Namų interjero dizaino tendencijos 2023 metais

odiniaibaldai
Žvelgiant į ateinančius metus, gamta ir toliau vaidina svarbų vaidmenį namų interjere. Natūralūs elementai, įskaitant augalus, botaninius raštus ir spalvas, bus mūsų namų pagrindas, kuris greitu metu neišnyks. Taigi kokios naujos ir svarbios interjero tendencijos laukia 2023-aisiais? Štai keletas įdomių interjero dizaino tendencijų, į kurias verta atkreipti dėmesį.

Taupus interjero dizainas

Tai yra pagrindinė 2023 metų tendencija. Visame pasaulyje žmonėms susiduriant su ribotu biudžetu, susidomėjimas taupiu interjero dizainu yra sparčiai populiarėjanti tendencija. Naudotų daiktų parduotuvės idealiai tinka neįprastiems daiktams įsigyti, kurie gali suteikti namams savotiško žavesio.

Levandų violetinė spalva

Violetinė spalva įsilieja į esamas tendencijas ir suteikia namams ramybės bei jaukumo jausmą. Be to, ekspertų teigimu, levandų atspalvis skatina optimizmą, stabilumo ir balanso pojūtį. Taip pat jis spinduliuoja prabangą ir rafinuotumą. Ši spalva turi gilių sąsajų su gamta ir yra žemiška, todėl idealiai tinka kiekviename namų kambaryje.

Japandi stilius

Tai japoniško ir skandinaviško stiliaus derinys, kuriuo sukuriamas intriguojantis dviejų skirtingų pasaulių požiūris į minimalizmą. Iš šiaurietiškos pusės – šaltas metalas, tiesios linijos ir pagrindinės spalvos. Priešingai, japoniški elementai apima tokias medžiagas kaip rotangas ir bambukas. Ši tendencija iš esmės suteikia mažai priežiūros reikalaujančio minimalizmo privalumų su šiek tiek papildomo šarmo ir individualumo.

Lenkti baldai

Tai viena vizualiai patraukliausių 2023-iųjų interjero tendencijų. Kaip skelbia „Pinterest“, paieškos „apvalios sofos“ išaugo net tris kartus. O viena populiariausių naujienų – lenktos formos odiniai baldai, kuriuos peržiūrėti ir išsirinkti galite čia: https://www.magresbaldai.lt/baldai/odiniai-baldai/. Manoma, kad lenkti baldai gali pagerinti savijautą, sukeldami tokias emocijas kaip ramybė ar pasitenkinimas.

Įvertinus šias interjero dizaino tendencijas, verta atsižvelgti ir į savo požiūrį – tai, kas jums asmeniškai patinka. Kai kurie žmonės nori ko nors paprastesnio, o kiti – galbūt kažko išskirtinio. Linkime atrasti, koks interjeras labiausiai atitinka jūsų konkrečius norus ir stilingai pradėti naujus metus.

Užs. Nr. 519263