Kokius batus rinktis rudeniui?

batai
Pasibaigus vasarai dauguma mūsų susirūpina sezoninių drabužių ir avalynės atnaujinimu.

Besikeičiantys orai anksčiau ar vėliau paskatina šiltesnių drabužių ir batų paieškas, todėl naudinga apsilankyti Pigu.lt parduotuvėje, kurioje rasite platų įvairios produkcijos asortimentą. Jei svarstote įsigyti naujus batus, pasinaudokite žemiau pateiktais patarimais, ir tai galės paspartinti tinkamiausios avalynės paieškas.

Kokie batai ateinantį sezoną bus madingiausi?

Sekantiems mados naujienas 2021 metų rudenį rekomenduojama rinktis „loaferius“. Tokie batai gali būti kiek grubesni ir turintys didesnę platformą. Pats tas keliaujant šlapiu grindiniu, tiesa? „Loaferius“ galite drąsiai derinti prie dalykinių drabužių, plačių džinsų ar vidutinio ilgio suknelių – pasitelkite visą savo fantaziją, ir tai jums tikrai padės sukurti įspūdingus stiliaus derinius. Taip pat šį sezoną bus madingi aulinukai grubesne platforma, ilgaauliai batai storesniu kulnu, kaubojiško stiliaus batai, guminiai batai, ir, žinoma, kedai. Avalynės mados tendencijos nesikeičia labai sparčiai, todėl tikrai nereikėtų bijoti įsigyti madingiausių sezono top‘ų – didelė tikimybė, kad jie bus madingi ir kitais metais.

Atsižvelkite į avalynės gamintoją

Jei siekiate, kad įsigyti batai tarnautų kiek įmanoma daugiau laiko, ir pasibaigus sezonui įsigytos avalynės netektų išmesti, naudinga atsižvelgti ir į tai, koks yra batų gamintojas. Natūralu, kad tam tikrų prekinių ženklų batai yra gerokai ilgaamžiškesni nei kitų, todėl naudinga išsiaiškinti, kurie jų gali garantuoti kur kas ilgesnį įsigytų batų avėjimą. Galite pasidomėti, kokių prekinių ženklų avalynė yra vertinama palankiausiai, ar tiesiog remtis savo patirtimi: tikėtina, kad ir vienu, ir kitu atveju atrasite tinkamiausius pasirinkimus. Žinoma, nereikėtų pamiršti, kad pasirinkti batai visuomet reikalauja tam tikros priežiūros, todėl naudinga iš anksto pasidomėti priežiūros ypatumais.

Iš kokių medžiagų yra pagaminta avalynė?

Rudens sezonui geriausia rinktis tokią avalynę, kuri yra pakankamai atspari drėgmei. Niekam ne paslaptis, kad mūsų šalyje rudens laikotarpiu iškrenta tikrai nemažai kritulių, todėl šiuo laikotarpiu iš tekstilės pagaminta avalynė tikrai nebus pats palankiausias pasirinkimas. Kur kas palankiau įsigyti odinius ar dirbtinės odos batus: jei prieš pradėdami juos avėti pirmiausia impregnuosite, tokiu atveju jums tikrai nebus baisios net ir pačios didžiausios balos. Jei pliaupiant lietui nemažai laiko tenka praleisti lauke, taip pat vertėtų pasvarstyti ir apie guminių batų įsigijimą – tokia avalynė taip pat gali būti labai stilinga!

Avalynės spalva ir dizainas

Nors rudens laikotarpiu dažniausiai yra pasirenkami tamsesnių spalvų batai, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti. Spalvingi aulinukai moterims gali būti priderinami prie įvairaus stiliaus drabužių, o tokia avalynė galės pakelti nuotaiką net ir pačiomis niūriausiomis dienomis. Neretai prireikia vos vienos išskirtinės stiliaus detalės, ir visas drabužių derinys atrodo gerokai originaliau. Neapsiribokite vien tik tamsių spalvų avalyne – prekyboje galite rasti ir ryškiaspalvių įdomaus dizaino batų.

Nuspręskite, kokią pinigų sumą skirsite avalynės įsigijimui

Dažniausiai dar prieš pradedant batų paieškas nusprendžiama, kokia pinigų suma bus skirta avalynės įsigijimui. Jei paieškos bus vykdomos virtualioje erdvėje, tokiu atveju viskas vyks gerokai greičiau: galėsite pasirinkti prekių atranką pagal kainų intervalus, taigi, rinksitės vien tik iš tų batų, kurie atitinka jūsų finansines galimybes.

Kiek laiko truks batų pristatymas?

Galiausiai vertėtų pasidomėti, ar pasirinktų batų pristatymas netruks pernelyg ilgai. Perkant avalynę internetu visada naudinga atsižvelgti į tai, koks yra numatomas prekių pristatymo terminas: jei paaiškėtų, kad pristatymo trukmė bus pernelyg ilga, galėsite pasirinkti kitus batus, kurie jums gali būti pristatyti jau kitą darbo dieną.

Užs. Nr. 491554