Naujas projektas – vaikų vasaros stovykla

stovykla
Startuoja naujas projektas, NEMOKAMA vaikų vasaros stovykla "Kuo būsiu užaugęs", skirta vaikams iš nepasiturinčių bei daugiavaikių šeimų. Stovykla yra organizuojama nevalstybinės įstaigos, tad kviečiame visus norinčius prisijungti prie paramos. Laukiame ir tikimės pagalbos.

Stovyklos aprašymas:
"Kuo būsiu užaugęs", vaikų stovykla skirta lavinti logiką ir emocinį intelektą, mokyti efektyvių būdų susikaupti, greitai ir tiksliai skaičiuoti bei supažindinti vaikus su įvairių specialybių bei profesijų principais. Taip pat laukia smagios pažintinės išvykos, pokalbiai ir naujos draugystės! Stovyklos veiklų metu bus mokomasi savęs pažinimo ir bandoma atsakyti sau i klausimą: "Kuo būsiu užaugęs".
Stovykla skirta 10-16 metų vaikams. Stovyklų metu pasirūpinsime vaikų užimtumu, priežiūra bei visapusišku ugdymu. Maistas bus nemokamas ( maitinimas 4 kartus per dieną). Nuo karo baisumų pabėgusiems vaikams svarbu suteikti visą įmanomą pagalbą, sukurti sąlygas pasijusti saugiai, užsiimti ugdančiomis, jiems įdomiomis veiklomis. Norime, kad ir vasarą vaikai turėtų prasmingų užsiėmimų, būtų kartu su bendraamžiais, geriau susipažintų su mūsų kultūra. Vienos stovyklos pamainos trukmė – ne trumpiau kaip 7 dienos.
Vaikai stovyklose susipažins su Lietuvos ir Ukrainos šalimis, susipažinimas su įvairiomis sporto šakomis.
Ne mažiau kaip 2 išvykstamosios ekskursijos kondicionuojamu autobusu, stovyklavimas po atviru dangumi, improvizuotoje stovyklavietėje. Laužas, žaidimai, draugystė, bei nepamirštamas prasmingai praleistas laikas.
Kviečiame geros valios žmones ir verslininkus prisidėti prie kilnaus tikslo.

Prisidėti galite čia:
VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems"
LT267300010142143000 AB bankas Swedbank, b/k 73000
LT57 7044 0600 08058996 AB BANKAS SEB
PayPal: info@gerumoranka.eu
Arba tiesiogiai:
https://gerumoranka.eu/paaukoti/
Paskirtyje: Vasaros stovyklai vaikams

Užs. Nr. 509617