Mobilieji telefonai pigiau vaikams – kaip išsirinkti?

Pexels.com nuotr.
Šiomis dienomis vaikai „įvaldo“ išmaniuosius telefonus lengviau nei suaugusieji, kadangi jau nuo mažų dienų jie nori naršyti, žaisti ir nagrinėti kitas telefonų funkcijas. Todėl vieną gražią dieną vaikai, grįžę iš mokyklos, tėvų paprašo jiems nupirkti išmanųjį telefoną. Kad ir kaip norėtųsi, kad vaikai kuo ilgiau susitelktų ties kitomis veiklomis – šiandien be jų gyventi kone nebeįmanoma, todėl pirkti telefoną teks, tik svarbiausia nuspręsti kurį.

Pirkimo priežastis turi būti teisinga

Taigi, iš vaiko sulaukėte prašymo nupirkti jiems išmanųjį telefoną. Pirmas jūsų atsakas į šį klausimą turėtų būti taip pat klausimas – kam jo reikia? Galbūt telefonas reikalingas tik todėl, kad visi klasiokai juos turi, o gal pats vaikas nori jaustis saugiau ir turėti galimybę bet kada susisiekti su tėveliais. Bet kokiu atveju, reikia nuspręsti, kokio tipo telefonas yra tinkamiausias šioje situacijoje ir tik tada pradėti paieškas.

Vaikams reikalingi mobilieji telefonai pigiau

Neskubėkite savo vaikams pirkti iPhone 11 ar kito beveik 1000 eurų kainuojančio telefono – tai yra labai prasta investicija ir visiškai nereikalinga. Negana to, kad vaikams aukščiausios klasės funkcijos telefonuose tikrai nėra reikalingos, mobilieji telefonai pigiau yra saugesnis pasirinkimas, kadangi vaikai telefonus dažnai pameta, sudaužo arba kitaip sugadina.

Tėvų kontrolė

Kai kurie išmanieji telefonai turi tėvų kontrolės funkciją, kuri leidžia išjungti bei įjungti įvairias telefono funkcijas, sekti telefono buvimo vietą nuotoliniu būdu ir sužinoti įvairias smulkmenas, kurios gali padėti apsaugoti vaikus nuo nelaimių ir tykančių pavojų. Tokiu atveju rekomenduojame rinktis telefoną su Android operacine sistema, kadangi joje siūlomų tėvų kontrolės funkcijų pasirinkimas yra platesnis nei Apple iOs sistemose.

mobilieji
Pixabay.com nuotr.

Tinkamai apsaugokite

Jeigu galite sau leisti, apdrauskite telefoną. Draudimas užtikrins, kad telefono sudaužymas, pavogimas ar kitoks pažeidimas bus atitinkamai kompensuojamas. Jeigu draudimo kaina yra ganėtinai adekvati ir priimtina – juo pasinaudoję naktį miegosite tikrai ramiau.

Kita būtina apsauga yra telefono dėkliukas. Dėkliukai gali būti įvairių rūšių, o nuo smūgių geriausiai apsaugo guminės įmautės.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt ir pamatyti, kokie mobilieji telefonai pigiau bei kitos elektronikos prekės internetu siūlomos šiandien.

Užs. Nr. 443435