Norfa akcijos: informacija praktiškiems žmonėms

„Norfa“ nuotr.
„Norfa“ – tai viena tų parduotuvių, į kurią apsipirkti užsukame kone kasdien. Šiame prekybos centre visada galima rasti ypatingų pasiūlymų: specialiai parengtos Norfa akcijos leidžia mėgstamų produktų įsigyti gerokai pigau. Apsipirkimo procesas bus gerokai greitesnis ir sklandesnis, jei dar iš anksto pasidomėsite galiojančiomis nuolaidomis: parengtą specialių pasiūlymų leidinį visuomet galima „pavartyti“ tiesiog internetinėje erdvėje. Tam sugaišite ne daugiau nei porą minučių, o pateikta informacija tikrai padės jums sutaupyti.

Šiek tiek istorijos

Pirmoji „Norfos mažmena“ parduotuvė duris atvėrė 1997 metais Vilniuje, o praėjus porai metų šios bendrovės akcininkai nusprendė investuoti į mažmeninės prekybos plėtrą. Nuo 2000 iki 2002-ųjų metų buvo atidarytos net 43 šio tinklo parduotuvės, o 2004-aisiais šių parduotuvių skaičius išaugo iki 87. 2019 metais visoje Lietuvoje jau buvo galima suskaičiuoti 143 prekybos centrus. Šiandien „Norfos“ parduotuves matome kaip tikrai modernius prekybos centrus, ir tikriausiai daugelis mūsų nė neatsimena, kaip atrodė pirmosios šio prekybos tinklo parduotuvės. Nuo 2006 metų ypatingas dėmesys skiriamas ne tik parduotuvės funkcionalumui, bet taip pat ir estetikai: kiekviename prekybos centre siekiama sukurti jaukų interjerą, kuris užtikrintų pačią maloniausią apsipirkimo patirtį. Norfa akcijos – taip pat labai svarbus kriterijus, kuris šį prekybos centrą paverčia tokiu populiariu, todėl stengiamasi pateikti kiek įmanoma patrauklesnių pasiūlymų.

Ekologiškai atsakinga įmonė

2015 metais „Norfos mažmena“ buvo pripažinta efektyviausiai energiją vartojančia įmone visoje Lietuvoje, todėl galime drąsiai teigti, kad ši kompanija yra ekologiškai atsakinga. Turbūt nereikia nė sakyti, kad šiandien rūpinimasis ekologija yra kaip niekad aktualus, taigi, į tai vertėtų atsižvelgti ir renkantis prekybos centrus. „Norfa“ pirmiausia ėmėsi apmokyti darbuotojus, kaip būtų galima sumažinti energijos sąnaudas, o vėliau buvo įdiegta inovatyvi sistema, kuri per ketverius metus energijos sąnaudas sumažinti net 25 procentais. Tenka sutikti, kad tai – iš tiesų nemažas pasiekimas!

Savitarnos parduotuvės

Greitesniam ir sklandesniam apsipirkimui „Norfa“ prekybos centruose buvo pradėtos diegti savitarnos kasos: naujai atidarytose parduotuvėse daugiausia yra būtent tokių kasų. 2019 metais šio prekybos tinklo parduotuvėse veikė net 135 savitarnos kasos, tačiau ateityje galime tikėtis kur kas didesnių skaičių.

Lojalumo programa

Norfa“ prekybos centruose visuomet galima apsipirkti pigiau: tą padaryti padės ne tik reguliariai atnaujinamos Norfa akcijos, bet taip pat ir lojalumo programa: šiandien šio prekybos tinklo nuolaidų kortelėmis naudojasi maždaug milijonas Lietuvos gyventojų. Įdomu tai, kad net trys ketvirtadaliai „Norfos“ pirkėjų  apsipirkimo metu naudojasi šiomis kortelėmis: tai įrodo, kad šių kortelių nauda yra tiesiog akivaizdi. Vien per 2019 metus „Norfos mažmenos“ nuolaidų kortelių turėtojams buvo suteikta nuolaidų už daugiau nei 30 milijonų eurų. Skaičiai tikrai įspūdingi, todėl šios kortelės įsigijimas gali būti vienas iš būdų, galinčių padėti sutaupyti.