Laikini plaukų dažai

plauku dazai
Plaukų ekspertė Nijolė dalinasi savo patarimais apir laikinus plaukų dažus ir ką pasirinkti. Laikini plaukų dažai, kaip galima suprasti iš pavadinimo, yra laikini ir nuplaunami, dažniausiai naudojami plaukams dažyti arba paryškinti ypatingomis progomis, o renginiams ir įdomiems vakarėliams dažnai naudojami neįprastų atspalvių, pavyzdžiui, ryškiai rožiniai, pankiškai mėlyni, raudoni, žali arba net ryškiai auksiniai ar geltoni.

Skirtingai nei ilgalaikiai plaukų dažai, laikinus plaukų dažus paprastai lengva pašalinti vienu šampūnu, nes pirminė plaukų spalva ir struktūra nepakeičiama. Tai patiems patiems patinka, nes jie gali išreikšti save labai kūrybiškai ir nesijaudinti dėl to, ką pasakys viršininkas, kai kitą dieną grįš į darbą, ypač jei jų darbas reikalauja oficialumo ir rimtumo, pavyzdžiui, tokiose srityse kaip bankininkystė, teisė, medicina ar finansų konsultacijos. Paaugliams tai puikus būdas eksperimentuoti su įvairiomis keistomis ir įdomiomis plaukų spalvomis be nuolatinės žalos plaukams ir be nuolatinių tėvų priekaištų dėl to!

Rekomenduojamas produktas Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

plauku dazai

Foto (Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas Daugiau prekių vitrinapro.lt)

Pramogautojams - tai labai svarbi makiažo ir pramogų įrankių priemonė, būtina jų kostiumams suteikti blizgesio. Ryškios spalvos, pavyzdžiui, raudoni ar geltoni plaukai, puikiai tinka klounams, o dainininkams ar grupės artistams - daugybė kitų spalvų. Tai tapo pramogautojų, kuriems tenka dažnai keisti plaukų spalvą, kad ji derėtų prie kostiumų, garderobo dalimi.

Šios grupės plaukų dažai paprastai būna patogių naudojimo formų, pavyzdžiui, šampūnai, skalavimo priemonės, geliai, purškikliai ir putos. Jie veikia iš karto ir nereikia laukti, kol spalva išryškės. Jei perkate tuos, kurie yra gelių, purškiklių ar putų pavidalo, juos galima tepti kaip galutinį akcentą prieš pat vakarėlį.

Šis lengvai nuplaunamas laikinų plaukų dažų veiksnys atsiranda dėl to, kad jų pigmento molekulės yra didelės, todėl jos negali prasiskverbti pro plauko kutikulės sluoksnį.

pl

Pigmento molekulės lieka kaip priedai arba, tiksliau tariant, tik glaudžiai prilimpa prie plaukų sruogų, bet neįsiskverbia į patį plauko stiebą. Dėl to juos lengva pašalinti šiltu vandeniu ir šampūnu.

Tačiau jei naudotojo plaukai yra pernelyg pažeisti arba sausi, laikini plaukų dažai gali išlikti, nes pažeisti plaukai gali sudaryti sąlygas dažų pigmentams migruoti į plauko stiebo vidų, nepaisant pigmentų dydžio.

Ekologiškų plaukų dažai

Ar jums labiau rūpi, kaip atrodys jūsų plaukai po dažymo? Šiandien išvaizda yra labai svarbi, todėl tiek moterims, tiek vyrams vienodai rūpi, kaip jie atrodo. Kad atrodytume geriau, rinkoje yra daugybė plaukų dažų ir įvairių dažymo priemonių, tačiau jos gali būti pavojingos, nes jose yra kenksmingų cheminių medžiagų, kurios nėra naudingos mūsų plaukams. Todėl dabar žmonės greitai pereina prie natūralių būdų, kad jų plaukai atrodytų sveiki ir žvilgantys. Ekologiški dažai greitai populiarėja Vakaruose, nes žmonės nori atrodyti geriau, bet kartu jie labiau rūpinasi savo plaukų švelnumu ir blizgesiu.

plauku dazai

Plaukų dažymas, pavyzdžiui, „hena dažymas“, yra tradicinis dažymo būdas, kuris labiau populiarus Rytų ir Azijos šalyse, tačiau netrukus išpopuliarės ir Vakaruose, nes vis daugiau žmonių renkasi heną, o ne cheminius plaukų dažus. Šie ekologiški dažai yra įvairių spalvų, o kadangi jie gaminami iš natūralių ingredientų, išlaiko plaukų blizgesį ir švelnumą.

Skirtingai nei cheminiai plaukų dažai, organiniai dažai neturi papildomų cheminių medžiagų, kurios ilgainiui pakenktų plaukams. Natūralių dažų, kaip ir kitų cheminių plaukų dažų, galima lengvai įsigyti įvairiose universalinėse, medicinos ir grožio prekių parduotuvėse. Šių ekologiškų dažų netgi galite rasti įvairiose grožio ir makiažo interneto svetainėse, iš kurių galite jų įsigyti už geriausią kainą.

Užs. Nr. 487573