Patikimas vertimų biuras – kaip jį išsirinkti

freepik.com nuotr.
Šiandien galime mokytis, dirbti ir kurti verslą įvairiausiose pasaulio šalyse. Tai reiškia, kad svarbu ne tik mokėti kalbų, bet ir naudotis profesionaliomis paslaugomis, teikiamomis patikimo vertimų biuro. Skaityk toliau, kad sužinotum, kaip jis gali tau padėti ir į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis vertimų biurą.

Kokiais atvejais gali padėti vertimų biuras

Anglų kalba tapo įtakingiausia ir plačiausiai vartojama užsienio kalba, ir daugelis iš mūsų ją moka labai gerai. Dažnai mokame ir dar kokią nors kitą užsienio kalbą. Ar to pakaks išversti teisinį ar techninį dokumentą? Greičiausiai, ne. Nors ir mokame kalbą, specifiniai terminai mums gali būti neįkandami, todėl vertimą geriausia patikėti vertimų biurui.

Vertimų biuras siūlo daug privalumų: jis bendradarbiauja su daugybe vertėjų, dirbančių su įvairiomis kalbomis ir įvairių sričių tekstais – tiek negali išmanyti vienas žmogus, bet kvalifikuotai atliks keli profesionalai. O didelius tekstus vertimų biuras išvers greičiau, naudodamas šiuolaikines kompiuterines programas, terminų duomenų bazes ir kitus pagalbinius įrankius.

Ne mažiau svarbus ir teksto „sutvarkymas“, kurį atliks profesionalai, patyrę vertėjai – tekstas bus reikiamai formatuotas, be klaidų, surašytas puikia, tikslia, originalo kalbą atitinkančia forma. Tai ypač svarbu bendradarbiaujant su užsienio partneriais – juk dažnai pirmą įspūdį sudarome būtent teksto forma, tik vėliau susipažįstame akivaizdžiai.  Todėl teksto kokybė ypač svarbi.

Kaip išsirinkti vertimų biurą?

Jei bendradarbiaujate su verslo partneriu užsienyje, norite mokytis užsienyje ar plėtoti bet kokį tarpvalstybinį bendradarbiavimą, neišsiversite be profesionalių vertimo paslaugų. Jei vertimai reikalingi nuolat ir dar didelės apimties, geriausia rinktis būtent vertimų biurą. O toliau apie tai, į ką būtina atkreipti dėmesį.

Profesionalus vertimų biuras turės tam tikros srities sertifikatą ir naudosis moderniomis technologijomis, suteikiančiomis galimybę darbą atlikti greitai, kokybiškai ir tiksliai. Būtina atkreipti dėmesį, kokias kalbų poras siūlo vertimų biuras, ar yra vertėjų, kurie specializuotųsi konkrečios srities, pavyzdžiui, teisės, medicinos, techniniuose vertimuose.

Jei numatoma versti dokumentus, kuriuose yra neskelbtinos asmeninės informacijos ar komercinių paslapčių, reikia įsitikinti, kad vertimų biuras užtikrins konfidencialumą ir tinkamai tvarkys duomenis.

Pirmasis įspūdis taip pat svarbus: jei susisiekiate su biuru ir išsiunčiate paklausimą dėl informacijos, atkreipkite dėmesį, kaip greitai jums atsakoma, ar maloniai, profesionaliai ir konkrečiai bendraujama. Ar vertimų biuras turi vertimo projektų vadovus, perduodančius užsakymus  geriausiai tą darbą išmanančiam vertėjui ir organizuojančius reikiamą komunikaciją. Svarbu ir tai, ar suteikiama visa informacija apie vertimo biuro teikiamas paslaugas, terminus ir išlaidas.

Visų šių veiksnių derinys garantuoja sėkmingą, kokybišką bendradarbiavimą, orientuotą į profesionaliai atliktus vertimus, suteikiančius galimybę bendradarbiauti, bendrauti, atrasti pasaulį ir didinti verslo apimtis.

„Linearis“ – patikimas ir profesionalus vertimų biuras

Jeigu jums reikalingos profesionalios vertimo paslaugos ir susidomėjote Rygos vertimų biuru, susisiekite su mumis ir sužinosite, kaip galime jums padėti. Vertimų biuras Linearis atliks įvairiausio pobūdžio ir specifikos tekstų vertimus, leis jaustis saugiai dėl terminų ir subtiliausių teksto niuansų atitikties originalui. Mūsų darbas – nutiesti tiltus tarp įvairių kalbų, kultūrų ir verslo – juos nutiesti mes galime padėti ir jums!

Užs. Nr. 542086