Kodėl svetainėms naudinga atlikti SEO?

Myriam Jesser (Unsplash) nuotr.
Daugelis žmonių prieš perkant prekę ar paslaugą, jie ieško informacijos internete. Taigi, kur norėtumėte būti internete, kai tie klientai pradeda ieškoti? Teisingai, tiesiai prieš jų akis.

Kuo jūsų internetinis puslapis paieškos sistemoje turi aukštesnes pozicijas, tuo lengviau žmonėms jį rasti, kai jie pradeda ieškoti. Nesvarbu, ar tai klausimas, produktų palyginimas, konkrečių apžvalgų ieškojimas ar rinkos tyrimas, norint sužinoti, kas yra siūloma, kai tie klientai kreipiasi į paieškos sistemas informacijos ir produkto žinomumo tikslais, jūs norite būti matomi.

Būtent čia ir SEO paslaugos, kurios padeda Jums būti matomiems internete. Būdami skaitmeninio marketingo specialistu ar verslininku, paieškos sistemos optimizavimas tampa raktas į atradimą ir ilgalaikę verslo sėkmę SEO egzistuoja jau daug metų ir sudaro didžiulę sėkmingų svetainių srauto dalį.

seorocket

Kas yra SEO?

Paieškos sistemos optimizavimas yra praktika, kuomet siekiama ne tik padidinti Jūsų internetinės svetainės lankytojų srautą, bet ir padaryti ją patogesne lankytojui. Jei jūsų internetinei svetainei yra atliekama tinkama optimizacija, tuomet tikėtina, kad užimsite aukščiausias pozicijas.

Paieškos sistemos žiūri į atmetimo rodiklius, jeigu turite didelį atmetimo rodiklį, tikėtina, kad aukštų pozicijų neturėsite. Todėl turite gauti žmonių pasitikėjimą ir suteikti jiems reikiamą informaciją ir patogią vartotojo sąsają. Kuomet vartotojai ilgiau išbus jūsų internetinėje svetainėje, tuomet ir jūsų svetainė turės geresnes pozicijas.

Kodėl verta atlikti SEO?

SEO yra esminis bet kokios skaitmeninės rinkodaros strategijos elementas. Nors jis reikalauja laiko ir nuoseklių pastangų, rezultatai verti laukimo ir suteikia puikių ilgalaikių naudų:

• Geresni raktažodžių reitingai. Kai žmonės ieško informacijos internete, jie dažniausiai paspaudžia tik pirmuosius 6–10 svetainių su pirmųjų. Tinkamas SEO leidžia jūsų puslapiui užimti vietą pirmame puslapyje pagal atitinkamus raktinius žodžius. Tai suteikia jums daugiau organinio matomumo, padeda atkreipti potencialių klientų dėmesį ir padidina vartotojų, spustelėjusių ir naršiusių jūsų svetainėje, skaičių.

• Didesnis lankomumas internetinėje svetainėje. Gauti svetainės lankytojus per mokamas reklamas gali būti gera strategija, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje SEO yra geresnis sprendimas. Jei potencialūs vartotojai negali rasti jūsų svetainės, jūsų pardavimų galimybės smarkiai sumažės. Tinkamai atliekamas SEO didina jūsų svetainės organinį srautą ir pritraukia naujus bei aktualius vartotojus. Organinio eismo grožis yra tas, kad jis pritraukia vartotojus dėl jūsų svetainės ir turinio kokybės. Tai padeda jums užimti vietą pirmame puslapyje ir įtvirtina jūsų svetainės patikimumą, kas didina jūsų pardavimų ir pelningumo šansus.

• Geresnė vartotojo patirtis. Kokybiška svetainė atsako į visus pagrindinius klausimus, pavyzdžiui, kokį produktą ji siūlo, kur ji yra įsikūrusi, kaip vartotojas gali nusipirkti produktą, ir daugiau. Kai kuriate svetainę, atitinkančią vartotojo poreikius, paieškos sistema gali išgauti teisingą informaciją ir pateikti ją vartotojams, kai to paprašoma. Jei vartotojui sunku naršyti jūsų svetainėje, tikėtina, kad ir paieškos sistemoms bus sunku.

Užs. Nr. 547599