Paryžiaus vasaros olimpinės žaidynės - nepraleiskite šių įspūdingiausių sporto varžybų

Pixabay nuotr.
2024 m. Paryžiaus vasaros olimpinės žaidynės jau visai šalia ir sporto gerbėjų jaudulys vis auga. Su 329 renginiais 32 sporto šakose, laukia daugybė įspūdingų sporto rungtynių. Štai trys vienos laukiamiausių olimpinių sporto varžybų, kurios tikrai prikaustys žiūrovus visame pasaulyje.

Banglenčių sportas

Banglenčių sportas debiutavęs praėjusiose Tokijo olimpinėse žaidynėse, šiais olimpiniais metais vėl žada aršią kovą ir konkurenciją. Ši sporto šaka pastaraisiais metais sulaukė didžiulio populiarumo, o jos įtraukimas į olimpinę programą rodo jos augantį pasaulinį pripažinimą.

Banglenčių sporto varžybos vyks Teahupoo pakrantėje, Taityje, vaizdingoje Prancūzijos Polinezijos saloje Ramiajame vandenyne. Tai pasaulinio lygio banglenčių sporto centras ir pirmą kartą istorijoje olimpinė rungtis bus rengiama taip toli nuo olimpinės sostinės. Renginyje dalyvaus 24 vyrai ir 24 moterys iš viso pasaulio, visi siekiantys iškovoti geidžiamus aukso medalius.

Tarp pagrindinių pretendentų vyrų grupėje yra Australijos banglentininkas Owen Wright, kuris pastaruoju metu demonstruoja puikią formą, ir Brazilijos banglentininkas Italo Ferreira, dabartinis vyrų olimpinis čempionas. Konkurencija bus intensyvi, kiekvienas banglentininkas stengsis išnaudoti savo įgūdžius iki maksimumo, siekdamas užimti pirmąją vietą.

Banglenčių sporto renginys bus privalomas žiūrėti ne tik šios sporto šakos gerbėjams, siūlantis kvapą gniaužiančius Prancūzijos Polinezijos pakrantės vaizdus ir įspūdingus banglentininkų triukus ant bangų. 

Riedlenčių sportas

Riedlenčių sportas taip pat yra dar nauja olimpinės programos dalis, ir jos įtraukimas sukėlė didelį susidomėjimą tarp gerbėjų. Šios sporto šakos aukšto lygio triukai ir drąsūs pasirodymai tikrai sužavės žiūrovus, o varžybos žada būti įspūdingas reginys. Riedlenčių varžybos vyks Place de la Concorde, istorinėje ir ikoninė vietoje Paryžiaus širdyje.

Tarp pagrindinių pretendentų į auksą yra amerikiečių riedlentininkas Nyjah Huston, daugelio pasaulio čempionatų nugalėtojas, ir Brazilijos riedlentininkas Kelvin Hoefler, žinomas dėl savo techninių įgūdžių.

Varžybose dalyvaus 20 vyrų ir 20 moterų, visi siekiantys iškovoti aukso medalius. Šis renginys žada būti aukštos energijos spektaklis, kur riedlentininkai atliks drąsius triukus ir pasirodymus, kurie privers žiūrovus aikčioti iš nuostabos.

​​​​​​​Olimpinės rankinio varžybos

Rankinis yra populiarus sportas Europoje, o Paryžiaus vasaros olimpinėse žaidynėse dalyvaus geriausios pasaulio komandos. Konkurencija bus intensyvi, kiekviena komanda kovos dėl geidžiamų aukso medalių. Tarp pagrindinių pretendentų, tiek vyrų tiek moterų rankinio varžybose yra dabartiniai olimpiniai čempionai ir varžybų šeimininkai - Prancūzija, taip pat kitos stiprios komandos, tokios kaip Norvegija, Danija ir Vokietija.

Rankinio varžybos vyks Accor arenoje, moderniausiame sporto centre Paryžiaus širdyje. Varžybose dalyvaus 12 geriausių pasaulio komandų, kiekviena iš jų turės 14 žaidėjų, ir bus žaidžiama grupės etape, po kurio seks atkrintamųjų varžybų etapas. Šios varžybos žada būti tikrai įspūdingas reginys, kur komandas nuo iškritimo skirs tik vienos rungtynės.

Taigi, sporto sirgaliams ši vasara jau suplanuota - Paryžiaus olimpinės žaidynės tikrai bus nepamirštama patirtis, su įvairiais naujais sporto renginiais ir įspūdingomis rungtynėmis, kurios prikaustys žiūrovus visame pasaulyje. Visus olimpinių varžybų rezultatus, o jų bus daug, galite sekti GGBET puslapyje. Nuo aukšto lygio banglenčių ir riedlenčių triukų iki intensyvios rankinio konkurencijos – kiekvienas ras ką pamatyti ir už ką sirgti šiose žaidynėse.

Su geriausiais pasaulio atletais, kovojančiais dėl geidžiamų aukso medalių, 2024 m. Paryžiaus vasaros olimpinės žaidynės tikrai bus įsimintinas renginys.

Užs. Nr. 555820