Kokiais kriterijais reikia vadovautis ieškant autoserviso?

Įvairaus pobūdžio transporto priemonės gedimai tikrai neaplenkia nei vieno vairuotojo. Net ir nepriekaištingai savo automobiliu besirūpinantys bei reguliariai periodinį transporto priemonės aptarnavimą atliekantys žmonės nėra visiškai apsaugoti nuo smulkesnių ar stambesnių gedimų, kurie, reikalauja neatidėliotinų remonto darbų.

Šiais laikais automobilių remonto paslaugas teikiančių įmonių yra tikrai labai daug. Nors visi autoservisai gali atlikti automobilio remontą, tačiau toli gražu ne visi autoservisai sugeba tiksliai nustatyti konkrečias vieno ar kito gedimo priežastis, bei užtikrinti, kad atlikus automobilio remontą, tokio paties pobūdžio gedimai nepasikartos netolimoje ateityje. Taigi, kaip išsirinkti tikrus automobilių remonto profesionalus? Ir kokiais kriterijais reikėtų vadovautis ieškant iš tikrųjų kokybiškas paslaugas teikiančio autoserviso?

Servisas, kuriame dirba įvairių sričių specialistai

Kartais tikslias transporto priemonių gedimo priežastis nustatyti yra labai sunku. Todėl susiduriant su tam tikrais automobilio gedimais, net ir nutuokiant apytikslę gedimo priežastį, reikėtų susirasti autoservisą, kuriame pateikiamas kuo platesnis paslaugų spektras. Jeigu autoservisas atlieka įvairaus pobūdžio automobilio remonto darbus, tikėtina, jog tokiame servise dirba pačių įvairiausių sričių profesionalai, kurie gebės išsiaiškinti tikslias gedimo priežastis ir pasirūpins, jog automobilių remontas būtų atliktas ne atmestinai, o tikrai kokybiškai.

Pažangi kompiuterinės diagnostikos įranga

Šiais laikais, ypač naujos kartos automobiliai, turi labai daug, elektros pagalba veikiančių dalių. Todėl tokios transporto priemonės labai dažnai susiduria su įvairių elektronikos komponentų gedimais. Žinoma, beveik kiekvienas autoservisas tikrai turi vieno ar kito tipo diagnostinę įrangą, tačiau kartais turima diagnostinė įranga yra senesnės kartos ar prastesnės kokybės, todėl ji negali nuskaityti visų klaidų ar įžvelgti konkrečių automobilio gedimo priežasčių. 

Jeigu susiduriate būtent su elektronikos komponentų gedimais, būtinai kreipkitės į autoservisą, kuris turi gerai žinomų gamintojų, naujos kartos diagnostinę įrangą. Tik tokia įranga yra pritaikyta tiek senesiems, tiek visiškai naujiems automobilių modeliams ir tik tokios įrangos pagalba sužinosite tikslias automobilio gedimo priežastis bei efektyviau pašalinsite visus trūkumus.

autoservisas

Galimybė, pasinaudoti papildomomis paslaugomis

Automobilių remontas kiekvienam vairuotojui sukelia ir įvairių papildomų nepatogumų. Autoservise savo automobilį remonto darbams palikęs vairuotojas, nenumatytam laikui lieka be transporto priemonės. Todėl labai patogu, jeigu pasirinkta įmonė visam remonto laikotarpiui gali pasiūlyti pakaitinį automobilį, kitaip tariant, automobilių nuomos paslaugas. Tokią paslaugą siūlo ne visi autoservisai, tačiau toks pasiūlymas tikrai yra labai patogus kiekvienam vairuotojui, nes palikus automobilį autoservise, jam nereikia savarankiškai ieškoti susisiekimo priemonės bei galvoti kaip nusigauti iki darbovietės ar namų.

Kokybe, o ne žema kaina pagrįstas automobilių remontas

Kai kurie vairuotojai, norėdami sutaupyti, kreipiasi į abejotinos kokybės paslaugas teikiančius autoservisus. Tokios klaidos tikrai nereikėtų daryti. Mažesnes paslaugų kainas pateikiantis autoservisas tikrai suras būdą, kaip pataupyti, todėl pasinaudojus tokių įmonių paslaugomis, galite gauti žymiai prastesnės kokybės paslaugą, kuri įtakos ir labai greitai atsirasiančius, pakartotinus automobilio gedimus. Visada reikėtų rinktis gerai žinomus, rinkoje įsitvirtinusius autoservisus, nes tokie servisai – tai savotiška saugumo garantija, jog viskas bus atlikta laiku ir taip, kaip iš tikrųjų reikia. 

Jeigu ieškote patikimo autoserviso, tačiau nenorite patirti itin didelių automobilio remonto išlaidų, susidūrus su bet kokiais transporto priemonės gedimais siūlome vykti į Kemi tinklo autoservisus. Šiuose autoservisuose dirba įvairių sričių ekspertai, kurie ne tik efektyviai pašalina net ir itin sudėtingus automobilio gedimus, bet ir pasirūpina, kad vairuotojas ilgą laiką tikrai nesusidurtų su panašaus pobūdžio gedimais. Kemi autoservisai siūlo ir patrauklias lojalumo programas, kurios visiems pastoviems klientams suteikia galimybę mėgautis ypatingomis nuolaidomis.

Užs. Nr. 547470