„Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė: išskirtiniai papuošalai moterims suteikia pasitikėjimo

apyrankes
Apyrankės – tai universalūs papuošalai, kurie kasdieniniam įvaizdžiui suteikia puošnumo ir išskirtinumo.

Šį sezoną kaip niekada madingi masyvūs papuošalai moterims. Tikrai nesuklysite, jei pasirinksite masyvią ir išskirtinio dizaino apyrankę. Atrodysite ne tik itin stilingai, bet ir šiuolaikiškai.

Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė dalinasi patarimais, kaip tinkamai derinti masyvias apyrankes ir kaip kilo idėja tokius papuošalus kurti.

Masyvi apyrankė – išskirtinumo ženklas

Oh-ye“ internetinės parduotuvės įkūrėja Aistė Kairytė teigia, kad ryškų ir ekstravagantišką papuošalą reikia mokėti priderinti.

Ankstyvas ruduo – tai laikas, kai vėl sugrįžta žemės spalvos aprangos deriniuose. Man patinka elegancija, subtilus ir išlavintas skonis. Visada žaviuosi, kai į moters stilių būna įtraukiami ryškūs ir išskirtiniai papuošalai. Norint savo stilių neperkrauti, labai gerai reikia įsivertinti spalvas ir audinių raštus“, – patarimais dalinasi moteris.

apyrankes

Papuošalų kūrėja ir verslininkė Aistė Kairytė pabrėžia, kad papuošalai moterims suteikia ne tik išskirtinumą, eleganciją, bet ir pasitikėjimo savimi. Todėl siūlo dailiosios lyties atstovėms nebijoti puoštis ir taip parodyti savo moteriškumą.

Dažniausiai savo įvaizdį paryškinu išskirtiniu akcentu, o pirmenybę teikiu apyrankėms. Apyrankės mane žavi, nes šį papuošalą galiu matyti pati. Visai neseniai sėdėdama kavinėje, ankstyvą ir saulėtą rudens rytą, gerdama savo mėgstamą kavą, pastebėjau, kad mano ranka apjuosta masyvia apyranke suteikia išskirtinio žavesio. Man patiko jausmas, kai jos kristalai žaidžia saulės spinduliuose, o mažiausios detalės suteikia subtilumo, vientisumo, sustiprina ir paryškina kristalą. Aš, kaip moteris, žaviuosi mane puošiančiais aksesuarais, kurie papildo mano įvaizdį ir suteikia ryškumo mano stiliui“, – apie pasitikėjimą kalba „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja.

apyrankes

Kuo „Oh-ye“ prekinio ženklo apyrankės išsiskiria iš kitų gamintojų?

Oh-ye“ prekinio ženklo papuošalai tikrai išskirtiniai. Ne tik ekstravagantiški, šiuolaikiški, stilingi, kokybiški bet ir vienetiniai. Kiekvienas kuriamas papuošalas vis kitoks, todėl turėsite vienetinį aksesuarą.

Mano kiekviena apyrankė kuriama su įkvėpimu, tai reiškia, kad neįsileidžiu į kūrybą nuobodulio. Savo apyrankėse ir papuošaluose naudoju daug spalvų, nes mėgstu, kad papuošalas sukurtų savo energiją ir nuotaiką. Kiekvienas darbas užima nemažai mano kūrybos laiko, nes yra siuvamos visos detalės. Tai reiškia, kad papuošalas išlaiko tvarumą ir ilgaamžiškumą“, – apie papuošalų kokybę pasakoja Aistė Kairytė.

Oh-ye“ kuriamos apyrankės, naudojant kuo įvairesnes detales – tai kristalai, natūralūs akmenys ir kitos paryškinančios detalės. Aistės Kairytės kuriami papuošalai moterims yra vienetiniai, todėl galite būti garantuota, kad turėsite išskirtinę apyrankę.

Man svarbu, kad naudojamos detalės papuošaluose būtų kokybiškos ir sertifikuotos gamintojų. Mano tikslas užtikrinti, kad gaminio kokybė atitiktų kainą ir leistų pilnai jaustis užtikrintai, kad papuošalas tarnaus ir išlaikys ilgaamžiškumą. Aš, kaip kūrėja, galiu garantuoti, kad mano kurtas darbas niekada nepasikartos. Ne kartą minėjau, kad esu įkvėpta Prancūzijos, tos klasikos, paprastumo ir elegancijos mišinio, todėl savo darbus pavadinau prancūziškais vardais. Gal dėl to, kad norėjau įpinti to prancūziško prieskonio“, – teigia kūrėja ir verslininkė.

apyrankes

Galimybė susikurti papuošalą pagal save

Mėgstančioms paprastumą ir kuklumą, „Oh-ye“ internetinėje parduotuvėje galite išsirinkti ramesnių ir subtilesnių spalvų derinių bei mažesnių dydžio apyrankių.

Mes visada pasirengę įgyvendinti jūsų troškimus, todėl galime padėti susikurti savo apyrankę. Mūsų internetinėje svetainėje Oh-ye.com galite įsigyti papuošalą, kurį kursite jūs patys. O mes įsiklausę į jūsų mintis ir fantazijas, įgyvendinsime jūsų norus“, – apie galimybę susikurti papuošalą pagal save pasakoja Aistė Kairytė.

Užs. Nr. 491095