Misija įmanoma – apsipirkite pigiau ir sumaniau

Autorių nuotr.
Tikriausiai kiekvienas žmogus apsipirkdamas parduotuvėje tikisi išleisti kuo mažiau. Vis dėlto, kartais galutinė prekių krepšelio suma kiek išgąsdina. Atrodo, tarytum nieko daug ir neprisipirkai, o palikai išties nemenką sumelę...
Norime jus nudžiuginti – tikrai įmanoma apsipirkti sumaniau ir pigiau. Tereikia turėti apgalvotą pirkimo strategiją. Kelis patarimus pateikiame šiame straipsnyje.

Iš anksto apgalvokite, kokių prekių jums reikia

Esate spontaniškas pirkėjas? Užsukate į parduotuvę ir tik tada sprendžiate, kokių produktų jums reikia? Jei norite išmokti apsipirkti sumaniau, teks pakeisti šį įprotį. Dar būdami namuose apgalvokite, kokių prekių jums trūksta. Atidžiai peržiūrėkite šaldytuvo lentynas, spinteles, o kai aiškiai žinosite, kokių produktų namuose nėra, susirašykite juos į sąrašą. Nuėję į parduotuvę tiksliai žinosite, ko jums reikia ir tokiu būdu išvengsite impulsyvių pirkinių ir sutaupysite.

Pasidomėkite naujausiomis akcijomis

Prieš einant į parduotuvę, rekomenduojame atlikti ir dar vieną darbą – pasidomėti naujausiomis akcijomis. Štai, pavyzdžiui, parduotuvės IKI leidinys nuo pirmadienio siūlo galybę naujų nuolaidų įvairiausioms prekėms. Perverskite jį ir sužinokite, į kokius produktus su akcija verta atkreipti dėmesį apsiperkant.

Tiesa, nepameskite galvos – visų katalogo prekių jums tikrai nereikia. Atidžiai peržvelkite sąrašą, kurį susirašėte, ir remdamiesi juo, išsirinkite tas prekes, kurioms taikomos nuolaidos.

Nebijokite pirkti nukainotų prekių

Į nukainotų prekių lentynas žvelgiate skeptiškai? O visai be reikalo – ten sudėti kuo puikiausi ir vis dar galiojantys produktai. Tiesa, jų galiojimas baigiasi už dienos arba kelių – būtent todėl jie ir parduodami pigiau.

Tad jeigu svarstote, ką nusipirkti šios dienos vakarienei ar rytojaus pusryčiams, nukainotų prekių lentynos – puikus pasirinkimas. Nusipirksite kokybiškų produktų ir sutaupysite.

Tapkite parduotuvės lojalumo programos nariu

Apsipirkti pigiau ir sumaniau – misija įmanoma. Tiesa, kaip jau ir minėjome, reikia strateguoti. O geriausia strategija – tapti mėgstamos parduotuvės lojalumo programos nariu. Turėdami nuolaidų kortelę jūs ne tik naudositės papildomomis akcijomis, bet ir galėsite džiaugtis individualiais pasiūlymais, dalyvauti įvairiuose žaidimuose, kaupti taškus ir pan. Patikėkite, su lojalumo kortele prekių krepšelio suma gali būti gerokai mažesnė!