Kuo ypatinga natūrali lietuviška kosmetika?

oranz
Natūrali lietuviška kosmetika pastaruoju metu sparčiai populiarėja, o šalyje vis daugėja kosmetikos gamintojų. Pasak natūralios ir ekologiškos lietuviškos kosmetikos prekės ženklo ,,Uoga Uoga“ įkūrėjų, lietuviška kosmetika beveik niekuo nenusileidžia tradicinei, sintetinei kosmetikai. Lietuviškos kosmetikos gamintojai puikiai žino, ko reikia būtent mūsų odai, todėl suteikia galimybę įsigyti ne tik kokybišką, bet ir asmeninius poreikius atitinkančią produkciją. Kuo dar ypatinga natūrali lietuviška kosmetika?

Lietuvoje gamintos priemonės išsiskiria savo unikalia, švaria sudėtimi

Ne paslaptis, jog lietuviškos kosmetikos rinka palyginus yra maža, todėl svarbiausia lietuviškos kosmetikos kūrėjų užduotis – atrasti būdų, kuo išsiskirti iš didžiųjų kosmetikos gamintojų. Dauguma Lietuvoje gamintų priemonių iš kitų išsiskiria savo unikalia, natūralia sudėtimi. Kai kurių lietuviškos kosmetikos produktų linija alsuoja lietuviškumu, nes šių sudėtyje yra ne tik makadamijų, kokosų ir kt. aliejų bei mineralų, tačiau taip pat neretai ir tik mūsų šalyje atrandamų ingredientų, pvz.: baltojo gintaro, įvairių vietinių uogų, gėlių vandens.

Tarp Lietuvoje gamintų kosmetikos priemonių yra tokių, kurių sudėtinės dalys yra išgautos tik iš gamtoje atrandamų ingredientų, todėl jos yra visiškai nekenksmingos sveikatai. Be to, tokios lietuviškos kosmetikos sudėtyje nėra jokių kenksmingų priedų: agresyvių dirbtinių konservantų, emulsiklių, parabenų, silikonų, toksinų, sintetinių dažiklių bei kvapiklių ir kitų chemizuotų junginių.

Taigi, lietuviškos kosmetikos gamintojai išties turi ką pasiūlyti – ne tik efektyvius, tačiau taip pat ir natūralius, kruopščiai apgalvotų, švarių sudėčių produktus.

Daugelis gamintojų skiria dėmesį ekologijai – populiarėja lietuviška ekologiška kosmetika

Daugelis lietuviškos kosmetikos kūrėjų skiria dėmesį ekologijai bei gamybos metu vadovaujasi aplinkos tvarumo principais, todėl populiarėja lietuviška ekologiška kosmetika. Jausdami didelę atsakomybę prieš produktų pirkėją, kai kurie gamintojai savo gaminamą produkciją sertifikuoja griežčiausios Europoje natūralią ir ekologišką produkciją prižiūrinčios organizacijos „Soil Association“ sertifikatais „COSMOS Organic“ ir ,,COSMOS Natural“. Šie ekologiniai sertifikatai įrodo, jog lietuviška ekologiška kosmetika gaminama naudojant tik ekologiniuose ūkiuose išaugintas natūralias medžiagas, o produkcijos kūrėjai griežtai pasisako prieš kosmetinių priemonių bandymą su gyvūnais, taip pat produkciją tiekia tvaresnėse pakuotėse.

Lietuviškos ekologiškos kosmetikos gamyboje draudžiama naudoti sintetines medžiagos, išskyrus vos keletą sudedamųjų dalių, kurios neturi natūralių pakaitalų, o jų saugumas nuodugniai ištirtas.

Svarbu pabrėžti, kad lietuviška ekologiška kosmetika pagaminta laikantis nepriekaištingos kokybės standartų kiekvieno produkto gamybos metu.

kosm

Lietuviška kosmetika vyrams neretai yra natūralios ir ekologiškos sudėties

Lietuviška kosmetika vyrams nėra itin populiari. Tačiau vyrams kūno priežiūros rutina yra ne ką mažiau svarbi nei moterims, todėl šiai dienai lietuviška kosmetika vyrams neapsiriboja tik plaukų šampūnu ar skutimosi putomis.

Pavyzdžiui, skutantis vyrų oda patiria nemažą stresą, todėl būtina ją nuraminti ir sugrąžinti prarastą drėgmę. Sudirgintą odą nuraminti gali raminamieji losjonai po skutimosi. Tačiau pasirinkus nenatūralią kosmetikos priemonę, iškyla grėsmė ne tik atsirasti odos bėrimams, bet taip pat tokiame gaminyje esantys sintetiniai elementai gali sukelti ir įvairių kitų odos problemų.

,,Uoga Uoga“ – viena iš nedaugelio natūralios lietuviškos kosmetikos gamintojų, galinčių pasiūlyti švarios sudėties, ekologišką lietuviškos kosmetikos vyrams liniją. Lietuviška kosmetika vyrams pagaminta iš 100 proc. natūralių, gamtoje atrandamų medžiagų, todėl yra visiškai saugi naudoti. Lietuviškos kosmetikos vyrams, kaip ir lietuviškos kosmetikos moterims, produktuose nenaudojami sintetiniai dažikliai ir kvapikliai, agresyvūs dirbtiniai konservantai ir emulsikliai, nanodalelės bei kitokios medžiagos, kurios ekobendruomenei neatrodo saugios.

Užs. Nr. 476790