įsigydami automobilį, atsakingai automobilį, atsakingai įvertinkite ir tai, ar jis atitiks jūsų šeimos poreikius. Jei jūsų šeima yra ypač didelė arba dažnai keliaujate su draugų kompanija arba augintiniais, tokiu atveju verta rinktis ypač erdvę transporto priemonę su dideliu bagažo skyriumi. Dar daugiau, jei kuris nors iš šeimos narių šiuo automobiliu dažnai keliaus po užmiesčio vietoves, tai taip pat atsakingai įvertinkite, ar transporto priemonė tiks ir šiam tikslui. Kitais žodžiais tariant, jei vos tik pažvelgę į automobilį pastebite, kad jis gali puikiai pateisinti jūsų, tačiau ne kitų šeimos narių poreikius, tai gali būti svarbus ženklas, rodantis, jog verta paieškoti kitos transporto priemonės.

Netenkina eksploatavimo išlaidos

Ne paslaptis ir tai, kad kiekvienas automobilis pasižymi ir tam tikromis eksploatavimo išlaidomis. Jos dažnu atveju priklauso ir nuo to, kaip dažnai bus naudojama transporto priemonė, kokiomis vietovėmis bus važinėjama. Taigi, atsakingai įvertinkite, kokie bus jūsų poreikiai ir pasidomėkite, kokios būtų šios transporto priemonės eksploatacijos išlaidos. Atsakymas jūsų netenkina? Tai gali būti akivaizdus ženklas, kad reikia kito, ekonomiškesnio automobilio.

Pirmasis įspūdis

Na, ir, žinoma, ne ką mažiau svarbi ir dar viena detalė. Tiesiog nuoširdžiai paklauskite savęs, o koks buvo pirmasis jūsų įspūdis? Ar šis automobilis jums patiko iš pat pirmo žvilgsnio? Ar panorėjote prieiti arčiau ir sužinoti daugiau apie jį? Ar pagalvojote apie tai, kad jam norėtumėte skirti tik tam tikrą, konkrečią pinigų sumą, o ne tiek, kiek būtų prašoma? Jei į visus šiuos klausimus atsakėte teigiamai, tai gali būti dar vienas svarbus ženklas, rodantis, kad galbūt vertėtų paieškoti kito automobilio. Taigi, labai dažnai žmonės sako, nėra patenkinti savo įsigytu automobiliu, tačiau, net nesusimąsto, kad jau pačioje pradžioje tam tikri ženklai rodė, kad reikėtų kito sprendimo. Taigi, kad ir jūs liktumėte patenkinti įsigytu pirkiniu, įsiminkite šiuos 5 ženklus, rodančius, kad galbūt tai nėra pati geriausia investicija. Jei automobilyje yra senų detalių; jei išmetimo dujos yra baltos, juodos, pilkos ar mėlynos spalvos; jei jūsų netenkina eksploatavimo kaštai; jei žinote, kad transporto priemonė nepateisins jūsų šeimos narių poreikius ir jei pirmasis įspūdis apie automobilį buvo ne pats geriausias, tai gali būti rimti ženklai, kad jums vis dėlto reikėtų tęsti transporto priemonės paieškas.

Užs. Nr. 467428