Laisvalaikis lauke lietui lyjant

Autorių nuotr.
Jeigu tik kas nesiseka, esame įpratę kaltinti blogą orą. Tai, žiūrėk, saulė per ryškiai šviečia, tai rūkas, ar šaltis, o gal tiesiog lyja lietus. Dažnai girdime, kad nėra jokio blogo oro, o tik netinkama apranga ir užtenka deramai pasiruošti, kad nebereikėtų bijoti, jog netrukus prasitės krituliai, lauke atvės ar tiesiog užklups kitos gamtos stichijos.

Lietuvoje lietus nėra retas svečias, todėl geriau turėti ir įsidėmėti keletą variantų, ką būtų galima veikti lauke, kai lyja lietus. Viskas ko Jums tereiks išeinant iš namų – tai guminiai batai, lietpaltis, šiltesni drabužiai (nes drėgmė ir šaltis yra labai artimi sąjungininkai), galbūt kepurė ir šypsena veide. Visada gera idėja yra pasiūlyti išeiti į lauką lietui lyjant savo geriausiems draugams ar artimiesiems. Nieko nėra smagiau nei pabraidžioti po balas su geriausia kompanija.

Bėgimas

Viena iš idėjų, ką galėsite veikti patogiai apsirengę ir apsiavę – vandens bėgimo varžybos. Galite numatyti tiesiog tiesią trasą ir lėkti su draugų kompaniją tam tikrą atstumą. Norint daugiau įdomybių galima kelyje surinkti bent po tris akmenukus ar būtinai pakelti bent vieną besimėtančią šiukšlę. Norint daugiau ekstremumo, dar galima susiplanuoti ir tam tikrą trasą miške ar parke lipant per rąstus, ieškant tam tikrų objektų ar miško / miesto paslapčių. Viena kita aktyvesnė popietė net ir lietui lyjant tikrai nepakenkė nei vienam iš mūsų.

Vandens „karas“

Lyjant lietui tikrai neišvengsite sušlapimo. Tad galite leistis ir į „šaudynes“ iš vandens butelių. Tiesiog vilkėkite neperšlampamą aprangą ir nebus baisus joks vanduo. Toks žaidimas tikrai patiks tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

Vandens balionai

Tikriausiai visi iš vaikystės prisimena vandens pripildytus balionus, kuriuos paslapčia vis norėdavosi mesti dar ir dar kartą. Tad lietui lyjant tai galima padaryti labai drąsiai nebijant apsitaškyti ar sušlapti. Vandens pripildytus balionus galima mėtyti tiek ant grindinio, tiek ir į laisvą namo sieną ar tiesiog stadione. Tik nepamirškite susirinkti likusių baliono dalelių po visų žaidimų.

Štai taip galite nuo šiol pamilti lietuvišką lietų pavasarį, vasarą ar rudenį. Tik atminkite, per lietų sušlampa daug daiktų, todėl pasirūpinkite sausa dėtuve savo dokumentams, higienos priemonėms, kaitinamojo tabako įrenginiui, banko kortelėms, vaistams ir t.t.