Krikštynų džiaugsmai: ką dovanoti mažyliui?

zaislai
Gyvenimas tuo ir gražaus, kad jame – gausu švenčių. Ir dar smagiau yra tai, kad tas šventes rengiame ne tik mes patys, bet ir dažnai dalyvaujame mums brangių bei artimų žmonių įvykiuose. Vienas gražiausių švenčių – krikštynos. Ir, žinoma, ši nuostabi šventė tikrai negali apsieti be dovanų, skirtų mažyliui. Tačiau, ką dovanoti? Pritrūkusiems idėjų, keli puikūs pasiūlymai.

Atsižvelkite į vaiko amžių

Vis dažniau ir dažniau yra krikštijami vyresnio amžiaus vaikai. Todėl labai atsakingai riekėtų atkreipti dėmesį į tai, koks vaiko amžius ir tik tuomet rinkti dovaną. Štai, pavyzdžiui, jei mažylis dar neturi nei 2 - ejų metukų, tai puikiai tiks minkšti žaislai ar drabužėliai, o taip pat – minkštas ir šiltas pledukas, iš natūralių audinių. Tačiau jei mažylis jau yra vyresnis, atkreipkite dėmesį į tokis pasirinkimus, kaip Lego ar kiti lavinamieji žaislai.

Ekologiškas maistas mažyliams

Jei mažylis jau vartoja ne tik mamos pieną, tai iš aukštos kokybės žaliavų pagamintos ekologiškos tyrelės, gali būti puiki dovana arba priedas prie jos. Tačiau ne tik tyrelėmis galima apsiriboti: šiandien taip pat galima įsigyti ir ekologiškų sausainėlių, ekologiškų džiūvėsėlių, ekologiškų sulčių ar ekologiškų jogurtų. Jei jie pagal amžių jau ra tinkami vartoti mažyliui, tai tiesiog iš visų šių produktų galite sudaryti smagų rinkinuką, ir jį gražiai supakuoti – tai bus įdomi ir naudinga dovana.

Tai, kas reikalinga kasdien

Tam, kad mažylio kasdienybė būtų patogi, jauki bei šilta jam reikalingos patys įvairiausi gaminiai: pradedant kūno priežiūros priemonės ir užbaigiant vitaminais. Taigi, jei norite įteikti praktišką krikštynų dovaną, jums telieka pasidomėti, kokius gaminius naudoja mažylio tėvai ir užtikrinti jų papildymą.

Teisė pasirinkti?

Kas sakė, kad dovana turi būti konkretus daiktas, priemonė ar gaminys? Nieko panašaus – juk jūs galite tiesiog padovanoti teisę išsirinkti dovaną mažylio tėvams. Tad jums telieka tik nuspręsti, už kokią pinigų sumą įsigysite kuponą ir sutieksite galimybę dovaną išsirinkti patiems.

Dar daugiau idėjų

Tačiau ne tik išvardintos idėjos yra puikus pasirinkimas – tiesiog galite užsukti į dovanos krikštynoms ir čia rasite dar daugiau puikių pasiūlymų. tiesa, netruksite pastebėti, kad pasirinkimas yra labai dildeis, tad nieko keista, kad galbūt dovanos rinkimas iš pradžių atrodys kaip galvos9kis. Tačiau jį išspręsti bus kur kas lengviau, jei mintyse prisiminsite pokalbius, su mažylio tėvais: galbūt kažkurio pokalbio metu girdėjote apie tai, kad mažyliui yra reikalingas koks nors daiktas? Arba jam labai norisi kokio nors žaisliuko? Jei taip, tai tik belieka išpildyti šiuos norus.

Svarbu ne tik tai, kas viduje

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad dovanojimo bei gavimo džiaugsmas susideda ne tik iš to, kas yra įteikiama ir gaunama, bet ir iš to, kaip visa tai supakuota. Taigi, atsakingai įvertinkite ne tik tai, ką išrinksite dovanų- rimtai žiūrėkite ir į pakavimą. Negailėkite pinigų pakavimo priemonės įsigyti (ypač didelį jų pasirinkimą patraukliomis kainomis rasite https://pigu.lt/), o taip pat ir laiko pačiam pakavimo procesui įsigyti. Tegul dovana atrodo ypač įspūdingai.

Krikštynos – nuostabi šventė ne tik savo kilme, bet ir todėl, kad jos metu aplanko pačios gražiausios bei tyriausios emocijos. Vis dėlto, taip pat nereikia pamiršti kad kiekvienas šios šventės dalyvis taip pat gali pasistengti, kad ši šventė būtų dar įspūdingesnė – tegul tokios būna ir jų įteikiamos dovanos.

Užs. Nr. 495435