Korsetai: kuris labiausiai tiks jums?

korset
Moteriški korsetai – tikrai ne šiandieninio modernaus pasaulio išradimas. Senovėje tai buvo vienas svarbiausių moteriškų apdarų. Nors dabar jo funkcija kiek pakitusi, korsetai išgyvena tikrų tikriausią renesansą.

Galybė spalvų, audinių ir modelių sufleruoja, kad dailiosios lyties atstovės mėgsta jais papildyti savo drabužinę. Skirtingai nuo anuometinių laikų, šiandien korsetai ne tik koreguoja moteriškas formas, tačiau drauge ir gundo, vilioja, suteikia damai seksualumo, elegancijos, o kai kurie net provokuoja. Kuris variantas domina Jus?

Ar korsetas gali būti patogus? Tikrai taip?

Jei dar neturite korseto, greičiausiai šis žodis Jums kelia asociacijas su standžiu, metalinių vielučių turinčiu drabužiu, gerokai apsunkinančiu kvėpavimą, varžančiu ir neleidžiančiu laisvai judėti. Tačiau nebeverta apie juos daugiau taip galvoti – tai teisinga pozicija, tik tuomet, jei kalbėtume apie senuosius korsetus. Gera žinia ta, kad šiandien mūsų laukia maksimalus patogumas –  rinka mums pažeria galybę naujovių, todėl seksualių drabužėlių arsenalą kiekviena moteris gali papildyti lengvu, romantišku, erotišku, gražiu, o svarbiausia – labai patogiu korsetu.

Universalumas

Džiugina tai, kad šiandien gaminami korsetai yra ne tik labai estetiški, bet lengvučiai, nevaržantys, komfortiški ir universalūs, tad juos tikrai juos galite dėvėti su prisegamomis kojinėmis, norėdamos sukurti itin seksualų įvaizdį. Apsivilkusios korsetą po lengvu chalatėliu spinduliuosite paslaptingumu. Dėvėdamos po viršutiniais drabužiais turėsite mažytę paslaptį, kurią žinosite tik Jūs, o galbūt ir Jis, ir tai tikrai suteiks daugiau pasitikėjimo. Negana to, yra nemažai korsetų modelių, kurie bus puiki alternatyva marškinėliams prie seksualių šortukų, sijono, džinsų ar pan. Tad ir jūsų kūrybiškumui ribų nėra.

Svarbi ir modelių įvairovė

Korsetai  gali būti labai skirtingi, tad modelis turėtų būti vienu esminių pasirinkimo kriterijų. Labai dažnai būtent blogai parinktas modelis yra ta priežastis, kodėl korsetas Jums netinka ar kodėl nesukuria taip laukiamo efekto. Tad, kokie yra jų modeliai?

* Klasikinis – pastarasis turi reguliuojamas petnešėles, gali turėti prisegamoms kojinėms skirtas juostas.

* Korsetai, siekiantys pilvą, dengiantys dalį klubų – tobulas variantas kiek didesnį, nei norėtumėte, pilvuką turinčioms moterims.

* Komplektas su kelnaitėmis – puikus variantas norinčioms harmoningo įvaizdžio. Renkantis atsižvelkite į savo figūrą ir prioritetą teikite konkrečius privalumus išryškinančių bei trūkumus paslepiančių kelnaičių tipui.

* Korsetai moterims, turintys pakietintą viršutinę dalį.

* Skirtingų modelių kaušelius turintys korsetai. Šiuo atveju atsižvelkite į savo krūtinės formą, dydį. Pavyzdžiui, jei turite mažą krūtinę, galbūt norėsite pakietintų, push up efektą kuriančių kaušelių, jei krūtinė putli, itin erotiškai atrodys perregimi kaušeliai, tiks plačios korseto petnešėlės ir pan.

* Užsegami už kaklo korsetai moterims – jie gali paslėpti arba erotiškai atidengti dekoltė sritį. Tokio modelio korsetai nelabai tiks plačius pečius turinčioms moterims.

* Moteriški korsetai, puošti raukinukais, klostėmis. Šie papuošimai gali būti klubų ar krūtinės srityje. Priklausomai nuo modelio, jie gali suteikti savotiško žaismingumo ar solidų erotikos prieskonį.

* Turintys skirtingą užsegimą, t. y. korsetai moterims su užtrauktuku, raišteliais nugaroje arba priekyje.

Ne paslaptis, korsetas – tai seksualumas, vilioklės, gundančios, fatališkos moters įvaizdis, todėl šis drabužėlis suteikia pasitikėjimo savimi ir žavesio. Tad jei dar dvejojate, palepinkite save nauju pirkiniu – korsetas tam idealiai tiks. Drovitės pirkti specializuotoje parduotuvėje? Tai ne problema, nes puikias pirkimo galimybes suteikia virtuali erdvė – rinkitės ir pirkite internetu. Toks apsipirkimo būdas ne tik užtikrins konfidencialumą, bet ir labai didelį pasirinkimą, komfortą. Korsetų ieškokite: cupid.lt

Užs. Nr. 472909