Moteriškas džemperis: naudingi stiliaus patarimai, kaip ir su kuo derinti

dzemp
Moteriškas džemperis – itin praktiškas ir universalus drabužis, kurį neabejotinai galima atrasti kiekvienos dailiosios lyties atstovės spintoje. Moteriškas džemperis tinkamas dėvėti visais metų laikais, o skoningai priderintas prie kitų drabužių ir aksesuarų, gali tapti stilinga aprangos dalimi. UAB ,,Jokado“ specialistai pateikia keletą naudingų stiliaus patarimų, kaip ir su kokiais kitais drabužiais derinti moterišką džemperį.

Džemperis moterims ir sportinės kelnės: žinodami keletą taisyklių, eksperimentuokite

Džemperis moterims ir sportinės kelnės – vienas populiariausių aprangos derinių. Su patogiomis sportinėmis kelnėmis ir laisvalaikio bateliais dėvimas moteriškas džemperis – puikus pasirinkimas ne tik į sporto salę, bet ir į gamtą, susitikimui su draugais ar bet kur kitur, kur reikalinga kasdienė, neįpareigojanti apranga.

Derindami džemperį moterims su sportinėmis kelnėmis, drąsiai eksperimentuokite, tačiau nepamirškite keleto svarbių aspektų. Kad ir kaip sportiškai atrodytų Jūsų apranga, ji turi būti tvarkinga, švari ir, svarbiausia, nenudėvėta. Be to, jei su tokia apranga keliausite į miestą, ji neturėtų ,,dvelkti“ sporto sale.

Šiltas moteriškas džemperis ir džinsai – puikus pasirinkimas vėsesniais orais

Šiltas moteriškas džemperis ir džinsai – itin stilingas ir daugelio mėgstamas laisvalaikio derinys. Prie šilto moteriško džemperio ir kitų džemperių galima drąsiai derinti įvairių modelių ir spalvų džinsus, tokių būdu sukuriant unikalias, skirtingas aprangos variacijas. Tokia apranga labai tiks susitikimui su draugais arba jaukiam vakariniam pasivaikščiojimui miesto parke.

Verta paminėti, kad šiltas moteriškas džemperis – labai praktiškas drabužis. Jį, kartu su džinsais, galima dėvėti be striukės vėsesniais orais.

Moteriškas džemperis ir šortai – stilinga, vasariška moterų apranga

Moterišką džemperį taip pat galima dėvėti ir kartu su šortais. Ši moterų apranga labai tinkama vasarai arba šiltesniam pavasariui. Šiltesniems orams rinkitės plonesnį, iš lengvesnio audinio, pasiūtą moterišką džemperį, kad su juo nebūtų per daug karšta, o vėsesniam metų laikui įsigykite šiltesnį, storesnį moterišką džemperį. Moterišką džemperį galite laisvai derinti su laisvalaikio tipo šortais, pavyzdžiui, džinsiniais, ar pan.

dzemp

Moteriškas džemperis ir suknelė – kiek neįprastas, tačiau madingas derinys

Prieš porą metų moteriško džemperio ir suknelės derinys, tikriausiai, būtų tapęs didele stiliaus klaida, tačiau šiandien jis vis labiau užkariauja daugelio moterų drabužių spintas. Unikalumo šiam deriniui suteikia tarpusavyje suderinti skirtingų drabužių stiliai: pavyzdžiui, sportiškai atrodantis moteriškas džemperis ir vėjyje laisvai plevėsuojanti lengva suknelė.

Verta paminėti, kad pro šalį neprašausite ne tik dėvėdamos moteriškus džemperius kartu su suknelėmis, tačiau taip pat ir su sijonais. Tačiau, kad atrodytumėte nepriekaištingai, atminkite vieną taisyklę: jei Jūsų moteriškas džemperis yra vienspalvis, ryškios spalvos, tuomet apatinę dalį rinkitės margą, tačiau ramesnių spalvų. Taip atrodysite išties madingai.

Moteriškas džemperis – patogus ir prie bet kokio stiliaus aprangos lengvai priderinamas drabužis, kuris privalo būti kiekvienos moters spintoje. Jei ieškote iš aukštos kokybės medžiagų pasiūtų, stilingų moteriškų džemperių ar moteriškų megztinių, apsilankykite UAB ,,Jokado“ fizinėje arba internetinėje parduotuvėje www.jokado.lt. Čia rasite platų ir nuolat atnaujinamą įvairių stilių, spalvų, dydžių ir kt. moteriškų džemperių pasirinkimą. Tačiau jei svarstote ar nežinote, kokį drabužį geriausia pasirinkti, susisiekite – ilgametę patirtį sukaupę įmonės specialistai pakonsultuos Jus rūpimais klausimais bei padės atrasti reikiamą prekę.

Užs. Nr. 488912