Kur laukiama tavo nuomonės apie aplankytus renginius?

Autorių nuotr.
Kada per vieną naktį galima pamatyti per šimtą renginių?
Atrodo, jog neįmanoma per vieną naktį viename mieste pamatyti virš šimto renginių. Tačiau vis dėlto tai yra įmanoma. Reikia tik laiku atvykti į Vilniuje organizuojamą „Kultūros naktis“. Jos rengėjai šio tradicinio festivalio programą sudėlioja taip, kad kiekvienam iš pusšimčio tūkstančių lankytojų būtų pasiūlyta kažkas itin įsimintino.

Festivalio programoje pateikiamos ir klasikinio meno formos, ir tokie menininkų kūriniai, kurie peržengia visas vaizduotės ribas. Renginyje apstu nemokamų parodų, performansų, teatrinių improvizacijų, koncertų, kino filmų. Šiame festivalyje yra puiki proga pabendrauti ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio kūrėjais.

Kokius festivalius kultūros vartotojams siūlo gintarinė Palanga?

Liepos 5-19 dienomis Palangoje vyks XII tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis. Šiemet jo metu bus surengta keturiolika koncertų. Be šio didelio renginio kurorte taip pat numatomas jauniesiems talentams skirtas maratonas „Festivalio preliudas“ bei projektas „Muzika ant vandens“, šeimai skirtas koncertas su teatro elementais. Visi festivaliniai renginiai bus pasiskirstę Palangos kurhauzo ir Vasaros koncertų salėse bei Birutės parke.

Ką galima sužinoti, pabuvus orientaciniame pasivaikščiojime po Kauną?

Vasarą poilsiaujantiems yra siūloma ne tik pramogauti, bet ir dalyvauti pažintinio turinio programose. Pavyzdžiui, Kauno mieste vasarą kiekvieną dieną, jei tik atsiranda norinčių, yra organizuojama interaktyvi ekskursija po laikinąją sostinę.

Jos metu itin intriguojančiai yra pristatoma visa, kas Kauną sieja su žodžiu „Laisvė“, aplankomos vietos, kurios tiesiogiai susijusios su šia sąvoka. Kas įdomiausia, ekskursijos metu šis žodis suskamba daugiau nei septyniasdešimt sykių, patvirtindamas, jog Kaunas ir Laisvė tarpusavyje yra labai tampriai susieti. O pati ekskursija dar labiau skatina domėtis šio miesto istorija.

Lietuva vasarą yra labai turtinga renginiais. Jų pilna ne tik didžiuosiuose miestuose, kurortuose, bet ir provincijoje. Apie renginius daug informacijos sutelkta interneto platformoje Pickvibe, čia galima ne tik sužinoti, kas kur vyksta, bet ir drąsiai gali dalintis savo įspūdžiais apie renginius, kuriuose dalyvavote, nes jūsų nuomonė gali būti įdomi kitiems kultūros vartotojams.