Kokie naudoti automobiliai labiausiai domina pirkėjus?

Naudotų automobilių rinka yra labai dinamiška ir kupina pokyčių. Pirkėjų pasirinkimus lemia daugybė veiksnių: nuo mados tendencijų iki ekonominės situacijos prognozių. Vis dėlto galima išskirti kelis bruožus, kurie apibūdina, kokie automobiliai šioje rinkoje yra labiausiai graibstomi.

Tvarkingos išvaizdos naudoti automobiliai

Ne paslaptis, kad iš užsienio daugelis dėvėtų automobilių atkeliauja su įvairiais pažeidimais ar po nedidelių eismo įvykių. Pirkėjai nenori patys gaišti laiko ir remontuoti ką tik įsigytą transporto priemonę, todėl ieško tokios, kuri būtų paruošta naudojimui. Daugiausiai dėmesio sulaukia tvarkingos išvaizdos naudoti automobiliai, kurie neturi didesnių defektų nei išorėje, nei viduje.

Mažai naudoti automobiliai

Daugelis pirkėjų nori, kad automobilis būtų kuo mažiau naudotas. Itin populiarūs kelerių metų senumo automobiliai, kurie dažnai yra parduodami su garantija. Daugelis pirkėjų atkreipia dėmesį ne tik į transporto priemonės pagaminimo metus, bet ir į ridą, o jos taip pat pageidauja kuo mažesnės. Ir nors tokie pageidavimai skamba gana paradoksaliai, atsižvelgiant į naudotų automobilių kainą, kartais tokių variantų išties pasitaiko.

Geros komplektacijos automobiliai

Pirkėjus domina ir kiek senesni naudoti automobiliai, tačiau tada jau pageidaujama, kad jie išsiskirtų savo komplektacija ar išvaizda. Daugelis itin vertina odinį saloną, tamsias lubas ar kitus vidaus elementus, kurie užsakant naują transporto priemonę yra pasirenkami kaip papildomi. Geresnė komplektacija tarsi užtikrina automobilio vertę, teikia prestižą.

Puiki degalų ekonomija

Naudoti automobiliai yra paklausūs tarp mažesnes ar vidutines pajamas gaunančių pirkėjų, kurių biudžetas yra ribotas. Jiems svarbios ir kuro sąnaudos, tad paklausesnės yra gera ekonomija pasižyminčios transporto priemonės. Tai dažnai yra mažesnės transporto priemonės, turinčios ne tokius galingus variklius, o taip pat vis daugiau dėmesio susilaukia ir vadinamieji hibridai.

Prestižinių markių automobiliai

Nors naudotų automobilių pirkėjai galimai daugiau galvoja apie kainą, jiems labai svarbus ir prestižas. Dėl šios priežasties rinkoje savo populiarumo nepraranda BMW, AUDI, RANGE ROVER, LEXUS, JEEP, VW ir kiti prestižinių markių automobiliai. Vieni juos renkasi dėl prabangios išvaizdos ir vadinamojo komforto paketo, o kiti galvoja praktiškai – tokie automobiliai visada paklausūs, todėl lėčiau nuvertėja.

Naudoti automobiliai su istorija

Vis daugiau pirkėjų pageidauja žinoti automobilio istoriją – tai registras visų gedimų ir atliktų remonto darbų, profilaktikų ir techninių apžiūrų. Tokia istorija, visų pirma, yra įrodymas, kad automobiliu buvęs savininkas tikrai rūpinosi. Antra vertus, tai puiki automobilio „ligos istorija“ automechanikui, kuris imsis jį tvarkyti ar atliks patikrą. Dėl to ši informacija yra labai naudinga ir pageidaujama perkant naudotą automobilį, tačiau ne visos transporto priemonės ją turi, o tada jau tenka pasikliauti pardavėjo sąžiningumu.