KUR GALIMA ROMANTIŠKAI PAVAKARIENIAUTI?

Autorių nuotr.
Tarkim, gyvenate Plungėje Telšiuose Kuršėnuose ar Akmenėje ir norite su savo širdies antrąja pusele Valentino dienos proga norite šventiškai pavakarieniauti. Jums, aišku, tokiai vakarienei norėsis kuo iškilmingesnės aplinkos, todėl natūraliai kils klausimas: kur pavalgyti Šiauliuose?

 

Kur Šiauliuose gardžiai maitina?

Šiauliuose yra daug restoranų, kurie savo lankytojams gali pasiūlyti patiekalus iš įvairiausių pasaulio virtuvių meniu. Čia yra kur pasmaguriauti ir tradicinių lietuviškų ir egzotinių šalių valgių, tad miesto svečiams belieka apsispręsti, į kokį restoraną patraukti. Kam patinka populiarūs lietuviškos virtuvės bulviniai patiekalai, tų laukia restoranas „Katpėdėlė“, o restoranuose „Manami“ vyrauja egzotiniai patiekalai iš rytietiškos virtuvės. Mėgstantiems picas ir lengvus užkandžius verta užsukti į restoraną „Charlie Pizza“. O tos porelės, kurios mėgsta pasmaližiauti ypatingo skonio blyneliais, tegu užsuka į restoraną „La crepe“.

Ką gražaus galima pamatyti Šiauliuose?

Jeigu į Šiaulius romantiškai pavakarieniauti užsukote iš bet kurio kito šalies kampelio ir dar nesate išalkę, tada galite aplankyti įžymias šio miesto vietas. Pati žymiausia – tai Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, tarsi balta gulbė švytinti pačiame miesto centre. Ji puikiai matosi iš tolo dar įvažiuojant į miestą, todėl ją surasti nėra sudėtinga. Renesanso epochos pastatui daugiau kaip keturi šimtai metų. Šalia katedros kita miesto įžymybė – pėsčiųjų bulvaras. Jame pilna originalių mažosios architektūros aksesuarų, dailininkų miestui padovanotų paveikslų.

Daug miesto svečių dėmesio sulaukia Chaimo Frenkelio vila-muziejus. Tiek išorė, tiek vilos vidus labai maloniai veikia akį, neįmanoma nustoti žavėtis. Vilos viduje galima susipažinti su stilizuota, prabangų dvariškių gyvenimą ir jų įprastinę buitį nušviečianti ekspozicija. Visų miesto įžymybių neįmanoma trumpai vienu metu pristatyti. Bent dalį jų pamačius ir praalkus jau galima leistis ir romantiškai pavakarieniauti.

Ką reikia padaryti, kad galėtum aplankyti Šiaulius ir juose esančius restoranus?

Norint aplankyti Šiaulius ir pačias geriausias viešojo maitinimo vietas nieko ypatingo nereikia nuveikti, tik įsigyti pasirinkto restorano dovanų kuponą, kuris leistų mėgautis gardžiu maistu jums arba su antrąja širdies pusele, arba kartu su šeima, arba pačių geriausių jūsų draugų kompanija.