KOKIE MOTERIŠKI KVEPALAI PAKERI VYRUS?

Autorių nuotr.
Kvepalai – tai viena iš svarbiausių grožio palaikymo priemonių, jie netgi paryškina seksualumą ir leidžia laisvai jaustis. Gerai parinktas kvapas puikiai pasitarnauja bet kurioje situacijoje ir bet kuriame amžiuje. Kvepalų gamintojų gretos yra gausios, tad yra iš ko pasirinkti.

Kokie kvepalų gamintojų prekiniai ženklai yra populiariausi parfumerijos rinkoje?

Tarp žinomiausių parfumerijos gamintojų galima paminėti šiuos prekinius ženklus – CHANEL, CALVIN KLEIN, GIORGIO ARMANI, CLINIQUE, LACOSTE ir NINA RICCI. CHANEL kvepalai moterims dažniausiai pakeri skleidžiamu rytietiškų gėlių aromatais, jie tinka kasdieniniam vartojimui ir yra tikrai universalūs. Šie kvepalai tinka emocingoms moterims, jie apgaubia vidine šiluma, kuri sklinda tokių ingredientų, kaip muskusas, ambra bei muskusas.

Kokie kvepalai tinka romantiškoms, o kurie - aktyvioms moterims?

CALVIN KLEIN Reveal kvepalai idealiai tinka romantiškos natūros moterims, suplanavusios vakarą praleisti iškilmingoje aplinkoje. Jų aromatas garantuoja pasitikėjimą savimi, kurį lemia žavingas aromatas. O GIORGIO ARMANI Emporio Diamonds kvepalai skleidžia aviečių, pakalnučių ir vanilės aromatus, todėl jais kvepiančios aktyvų gyvenimo tempą palaikančios moterys lengvai atkreipia į save aplinkinių dėmesį ir pelno jų susižavėjimą.

Kurių kvepalų aromatas nuteikia žvaliai ir žaismingai?

CLINIQUE Happy kvepalų aromatas savo nuotaika primena gaivų, saulėtą rytmetį. Ją sužadina citrusinių vaisių ir kvapnių gėlių kvapai, moteriai suteikiantys elegancijos, švelnumo ir žaismingumo. Panašiai veikia ir LACOSTE Pour Femme kvepalų skleidžiamas raudonai žydinčių frezijų kvapas, šie kvepalai tinka naudoti bet kuriuo dienos metu. Be to, visi Lacoste kvepalai į aplinką skleidžia gaivumą ir žaismingumą. Jų asortimente – kvepalai, kurie padeda per visą dieną palaikyti pakilią nuotaiką, padedančią lengvai pasiekti visus norimus tikslus.

Kokie kvepalai dvelkia paryžietiška elegancija ir suteikia moterims svaigaus spindesio įspūdį?

Neabejotinai Nina Ricci produktai yra neatsiejami nuo paryžietiškos elegancijos. Šis prekės ženklas yra laikomas grožio, emocingumo ir rafinuoto subtilumo simboliu. Prieš devyniasdešimt metų įkurti Ninos Ricci mados namai garsėjo itin elegantiškais drabužių modeliais, sužavėjusiais Paryžiaus aukštuomenę. Šiam prekiniam ženklui suklestėti tarptautiniu lygiu padėjo pradėti kurti parfumerijos gaminiai, kurių aromatas žavi aplinkinius, nes jame vyrauja gėlių ir vaisių kvapai, o sodrią kvapų puokštę užbaigia obels medienos ir muskuso kvapas.