KOKIAS PASLAUGAS TEIKIA SAUGOS TARNYBOS?

Autorių nuotr.
Apsaugos paslaugos gali būti labai įvairios. Tai elektroninė apsauga, vaizdo stebėjimas, apsaugos sistemų įrengimas ir techninis aptarnavimas, fizinė apsauga. Profesionali ir patikima apsauga reikalinga namui, butui, garažui, namų lauko aplinkai, gamybinėms ir verslo įmonėms, įvairioms įstaigoms.

Kodėl yra reikalinga patikima įvairios paskirties objektų apsauga?

Niekas nėra apsaugotas nuo nedorų žmonių kėslų bei stichinių nelaimių. Juk visko gali nutikti ne tik tada, kai būname išvykę į darbą, komandiruotę ar atostogauti, bet ir vos kelioms minutėms pasišalinus iš savo namų. Pavyzdžiui, netikėtai gali kilti gaisras ar įvykti kokia techninė nelaimė. Bet jei jūsų turtą saugo patikima saugos tarnyba, tokiu atveju galima užkirsti kelią nelaimei ir išvengti didelės žalos bei visada jaustis ramiai.

Kokiais būdais gali būti saugomas saugos tarnybų klientų turtas?

Apsaugos tarnybos paslaugos apima platų veiklų diapazoną. Saugomuose objektuose saugos tarnybos naudoja įvairių rūšių apsaugos sistemas. Tai - signalizacijos, vaizdo kamerų sistemos, priešgaisrinės sistemos, įėjimo kontrolės sistemos ar kompleksinės apsaugos sistemos. Kokias apsaugos sistemas pasirinkti, priklauso nuo objekto dydžio, tipo bei asmeninių poreikių.

Kokios yra signalizacijos rūšys?

Signalizacijos sistemos gali būti laidinės ir belaidės. Laidinės signalizacijos – tai tradicinis pasirinkimas, dažniausiai įrengiama naujai statomuose arba remontuojamose patalpose. Visi signalizacijos komponentai sujungiami laidais.

Belaidė signalizacija – tai puiki priemonė apsaugoti patalpas, kuriose jau atlikti remonto darbai arba jose nėra galimybės nutiesti laidų arba tiesiog jų nenorima. Visi signalizacijos komponentai veikia bevieliu ryšiu. 

Nuo ko priklauso objekto saugumo užtikrinimas?

Pagrindinis patikimos apsaugos veiksnys yra tinkamiausios apsaugos sistemos pasirinkimas būtent jūsų objektui. Apsaugos tarnyba, pasitarusi su klientu, įvertina galimas rizikas ir pasiūlo jam patį naudingiausią apsaugos sistemos projektą. Sekantis žingsnis – pasirinkto varianto įrengimas saugomame objekte. Tai gali būti įvairios skirtingo sudėtingumo vaizdo stebėjimo, judesių fiksavimo, priešgaisrinės apsaugos ar kitokios kontrolės sistemos. Jas galima įrengti ne tik gyvenamuosiuose namuose, bet ir gamybinių, verslo, prekybos ar visuomeninės paskirties įstaigose. Be to, įrengtoms apsaugos priemonėms suteikiama garantija.

Ar verta įrengti apsaugos sistemas mažesnės turtinės vertės objektuose?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog nedideliuose ūkinės paskirties pastatuose tikrai nėra prasmės įrenginėti kokią nors apsaugos sistemą. Tačiau, tai klaidingas mąstymas. Juk sandėliukuose kartais laikome ne tik menkos vertės rakandus, bet ir įvairius nemažai kainuojančius buityje reikalingus prietaisus ar aukštos kokybės įrankius, sporto inventorių bei elektrotechnikos įrenginius, kurių tam tikru laiku nenaudojame, tačiau jų gali prireikti vėliau.

Todėl verta pasirūpinti ir signalizacija sandėliukui. Šiuolaikinė moderni įranga tikrai garantuos užtikrintą jūsų turto apsaugą nuo galimo ilgapirščių antpuolio. Be to, galima pritaikyti ir tokią signalizaciją, kuri perspėja apie galimą gaisro ar potvynio pavojų jūsų sandėliuke ir tokiu būdu apsaugos jūsų turtą nuo galimos stichinių nelaimių žalos.