Kokie būna tualetinio popieriaus laikikliai?

Autorių nuotr.
Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog visi tualetinio popieriaus laikikliai yra labai panašūs vienas į kitą, todėl, kurį nors iš jų perkant, nėra reikalo per daug gilintis į jo išvaizdą ar formą. Imti pirmą pasitaikiusį po ranka. Bet nėra ko skubėti, vis dėlto šio popieriaus laikikliai nėra vienodi, turi daug skirtumų.

Kokios yra pagrindinės tualetinio popieriaus laikiklių rūšys?

Iki šiol vis dar yra žinomos tik dvi pagrindinės tualetinio popieriaus laikiklių rūšys – tvirtinami prie sienos arba pastatomi ant grindų. Jei tualete nedaug vietos, tada praktiškesnis yra pakabinamas popieriaus laikiklis, o jeigu tualetas yra vonios kambaryje, tada galima pasirinkti ir pastatomą šio popieriaus laikiklį. Kita vertus, vienokį ar kitokį laikiklį rinktis yra asmeninis jūsų pasirinkimas, kurį lemia iš seniau susiformavę įpročiai, leidžiantys jums patogiai jaustis.

Kokie yra tualetinio popieriaus laikiklių dydžiai?

Tualetinio popieriaus laikiklis gali būti skirtas tik vienam ritineliui arba turėti ir papildomam rezervui skirtą vietą. Laikiklis su rezervine vieta tinka tada, kai jūsų namuose yra atskiras ir ankštas tualeto kambarys, kuriame nėra vietos spintelėms laikyti. Kita vertus, toks laikiklis nelabai gražiai atrodo, todėl jei jūsų tualetas yra įrengtas vonios kambaryje, tada geriau rinktis kompaktišką laikiklį, skirtą tik vienam ritineliui. Tuo atveju, laikiklį reikėtų pasistengti priderinti prie kitų šios patalpos įrenginių. Ir tai nebus sunku padaryti, nes tualetinio popieriaus laikikliai skiriasi ir savo forma, ir spalva, ir medžiaga, iš kurios padaryti. Jie būna juodos spalvos, chromuoti arba žalvariniai.

Kokį laikiklį rinktis, jei norite, kad jis nepritrauktų aplinkinių dėmesio?

Jeigu jums norisi, kad tualetinio popieriaus laikiklis nekristų į akis, tada vietoje atvirojo rinkitės uždarąjį – su dangteliu. Toks tikrai išlaikys diskretiškumą. Tiesa, laikikliai su dangteliu įprastai būna pakabinamieji. O jeigu, jūsų įsitikinimu, atvirai matomas tualetinio popieriaus rulonėlis patalpos vaizdo negadina, tada rinkitės pastatomą laikiklį be dangtelio, arba laikiklį su popieriaus dalytuvu. Jei jums prireikė įsigyti naujai įrengtam vonios kambario tualetui higieninio popieriaus laikiklio, susisiekite su internetine parduotuve, kurios adresas: https://www.iris.lt/tag/tualetinio-popieriaus-laikiklis, ir jūsų problemos bus išspręstos.