Kiek kainuoja kokybiškos įtempiamos lubos?

lubos
Pastaruoju metu vis dažniau girdime apie įtempiamas lubas ir daugybę jų privalumų. Įtempiamos lubos yra labiau prieinamos pagal kainą negu gipso kartonas, tačiau jos turi daugiau pranašumų konstrukcijų atžvilgiu. Pavyzdžiui tik plėvelės pagalba galima imituoti žvaigždėtą dangų arba pusiau permatomą lubų dizainą kambario viduryje. Būtent apie galimybių ir kainos santykį norime papasakoti šiame straipsnyje.

Kas lemia įtempiamų lubų kainą

Įtempiamų lubų kvadratinio metro kaina susideda iš daugybės parametrų, vieni svarbiausių – patalpų plotas, perimetras, kampų skaičius, apšvietimo taškų skaičius ir tipas, lubų konstrukcija bei papildomi lubų elementai, tokie kaip dūmų detektoriai bei rekuperacijos defuzoriai.

Šiais laikais dauguma įtempiamų lubų gaminamos iš PVC plėvelės arba poliesterio, įmirkyto poliuretanu. Poliesterio medžiaginės lubos paprastai yra matinės tekstūros, o PVC matinės, blizgios ir satino. Medžiaginės lubos yra brangesnės, tačiau gali būti naudojamos šaltose patalpose, kur temperatūra nukrenta žemiau +5 °С.

Tuo tarpu PVC lubos yra daug populiaresnės, nes turi daugiau privalumų. Keli iš jų:

Platus tekstūrų ir spalvų pasirinkimas

Prieinama įrengimo kaina

Atsparumas drėgmei

Apsauga nuo užliejimo

Paprasta priežiūra

  lubos

  Medžiagų kaina

  Plėvelės kokybė – tai pats svarbiausias dalykas, kuris domina klientą. Natūralu, kad įtempiamų lubų plėvelė, pagaminta Vokietijos arba Prancūzijos gamintojų yra 40-50% brangesnės nei medžiagos, atkeliavusios iš Kinijos fabrikų. Kiniškų plėvelių kainos prasideda nuo 2 € už kvadratinį metrą, plėvelės iš Europos gamintojų – nuo 3 €, tuo tarpu už medžiagines reikės sumokėti virš 5 € už kvadratinį metrą.

  Tai dar ne viskas – lubos su fotospauda suteikia kambariui ypatingą atmosferą ir atrodo gana originaliai. Tačiau už tokias lubas teks pakloti kelis kartus daugiau, nei už įprastą plėvelę. Ne ką gražiau atrodo daugeliui iš mūsų girdėtas „žvaigždėtas dangus“. Šviečiančio dangaus efektas išgaunamas naudojant šimtus lempučių ir specialią plėvelę, tokios lubos kainuos Jums nuo 80 € už kvadratinį metrą.

  Įtempiamų lubų montavimo kaina

  Dar vienas ne ką svarbus kriterijus – lubų montavimo sudėtingumas. Montavimo kaina priklauso nuo lubų formos, kampų ir apėjimų skaičiaus. Kaina išauga jeigu montuojama medžiaginė plėvelė, kelių lygių lubos, šešėliniai profiliai bei apšvietimas naudojant LED juostas. Ši kaina dažniausiai nėra išskiriama bendroje sąmatoje, nes įeina į bendrą kvadrato kainą.

  Įtempiamų lubų įmonė

  Ko ne svarbiausias dalykas, kuris įtakoja kainą bei galutinį rezultatą – Jūsų pasirinkta įtempiamų lubų montavimo įmonė. Ar būtinai įmonė – paklausite Jūs? Mūsų atsakymas – taip, nes tik įmonė gali teikti garantiją atliktiems darbams bei prisiimti atsakomybė už suteiktus nuostolius, ko tikrai negausite užsakydami lubas iš fizinio asmens. Įprastai įmonės, kurios dirba su kokybiškomis ir sertifikuotomis medžiagomis yra brangesnes, jose dirba kompetentingi meistrai, kurie suteiks aukščiausios kokybės konsultacijas, pademonstruos plėvelių pavyzdžius, papasakos apie profilius ir montavimo subtilybes. UAB „Brilliance ceiling“ yra būtent tą įtempiamų lubų įmonė, kuria galite pasitikėti ir nedvejoti dėl kokybės ir garantijų.

  Kaip apskaičiuoti galutinę lubų kaina pačiam?

  Dažnas klausimas į kurį vienareikšmiškai atsakyti negalime, bet tikėtina jog patys tikslios kainos apskaičiuoti negalėsite. Juk kiekvienas gamintojas, tiekėjas bei rangovas turi savo vidinius įkainius ir darbo jėgos apmokestinimą – visa tai tiesiogiai įtakoja galutinę lubų kainą. Šiuo atveju, pats geriausias ir teisingiausias sprendimas – išsikviesti atstovą išmatuoti lubas į vietą, tokiu būdu gausite realų įtempiamų lubų montavimo kainos pasiūlymą, o toliau jau spręsti Jums.

  Užs. Nr. 482150