Mobilieji telefonai – kaip išsirinkti internetu?

Shutterstock.com nuotr.
Nors internetu įsigyti galima jau beveik viską, žmonės labai dažnai vis dar renkasi įprastas parduotuves, kad galėtų produktą pamatyti, apčiuopti ir lengviau įvertinti – taip, tai svarbu perkant drabužius, avalynę ar parfumeriją, tačiau kai kuriuos produktus internetu įsigyti netgi lengviau nei įprastoje parduotuvėje. Vienas iš jų yra mobilieji telefonai.

Telefono gamintojas – nesvarbus

Prieš 10–15 metų mobilieji telefonai buvo vertinami pagal gamintoją. „Nokia“ buvo laikomas tvirčiausiu ir patikimiausiu, „Siemens“ – nepatvarus, pigus ir dažnai gendantis. Visi atitinkamų gamintojų modeliai turėjo tam tikrų ydų ir pranašumų.

Šiandien daugelyje modelių naudojami vieno gamintojo procesoriai, vaizdo plokštės ir kiti komponentai, todėl pavadinimas ant telefono tikrai nebedaro tokios didelės įtakos jo kokybei – galite skirti daugiau dėmesio savo poreikiams.

Paskaitykite atsiliepimus, peržiūrėkite apžvalgas

Vienas iš didžiausių interneto privalumų yra galimybė bet kam laisvai reikšti savo nuomonę. Tai reiškia, kad prieš įsigydami pasirinktą išmanųjį telefoną galite sužinoti visus jo privalumus ir trūkumus iš tų žmonių, kurie tą telefoną jau turi įsigiję – jiems nėra tikslo meluoti ir dalintis tik teigiamais įspūdžiais.

Pavyzdžiui, jei apsilankysite įprastoje parduotuvėje, pardavėjai, savaime suprantama, nebus linkę atvirauti apie neigiamas savybes – gi jų tikslas parduoti. Todėl, kad ir kur pirktumėte naują telefoną, labai svarbu žinoti, ką perkate. Domėkitės, domėkitės ir dar kartą domėkitės.

Telefonų palyginimo puslapiai

Ar esate girdėję apie interneto svetaines, kuriose galite pasirinkti keletą patinkančių mobiliųjų telefonų modelių ir lengvai palyginti visus jų parametrus? O gal teko šią funkciją ir išbandyti? Toks telefonų palyginimas yra labai veiksmingas įvertinant savo poreikius ir telefono galimybes. Begalę mobiliųjų telefonų palyginimo puslapių rasite tiesiog pasinaudoję „Google“ paieška.

Shutterstock.com nuotr.
mobilieji telefonai

Pirkti parduotuvėje ar internete?

Trumpai tariant – pirkti galima bet kur, bet rinktis reikia internete. Vos keliais pelės mygtuko spustelėjimais rasite atviras jūsų svajonių telefono savininkų nuomones apie funkcijas, galimybes ir kainos–kokybės santykį. Na, o įvertinę ieškomo telefono savybes, galite jį ir įsigyti. Vis dėlto, internetinės parduotuvės gali sau leisti pasiūlyti mažesnes prekių kainas, todėl ir pirkimas internete yra ne tik patogesnis, bet ir taupesnis! Apsilankykite internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir įsitikinsite tuo patys.

Užs. Nr. 433575