Kokios yra populiariausios vestuvinių žiedų formos ir stiliai?

Autorių nuotr.
Vestuvinių žiedų stilių apžvalga. Vestuviniai žiedai yra būtina bet kokios vestuvių šventės dalis ir neatsiejama kasdienio stiliaus dalis. Rinkdamiesi vestuvinius žiedus jaunavedžiai turi daugybę pasirinkimo galimybių, įskaitant tradicinį, šiuolaikinį ir vintažinį stilių . Tradiciniai vestuviniai žiedai yra amžinai populiarūs ir elegantiški paprasti žiedai be puošnių puošybos elementų . Šie klasikiniai žiedai dažnai gaminami iš geltono arba baltojo aukso ir puikiai tinka tiems, kurie mėgsta nesenstantį ir paprastą išvaizdą.

Klasikiniai vestuviniai žiedai taip pat patogūs nešioti kiekvieną dieną ir dera prie bet kokio stiliaus drabužių. Šiuolaikiniai vestuviniai žiedai yra dar vienas populiarus pasirinkimas, dažnai pasižymintis unikaliu dizainu ir įdėklais. Pavyzdžiui, graviruoti vestuviniai žiedai yra modernaus stiliaus žiedai, į kuriuos galima išgraviruoti inicialus arba specialią žinutę . Šiuolaikiniai vestuviniai žiedai taip pat gaminami iš įvairių metalų, įskaitant platiną, titaną ir rožinį auksą. Jie puikiai tiks tiems, kurie nori kažko išskirtinio ir modernaus . Senoviniai vestuviniai žiedai yra dar vienas populiarus pasirinkimas tiems, kurie renkasi senoviškesnę išvaizdą. Vintažiniai žiedai dažnai pasižymi įmantriu dizainu ir unikaliais brangakmeniais . Jie puikiai tinka tiems, kurie nori kažko nesenstančio ir unikalaus. Nesvarbu, ar jums labiau patinka tradicinis, šiuolaikiškas ar vintažinis vestuvinis žiedas, svarbu pasirinkti stilių, kuris atspindėtų jūsų asmenybę ir stilių . Galiausiai jūsų vestuvinis žiedas yra jūsų įsipareigojimo partneriui simbolis ir turėtų atspindėti jūsų meilę ir atsidavimą.

Populiariausios vestuvinių žiedų formos

Kalbant apie vestuvinius žiedus, svarbu atsižvelgti į deimanto formą. Populiariausia deimantinių vestuvinių žiedų forma yra apvali, sudaro apie 80% visų sužadėtuvių žiedų . Apvalios formos vestuviniai žiedai yra paprasti, klasikiniai ir nesenstantys, todėl yra populiarus porų pasirinkimas. Jie taip pat paprastai turi didesnį blizgesį dėl savo simetriškos formos, o tai padidina deimanto blizgesį ir ugnį . Apvali forma yra universali ir gali būti pritaikyta įvairiems stiliams, nuo išskirtinės iki aureolės, todėl tai yra populiarus pasirinkimas daugeliui porų. Kita populiari deimantinių vestuvinių žiedų forma yra princesės kirpimas. Princesės deimantai yra kvadrato formos su smailiais kampais ir yra žinomi dėl savo aštrių, švarių linijų ir modernios išvaizdos. Princesės kirpimo žiedai paprastai yra pigesni nei apvalios formos žiedai dėl to, kad natūralūs deimantai yra kvadratiniai, todėl jiems pjaustyti ir formuoti nereikia tiek daug darbo . Princesės kirpimo vestuviniai žiedai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori šiuolaikiškos, veržlesnės išvaizdos, be to, juos galima nustatyti įvairiomis sąlygomis.

Populiariausi vestuvinių žiedų stiliai

Renkantis vestuvinį žiedą, reikia atsižvelgti į keletą populiarių stilių. Vienas iš labiausiai klasikinių ir nesenstančių stilių yra solitaire (smulkus) žiedas su komforto zona. Solitaire žieduose yra vienas deimantas arba brangakmenis, pritvirtintas prie paprastos juostos, todėl akmens grožis atsiduria centre. Šis stilius yra universalus ir gali būti derinamas su įvairiomis vestuvinėmis juostomis, todėl yra populiarus tiek vyrų, tiek moterų pasirinkimas. Be to, pasjanso žiedai gali būti pritaikyti įvairių formų ir dydžių akmenims, kad atitiktų bet kokį biudžetą ir asmeninius pageidavimus .

Kitas populiarus stilius yra halo (švytintis) žiedas, kurio centre yra akmuo, apsuptas mažesnių deimantų ar brangakmenių aureolės. Šis stilius yra žinomas dėl savo žavingos ir akį traukiančios išvaizdos, todėl tai populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori išskirtinio žiedo. Tačiau svarbu nepamiršti, kad aureole stilių gali būti sunkiau suderinti su vestuvine juostele dėl savo unikalios formos . Halo žiedai yra įvairių formų ir dydžių, įskaitant apvalius, ovalius ir pagalvėlės, ir gali būti pritaikyti prie įvairių metalų ir brangakmenių, kad tiktų bet kokiam stiliui ir biudžetui.