Kokios mados vyrauja tarp paauglių?

paaugliu
Paaugliai itin dažnai eksperimentuoja su savo stiliumi ir išvaizda, tačiau tam tikras bendras tendencijas vis vien įmanoma pastebėti. Tiesa, jos dažniausiai šiek tiek skiriasi nuo suaugusiųjų – tarp šių madų galime pastebėti kur kas daugiau ryškesnių ir pastebimų stiliaus detalių. Jei norite nustebinti paauglius ar patys ieškote, kuo praturtinti savo spintą, turėtumėte susipažinti su šiuo metu vyraujančiomis madomis – tą ir siūlome Jums padaryti.

Stilingi akiniai be dioptrijų

Tie, kuriems dėl regėjimo sutrikimų reikia nešioti akinius, ne visuomet supranta tokias vyraujančias madas, tačiau akivaizdu, kad tokia stiliaus detalė suteikia bendram įvaizdžiui išskirtinumo. Būtent dėl to paaugliai noriai renkasi įdomiai atrodančius akinius, kurie neturi dioptrijų. Tarp jų dominuoja įvairiausių dizainų, dėmesį atkreipiantys modeliai, tačiau geriausia juos derinti prie savo veido formos – taip lengviau pavyks sukurti dar įsimintinesnį įvaizdį.

Išmanieji laikrodžiai

Daugelis paauglių itin palankiai vertina naujausias technologijas ir visuomet noriai išbando rinkos naujoves, todėl nieko keisto, kad tarp jų itin populiarus išmanusis laikrodis. Tokie aksesuarai ne tik užtikrina stilingą įvaizdį, bet ir leidžia patogiai stebėti savo aktyvumą ar netgi siekti užsibrėžtų tikslų, kurių jaunesniame amžiuje tikrai netrūksta. Tarp klasikinių laikrodžių dabar dominuoja minimalistinis dizainas, taigi išmaniųjų aksesuarų stilius taip pat turėtų būti paprastesnis ir lengvai derinamas – tuomet šis prietaisas neabejotinai atras vietą paauglių įvaizdyje.

Minimalistinės kuprinės

Daugelis paauglių kartu su savimi nešiojasi nemažai daiktų, todėl net ir merginos vietoj nedidelių rankinių mieliau renkasi talpias kuprines. Tarp tokių aksesuarų dominuoja pakankamai neutrali stilistika – dažnai pasirenkamos rausvos ar pilkos kuprinės, kurios pernelyg netraukia dėmesio ir dėl to leidžia jį sutelkti į pasirinktą aprangą. Šiuo atveju kur kas svarbiau, kad kuprinėje tilptų nešiojamasis kompiuteris ir kiti kasdienybėje dažniausiai naudojami daiktai – išsiruošus visą dieną praleisti su draugais, jų sąrašas būna pakankamai ilgas.

Kepurės su snapeliu

Šiltuoju sezonu galvos apsauga yra ne mažiau svarbi nei žiemą, tačiau šiuo laikotarpiu dažniausiai pasirenkamos žavios kepurės su snapeliu. Jos neretai yra puošiamos žymių firmų logotipais ar kitais piešiniais ir užrašais, padedančiais atkreipti aplinkinių dėmesį. Tačiau lygiai taip pat galima rinktis ir papildomų detalių neturinčius aksesuarus – juos dar lengviau pavyks priderinti prie bet kokio įvaizdžio. Ypač tuomet, jei turėsite kelių skirtingų atspalvių kepuraites.

„Oversized“ tipo rūbai

Didesnio dydžio drabužiai jau tampa savotiška klasika, kurią neretai išvystame tendencijų sąrašuose. Tokie rūbai asocijuojasi su laisve ir komfortu, todėl juos mielai renkasi ir paaugliai. „Oversized“ džemperius galima derinti tiek prie džinsų, tiek ir prie sijono, todėl net ir turint vieną tokį rūbą, galima įvairiai eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. Tai mažesnį biudžetą turintiems paaugliams dažniausiai yra itin ženklus privalumas. Tiesa, nereikėtų apsiriboti vien džemperiais – lygiai taip pat galima rinktis ir tokio tipo paltus, švarkus ar kitus panašius rūbus.

Platūs džinsai

Džinsai neabejotinai yra vieni populiariausių rūbų ne tik paauglių, bet ir suaugusiųjų tarpe. Visgi, pastaraisiais metais galime stebėti ryškius madingiausių modelių pokyčius: jei anksčiau tendencijose dominavo siauri ir aptempti džinsai, dabar jie po truputį nustumiami į spintos dugną. Juos pakeitė „mom“ stiliaus kelnės, kurios yra kur kas platesnės. Tai užtikrina dar didesnį komfortą, tačiau tuo pačiu nei kiek neapriboja ieškant stilingų derinių – prie tokių džinsų tiks ir baltos palaidinės, ir dėmesį atkreipiantys švarkeliai.

Žymūs prekiniai ženklai

Atitinkami prekiniai ženklai asocijuojasi su tam tikromis vertybėmis, todėl rinkdamiesi juos, paaugliai daro nebylų pranešimą. Nors dabar galima rasti daugybę žymių kompanijų, kalbant apie avalynę, išskiriami pakankamai aiškūs lyderiai, tokie kaip Nike, Vans, Adidas, Converse, New Balance ir Crocs. Tikėtina, kad šiame sąraše labiausiai nustebino paskutinis prekės ženklas, tačiau skelbiama, kad šiais metais žymiosios šlepetės ir vėl sugrįžo į madą, o kitose užsienio valstybėse jas labai noriai renkasi ir paaugliai. Be to, kompanija praplėtė savo asortimentą – Crocs basutės visiškai nepanašios į visiems gerai žinomas klumpes, tačiau suteikiamas komforto jausmas yra nei kiek nemažesnis.

Ilgos žaismingos kojinės

Niekas nesuabejotų, kad kojinės yra ne mažiau svarbi įvaizdžio dalis – ypač šiltuoju sezonu, kai kur kas dažniau atidengiame kojas. Būtent dėl to šiuo laikotarpiu (ir ne tik) yra madingos įvairios ryškiaspalvės, originaliais piešiniais ar dėmesį atkreipiančiais užrašais padailintos kojinės. Jos įvaizdžiui suteikia gyvybingumo ir padeda išsiskirti iš minios – tai daugeliui paauglių yra ypatingai svarbu. Žinoma, prie tokių detalių reikalinga ir atitinkama avalynė: platų jos pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję ant šios nuorodos – https://pigu.lt/lt/grozis-ir-mada/moteriski-batai-avalyne-moterims.

Tarp visų šių idėjų tikrai pavyks surasti bent kelias, kurios patiktų paaugliams. Jei nutarsite ieškoti dovanos, geriausia, jei su jais prieš tai pasitartumėte – tuomet būsite tikri, kad Jūsų sprendimas iš tiesų jiems patiks.

Užs. Nr. 484574