Nuo ko priklauso vandens filtrų kaina?

Vienas iš dažniausiai kylančių klausimų, norintiems įsigyti vandens filtrą, kiek kainuoja? Kaip galite atspėti, sunku pateikti aiškų atsakymą, nes tai priklauso nuo daugelio faktorių. Pirmiausia apie tai, ką turite omenyje sakydamas "vandens filtras". Vieniems tai viena kasetė, kitiems – centrinė viso namo filtravimo stotis. Bandant nustatyti vandens filtro pirkimo kainą, verta pagalvoti, ar ieškome paprasčiausių sprendimų, o gal kelių pakopų sistemų. Taip pat svarbi žaliavinio vandens kokybė. Ar mums rūpi tik elementarus filtravimas, o gal ir vandens minkštinimas ar gryninimas?

Jei vanduo nėra geriamas tiesiai iš čiaupo arba palieka nuosėdų ar dėmių ant jungiamųjų detalių ir sanitarinės įrangos, jį reikia išvalyti. Vandens filtrai skiriasi konstrukcija, efektyvumu šalinant nešvarumus, taip pat kaina ir eksploatavimo reikalavimais.

Kaip išsirinkti tinkamą filtrą?

Pradedant tinkamo įrenginio paieškas reikėtų savęs paklausti, koks individualaus namo vandens filtras atitiks svarbiausius jūsų reikalavimus. Jo užduotis – išvalyti vandenį nuo kenksmingų elementų, pvz., chloro, mangano, sunkiųjų metalų, pertekliaus, taip pat minkštinti vandenį ir, svarbiausia, palikti jame vertingų mineralų. Rinkoje yra daugybė filtrų, įvairių variantų. Kokie vandens filtrai jūsų namui tiks, priklauso ir nuo biudžeto, kurį planuojate skirti šiai investicijai. Atminkite, kad vandens filtras vienam namui yra jo įsigijimo ir įrengimo kaina, bei mėnesinės eksploatacijos išlaidos.

Vandens filtrų teikiama nauda

Neįmanoma ignoruoti skonio temos svarstant, koks vandens filtras individualiam namui bus geriausias. Vandens iš čiaupo kokybė ir jame esantys elementai gali pakeisti maisto skonį. Atminkite, kad minkštas vanduo taip pat reiškia mažiau dėmių ant nerūdijančio plieno indų, taip pat nelieka baltų dėmių ant juodos kriauklės. Plaudami vonios kambarį pastebėsite, kad jame lengviau palaikyti švarą. Dušas be dryžių, tualetas be nuosėdų – tai tik keli privalumai, kurie jums tikrai naudingi. Taip pat atminkite, kad minkštesnis vanduo reiškia mažiau ploviklių, kuriuos turite naudoti maudantis vonioje, mažiau kalkių, kurios gadina buitinius prietaisus, pavyzdžiui, skalbimo mašiną ar indaplovę, ir taip sumažina poreikį šiuos prietaisus keisti dažniau. Tai ekologiška. Galite būti tikri, kad nesvarbu, kokius vandens filtrus nuspręsite įrengti savo name, tai bus geras žingsnis siekiant apsaugoti savo sveikatą ir namų ūkio biudžetą.