Kodėl kitas jūsų šildytuvas turėtų būti Daikin šilumos siurbliai

daikin
Europos Sąjungoje ir beveik visame Vakarų pasaulyje dabartinis iššūkis Nr.1 yra tvarumas. Visose srityse žmonija siekia mažiau vartoti, labiau tausoti turimus išteklius. Tendencijas link tvarumo matome ne tik automobilių pramonėje ar gamybos procesuose, tačiau ir namų statyboje bei buityje. Net ir namų technikos gamintojai siekia kurti našesnius, mažataršius ir efektyvesnius įrenginius, kurie į aplinką išmestų mažiau CO2.

Kone viso to priešakyje yra ir Daikin Altherma šilumos siurbliai. Šis sprendimas, kone kiekvieniems namams gali pasiūlyti visas šiuolaikiškiausias technines savybes ir tvarumo vertybes. Na ir bendra įstatymų leidėjų bei ES politikos kryptis rodo, kad šilumos siurbliai Daikin Altherma galėtų labai pasitarnauti, kaip kitas jūsų šildytuvas!

Bendra ES politika ir Daikin Altherma šilumos siurbliai – jų vaidmuo

Anglies dvideginio išmetimo mažinimas – svarbiausias ES biurokratų tikslas. Iki 2050m. šalys narės yra užsibrėžusios pasiekti nulinį šiltnamio dujų emisijų kiekį. Siekiamas visiškos lygybės tarp pagaminamų ir iš atmosferos pašalinamų šiltnamio dujų.

Daugumoje šalių jau skatinama atsisakyti taršių arba kai kur net ir dujinių šildytuvų, subsidijuojamas atsinaujinančia energija varomos įrangos pirkimas. Dėl to šilumos siurbliai oras-oras Daikin Altherma ir oras-vanduo agregatai tampa dar populiaresni. Nors kiekviena valstybė turi savotišką kelią, kaip eina prie bendro tikslo, dėl to bendrumo, iki 2050m., tikėtina, kad kiekviename namų ūkyje turės pasikeisti būdas, kuriuo apšildome namus...

Daikin jau yra mažataršiai, net ir pagal aukščiausius ES standartus, todėl jų veiksmingumas ir universalumas numatomas ilgus metus į priekį.

Atgyvenę stereotipai apie mažą efektyvumą turėtų būti pamiršti

Šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo kai kuriose vietose įvardinami, kaip mažataršiai, bet ne itin efektyvūs šildymo sprendimai. Šio mito gajumas verčia kraipyti galvą inžinieriams ir mechanikams, kadangi techninių priežasčių, kodėl šilumos siurbliai oras-vanduo Daikin Altherma nebūtų pranašesni už senovinį malkinį katilą, beveik nėra. Jos daugiau psichologinės. Kai kuriose Europos šalyse šilumos siurbliai jau sudaro daugiau nei 50% visos šildymo rinkos.

Daug kam atrodo painus pats veikimo procesas. Nesuprasdami, kaip veikia šildytuvas, žmonės jo vengia. Kiti galvoja, kad jie – triukšmingi, nors Daikin Altherma šilumos siurblių skleidžiamas triukšmas yra tylesnis už žmogaus šnabždėjimą, tad apie sumažėjusį komfortą neverta net kalbėti. Dar akcentuojamas mažas patikimumas, kurį irgi galima nurašyti, kaip mitą, kadangi gaminiai turi garantijas ir, pagal klientų atsiliepimus, dažnai tarnauja ilgiau nei jie patys tikėjosi...

Daug mažesnės išlaidos šildymui ir mikroklimato valdymui

Visų pirma, sistemos oras-oras dažnai gali būti naudojamos ne tik šildymui, bet ir vėsinimui karštą vasaros dieną. Nors oras-vanduo sistemų efektyvumas šiek tiek krenta, oro temperatūrai atšalus, tačiau yra elektrinės sistemos, su kurių pagalba šildytuvai toliau išlieka efektyvūs ir naudoja sąlyginai nedaug energijos. Pvz., Daikin Altherma 3HHT oras-vanduo sistema net nereikalauja papildomos elektros sistemos pagalbos, nors lauke gali spausti ir -15 laipsnių Celsijaus speigas. Kaip techninis sprendimas, Daikin Altherma šilumos siurblys tikrai idealiai tiks moderniam namų ūkiui, kuris nenori apkrauti savęs sudėtinga kieto kuro katilo priežiūra ir siekia vengti taršių šildymo sprendimų.

Jeigu susidomėjote galimybe namus šildyti pigiau, efektyviau ir paprasčiau, Daikin Altherma šilumos siurbliai Vilniuje – INDUSTEK, UAB – įgaliotasis Daikin Europe N.V. partneris padės pasirinkti geriausią ir našiausią techninį sprendimą jūsų namams. Turėsite ne tik jaukų būstą, kuriame visada gera, bet tuo pačiu prisidėsite ir prie planetos išsaugojimo, tvarios energetikos.

Užs. Nr. 490945