Kuo ypatingi miegmaišiai kūdikiams?

miegmaisiai
Miegmaišiai kūdikiams – tai „nešiojamos antklodės“, sukurtos specialiai kūdikiams ir mažiems vaikams naudoti vietoje tradicinių apklotėlių. Miegmaišių kūdikiams kaklo srityje yra skylė, per kurią mažylis gali perkišti galvytę, taip pat skylės rankutėms iškišti, būna miegmaišių ir su rankovėlėmis. Šie drabužėliai-apklotėliai kūdikiams turi daug teigiamų savybių, dėl kurių juos savo mažyliams pasirenka vis daugiau tėvelių. Tekstilės namų ,,TavoSapnas“ specialistai įvardija, kuo ypatingi miegmaišiai kūdikiams.

Kūdikių miegmaišiai: patogu naudoti ir lengva prižiūrėti

Kūdikių miegmaišiai bene labiausiai vertinami dėl to, nes yra patogūs naudoti tiek mažyliams, o taip pat ir tėveliams ramiau, kad kūdikis tikrai nenusiklostys ir nesušals. Kūdikių miegmaišiai mažyliams miego metu leidžia jaustis laisvai ir nesuvaržytai, taip pat netrukdomai judinti kojas ar vartytis. Be to, kūdikių miegmaišiai, priešingai nei antklodėlės, negali susipainioti ar susisukti taip, kad naktį bus sunku suprasti, kur yra koks galas, todėl mažyliai ,,nepaklys“ savo pataluose ir nesušals.

Dar vienas kūdikių miegmaišių privalumas – itin lengva priežiūra. Skirtingų gamintojų siūlomi kūdikių miegmaišiai gali būti skalbiami skalbimo mašinoje neaukštoje temperatūroje. Dėl šios priežasties kūdikių miegmaišiai – praktiškas pasirinkimas, nes juos išskalbus galima naudoti vėl ir vėl.

Miegmaišiai kūdikiams – visiškai saugios naudoti kūdikių prekės

Kaip ir kitos kūdikių prekės, miegmaišiai kūdikiams sukurti taip, kad būtų visiškai saugūs mažyliams. Miegodami su miegmaišiais kūdikiams, mažyliai apsaugomi nuo nelaimingų atsitikimų, kurie gali nutikti naudojant antklodes. Kai mažyliai miega miegmaišiuose kūdikiams, tėveliai gali būti ramūs dėl savo atžalų.

Svarbu paminėti, kad mažylis, miegodamas miegmaišyje kūdikiams, negali išlipti iš lovytės, tik vartytis joje. Be to, miegmaišiuko, priešingai nei antklodės, vaikas negali užsimesti sau ant galvytės, kadangi jis baigiasi ties kaklo linija ir nesiekia kūdikio galvelės. Tokiu būdu nebelieka rizikos mažyliui uždusti.

Miegmaišiai vaikams neleidžia mažyliams sušalti ar perkaisti

Miegmaišiai vaikams ypatingi tuo, jog gali būti naudojami skirtingais metų laikais. Miegmaišiai vaikams gali būti įvairių tipų: su pašiltinimu, tinkami šaltajam metų laikui, be pašiltinimo, kuriuos geriausia naudoti vėlyvą pavasarį arba vasarą, ir vidutinio šiltumo, kurie puikiai tiks pavasarį, ne itin karštomis vasaros naktimis ar ankstyvą rudenį.

Verta paminėti, kad miegmaišiai vaikams, pasiūti iš natūralių medžiagų, pavyzdžiui, 100 proc. medvilnės, leidžia mažyliams jaustis komfortiškai miego metu tiek vasarą, tiek žiemą. Medvilniniai miegmaišiai vaikams neleidžia mažyliams sušalti miegant. Be to, aukštos kokybės, iš natūralių medžiagų pasiūti miegmaišiai vaikams yra pralaidūs orui, todėl mažyliai juose neprakaituoja.

Svarbu žinoti, kad medvilniniai miegmaišiai vaikams pasižymi minkštumu ir švelnumu, todėl neerzina jautrios mažylių odos ir nesukelia jokių dirginimų ar alergijų. Šie miegmaišiai vaikams garantuoja saldų ir nepertraukiamą kūdikių miegą.

Miegmaišiai kūdikiams – praktiškas ir funkcionalus pasirinkimas tėveliams, turintiems kūdikių ar mažų vaikų. Jei ieškote aukštos kokybės, iš natūralių medžiagų pasiūtų miegmaišių kūdikiams skirtingiems metų laikams, pasižvalgykite po pirmosios internetinės tekstilės parduotuvės Lietuvoje „TavoSapnas“ interneto svetainę www.TavoSapnas.lt. Joje rasite itin platų ir nuolat atnaujinamą įvairių spalvų, stilių, dydžių ir kt. miegmaišių kūdikiams šiltajam ir šaltajam sezonams pasirinkimą.

Jei nepasitikite savo žiniomis ir abejojate, kokį miegmaišį savo mažyliui geriausia pasirinkti, susisiekite, ir įmonės specialistai padės atrasti reikiamą gaminį. Taip pat, esant poreikiui, papildomai su specialistais galėsite pasikonsultuoti ir kitais rūpimais klausimais. Įmonė užtikrina patogų prekių pristatymą visoje Lietuvoje bei užsienyje.

Užs. Nr. 488845