Koks laikrodis tinka stipriausiam pasaulyje žmogui?

laikrodis
Jeigu parodę nuotrauką pasakytume „susipažinkite, tai Žydrūnas Savickas“, veikiausiai nusijuoktumėte ir atšautumėte, kad jo pristatinėti nereikia. O laikrodžių mėgėjams stipriausias pasaulio žmogus neatsiejamas nuo „Vostok Europe“ prekės ženklo.

Lietuvos ir pasaulio galiūnas – vienas iš „Vostok Europe“ laikrodžių ambasadorių. Susipažinti su tvirta, išraiškinga (ir lietuviška!) produkcija galite internetinėje parduotuvėje Atejolaikas.lt.

Trumpai drūtai apie „Vostok Europe“ laikrodžius:

* Jie yra lietuviški.

* Šiuos laikrodžius segi ne tik mėgstantys gerą stilių, bet ir kariškiai, gelbėtojai.

* Prekės ženklo ambasadoriai – jau minėtas Žydrūnas Savickas, taip pat akrobatinio skraidymo meistras Jurgis Kairys ir lenktynininkas Benediktas Vanagas.

* Tai produkcija, garsėjanti ypatingu patvarumu (kaip sakoma, šie laikrodžiai tinkami kelionei į Šiaurės ašigalį).

* Kolekcijoje yra gana daug modelių, įvairi spalvinė gama.

* Kai kurie modeliai komplektuojami su atsarginėmis apyrankėmis ir specialiu atsuktuvu joms keisti (vadinasi, galima derinti pagal progą ar tiesiog pasikeisti į kitą, jei pirmoji apyrankė pabosta).

O kokiomis funkcijomis, be laiko rodymo, „Vostok Europe“ dar pasižymi? Priklausomai nuo modelio, savininkus džiugina tokie privalumai:

* Didelis atsparumas vandeniui (pavyzdžiui, 30 ATM).

* Kalendorius.

* Laikmatis.

* Žadintuvas.

* Amžinasis kalendorius.

* Ciferblato ir rodyklių apšvietimas tričio vamzdeliais.

Akivaizdu, kad norint sukurti produktą, kuris būtų gražus ir labai tvirtas, tenka paplušėti iš peties. Čia formuluotina viena įžvalga: pastangos atsiperka, jas įvertina gero daikto ieškantys pirkėjai. Tai tarsi simbolis – galimybių ribų ir jų išplėtimo. Ir žinutė, skatinanti nepamiršti savitumo, neatsisakyti savo asmenybės, eiti į priekį nepametant užsibrėžtų tikslų. Juk tikslas – tiek laikrodžio pagaminimas, tiek aukšta vieta ralyje, tiek kiti siekiami dalykai – yra varomoji jėga. Ir nuolat einančios laikrodžio rodyklės įspūdingame ciferblate tai puikiai iliustruoja.

Vienas kertinių aspektų – dinamika. Besižvalgantiems aksesuaro, nebijančio varginančių kelionių, ekspedicijų, sudėtingų situacijų, „Vostok Europe“ pavadinimas reiškia bekompromisį pasirinkimą. Vertinate išraiškinga dizainą? Jūsų lūkesčiai taip pat bus pateisinti.

Laikrodis, tinkantis stipriausiam žmogui, tiks visiems, ieškantiems tvirtumo, nenuvilsiančio nei aktyvaus laisvalaikio metu, nei atšiauriomis sąlygomis. Sukurta ne tik gėrėtis, bet ir praktiškai segėti. O asortimentą apžiūrėti galite parduotuvėje Atejolaikas.lt.

Užs. Nr. 474434