Paremkite vietinę žiniasklaidą užsakydami savo verslui reklamą itin palankiomis sąlygomis

Setupad nuotr.
Corona virusas įnešė daug neapibrėžtumo daugelyje kasdieninio gyvenimo sričių, o ypač kai kuriuose verslo segmentuose. Daugiausiai nukentėjo tie verslai, kurie glaudžiai siejami su bendravimu su žmonėmis - maitinimo paslaugas teikiančios įmonės, pramogų verslo, grožio industrijos atstovai, odontologai, kelionių agentūros ir kiti verslai. 

Nepaisant to, kad dienas tenka leisti namuose sekant vis naujas žinias apie viruso plitimą, smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, asmenys užsiimantys individualia veikla, vis tiek gali ieškoti kūrybinių sprendimų kaip padėti savo verslui ir neprarasti klientų. Netgi imtis naujos veiklos interneto erdvėje, kur žmonės šiomis dienomis ir leidžia daugiausiai laiko.

Reklamos technologijas kurianti kompanija Setupad.com paskelbė apie galimybę smulkaus ir vidutinio verslo atstovams itin palankiomis sąlygomis užsakyti reklamą didelę aprėptį turinčiame reklamos tinkle. Lietuvoje Setupad reklamos tinklas jungia didžiuosius portalus, nišines svetaines, taip pat padengia daug regionų, savivaldybių per vietines žiniasklaidos priemones. 

“Nusprendėme suteikti galimybę verslininkams neprarasti ryšio su klientais, priminti apie save, pasiekti potencialius klientus tiek visos Lietuvos mastu, tiek ir pasirinktuose miestuose, regionuose arba tiesiog atrinktų svetainių reklamos plotuose, kuriuos valdome savo tinkle. Kai kuriais atvejais karantino metu verslas gali tiesiog konsultuoti klientus, su kuriais atsirastų galimybė dirbti gyvai jau po karantino. Galbūt suteikti jiems nuolaidos kuponus, rasti kitus būdus kaip pristatyti savo paslaugas. Bet kuriuo atveju užsakovus konsultuosime ir patarsime kokią žinutę geriausia komunikuoti būtent jų verslui.” – kalba Povilas Goberis, Setupad vadovas Lietuvoje. “Esame netgi pasirengę atlikti paprastus dizaino darbus užsakovams, kurie neturi reklaminės medžiagos, nemokamai. Be to, tai tam tikra prasme ir socialinis projektas - vietoje to, kad remti užsienio reklamos platformas, verčiau paremti vietinę žiniasklaidą, kuri šiuo laikotarpiu irgi stipriai nukenčia.”

skrastas.lt taip pat yra pasiekiama per Setupad reklamos tinklą, todėl reklamą mūsų svetainėje galite užsakyti arba tiesiogiai arba per Setupad. 

Daugiau informacijos apie Setupad pasiūlymą rasite https://reklama.setupad.com/ puslapyje. 

Kontaktai pasiteirauti: supportlt@setupad.com, +370 609 88386

Komentarai

Tamstos    Pen, 2020-03-27 / 16:34
korespondentai. Kol rašysite,kaip dabar labai,labai blogai Šiaulių mieste. Medžiai išpjauti,oro uostas bus tik degalinė orlaiviams užpildyti,kažkaiptai nelabai yra pasitikėjimas jumis,kad kai visi darbai bus baigti. Jūs nors vieną teigiamą žodį parašysite,apie dabartinį merą? Mielai aš jums perveščiau 50 Eurų už pažinčių žinutę. "Ieškau merginos nuo 30m.",nors visos jau moterys tokio amžiaus ir su vaikais. Todėl mano 50 Euru vargu ar sulauksite.
rimas    Šeš, 2020-03-28 / 08:17
labai daug uzsakytu straipsniu.Nera objektyviu tyrimu,tik brukama nuomone,todel numirus siam laikrasciui,Siauliai nieko nepraras
rimui    Šeš, 2020-03-28 / 13:28
O jūs nepagalvojot, kad ir jums numirus Šiauliai, o juolab Lietuva greičiausiai nieko neprarastų? Skaitykit mero profilį, ten straipsniai neužsakyti.
Svečias    Šeš, 2020-03-28 / 13:39
Puikus laikraštis, kur dar yra žurnalistikos. Be vietinių naujienų greitai atsirastų skylė, o visokio plauko veikėjai turėtų progą manipuliuoti informacija per savo “kanalus”.
miestietis    Sek, 2020-03-29 / 17:24
Laikraštis kaip laikraštis, o jame rašomi straipsniai taip pat rašomi ne dievų, o paprastų žmonių, tokių pačių, kaip ir visi kiti. Tas žiniasklaidos verslas nėra jau toks paprastas ir kaip matome kitas buvęs miesto laikraštis ”Šiaulių naujienos” nežinau ar beegzistuoja, nes ne visiems biznieriams duota šviesti ir informuoti žmones. Kadangi informacinės priemonės labai stipriai keičiasi, tai ir ”Šiaulių kraštui” linkiu sukurti internetinę televiziją, idant užpildyti tą atsiradusią spragą nustojus būti įdomiai ”Šiaulių televizijai”, iš kurios jau beveik nieko nebeliko, nes pačiam tos televizijos direktoriui ji tiek įdomi, kiek man- ar Mia turi naują kakalį.
.    Sek, 2020-03-29 / 22:29
būtų visiškai logiška pabaiga - juk "Leninietis" irgi 30 metelių teištempė... :)
Šiaulių "Plūgas"    Pir, 2020-03-30 / 07:13
Kodėl "Šiaulių vandenys" remia tik "Š.naujienas" turėtų proporcingai būti?

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.