Kodėl verta įsirengti saulės modulį ant namo?

Autorių nuotr.
Elektros energijos gamyba naudojant saulės modulius yra tvari ir aplinkai nekenksminga alternatyva kitiems energijos šaltiniams. Tačiau yra daug kitų privalumų, susijusių su fotovoltinių plokščių įrengimu namuose. Taigi, kodėl verta namuose įsirengti saulės modulius?

Saulės modulių įrengimas yra naudingas planetai

Saulės moduliai, pagaminti iš perdirbamų ir neteršiančių medžiagų, yra visiškai nekenksmingi mūsų planetai. Fotovoltinės plokštės veikimas neteršia ir nekenkia aplinkai, kurioje ji įrengta, priešingai nei iškastinis kuras, kuris kasdien senka ir silpnina mūsų ekosistemą. Yra ir daugiau gerų naujienų planetai: įsirengę fotovoltines plokštes, jūs prisidedate prie ekologinio perėjimo ir gerokai sumažinate išmetamo CO2 kiekį bei anglies pėdsaką. Pasirinkę įsirengti fotovoltines plokštes, jūs gaminate 100 % atsinaujinančią energiją, kuri visiškai neišskiria anglies dioksido. Tai padeda gerokai sumažinti jūsų anglies dioksido pėdsaką, nes gaminant saulės energiją nesusidaro jokių šiltnamio efektą sukeliančių dujų.

Saulė yra nemokama, todėl pasinaudokite tuo

Saulės energija yra neribotas, neišsenkantis ir, svarbiausia, nemokamas energijos šaltinis. Per daugelį metų pasiekta technologinė pažanga reiškia, kad dabar ją galime naudoti savo kasdieniams poreikiams: šildymui, karštam vandeniui ruošti, elektros, elektroniniams ir buitiniams prietaisams maitinti ir t. t. Būtų klaida tuo nepasinaudoti, kad pereitume prie visiško savarankiško vartojimo.

Saulės moduliai labai greitai sumontuojami

Fotovoltinės saulės kolektorių montavimo darbai trunka labai trumpai - vidutiniškai vos dvi dienas. Darbus atlieka specializuota techninė komanda, įvertinusi ir individualiai išnagrinėjusi jūsų saulės energijos projektą. Saulės kolektorių, kaip ir šiluminių kolektorių, įrengimas atliekamas taip, kad būtų užtikrintas geriausias įmanomas pelningumas ir investicijų grąža. Dėl greito fotovoltinių plokščių įrengimo iš karto pradedama gaminti saulės energija.

Ilga saulės modulių gyvavimo trukmė

Fotovoltinių plokščių gamybai naudojamos atsparios medžiagos, pavyzdžiui, aliuminis ir silicis. Dėl to jų vidutinis tarnavimo laikas yra itin ilgas - 40-50 metų. Taigi galite būti tikri, kad elektrą ir saulės energiją gaminsite labai ilgai ir kad naudositės itin tvirta įranga, kuri yra ypač atspari temperatūrų svyravimams. Be to, dėl savo nejudrumo, saulės moduliai taip pat yra mažiau pažeidžiami dėl susidėvėjimo laikui bėgant. Ir tai dar ne viskas: dėl tokio ilgaamžiškumo taip pat garantuojame, kad ilgainiui sutaupysite energijos, taigi ir lėšų.