Kedų sezonas: kaip tinkamai pasiruošti?

Pažįstamas jausmas, kai dar tik įpusėjus žiemai, norėtųsi sunkius žieminius batus nugrūsti į spintos gilumą, o savo apsnūdusius aprangos derinius pagyvinti ryškia madingiausio dizaino kedų pora? Šioje vietoje prisiekę sportinės avalynės gerbėjai netruks atrėžti, jog kedų sezonas nesibaigia niekada. Ir žinote ką? Jie iš dalies teisūs.

Žymiausi prekiniai ženklai, tokie kaip Adidas, Nike, Puma, Reebok, New Balance ir kt., pasirūpina, kad jų siūlomos superpatogios sportinės avalynės asortimente idealiai kiekvienam sezonui tinkančius kedus rastų tiek besiruošiantys artėjančiam vasaros atostogų sezonui, tiek ir nekantraujantys savo garderobą atnaujinti šaltajam sezonui. 

Naujausiose žymių gamintojų kolekcijose idealiai sau tinkantį stilingos sportinės avalynės variantą ras tiek moderniems stilistiniams sprendimams neabejingas jaunasis stileiva, tiek ir patikimų batų kasdieniam dėvėjimui ieškantis komforto gurmanas. Tik štai vargu ar pasikliauti vien tik akiai patraukliu variantu yra tikrai saugu. Tiems, kurie renkantis naujus kedus nori vienu "šūviu pataikyti į du taikinius" (nes įmanoma ir taip!), t. y. sumedžioti tiek pat patogius, kiek ir stilingus batus, pravartu nepamiršti, kad į paieškas reikės įdėti kiek daugiau pastangų. 

Vis dėlto tinkamai pasiruošti tikrajam kedų sezonui, kai miesto gatves visu pajėgumu užkariauja originalumo nestokojantys sportiniai bateliai, "misija" bus įmanoma, jei atkreipsite dėmesį į keletą aspektų. Tai ypač galioja tiems, kurie taupo savo laiką ir kantrybę (šios, žinoma, prireikia, stovint ilgose eilėse fizinėse parduotuvėse) ir visada renkasi patogų apsipirkimą internetu, tiesiog jaukiai įsitaisę ant sofos, tačiau praranda galimybę prieš įsigyjant naują pirkinį jį pasimatuoti. Todėl jei iki šiol manėte, kad visa sėkmės istorija baigiasi ties iš pirmo karto pataikytu tinkamu dydžiu, tada prarandate šansą išbandyti didelį sąrašą privalumų, kuriais pasižymi tikrai kokybiška ir patogi sportinė avalynė.

Šiandien nieko nestebina kedai dėvimi ir šaltuoju sezonu, kūrybingai įkomponuoti į sunkų žieminės aprangos ansamblį. O ir nieko keisto: daugelis sportinės avalynės modelių, ypač tų, kurie turi minkštą ir jaukų pašiltinimą viduje, yra puikiai pritaikyti darganotiems orams ir žemesnei temperatūrai. Tiesa, jų konstrukcija pasižymi geresnėmis šilumos izoliavimo savybėmis ir tokie sportiniai batai, kuriuos drąsiai galite rinktis net ir esant sniego dangai, turi storesnę pado struktūrą ir aukštesnį aulą, saugiai apgaubiantį čiurną. Tai puikus sprendimas ir ankstyvam pavasariui, kai pabodusius žieminius batus norisi paslėpti į giliausią spintos lentyną, ir kasdienes stilizacijas atgaivinti originaliais dizainais, kurių gausu žymiausių sporto ir laisvalaikio prekių gamintojų pavasario kolekcijose. 

Aukštesnį pado protektorių turi Air Max modelis iš amerikietiško prekinio ženklo Nike, kiekvieną sezoną sugrįžtantis atnaujintoje versijoje, taip pat aukštesnę pado konstrukciją turi ne vienas Adidas ženklo, orientuoto į ištikimų gatvės stiliaus gerbėjų visapusišką poreikių patenkinimą, kedų modelis. Žinoma, ankstyvas pavasaris, kurį dažniausiai lydi pabodusios žiemos atgarsiai, vis dar pilnas šiokių tokių iššūkių, tačiau užkietėję kedų gerbėjai puikiai žino, kad tinkamai pasirinkus sportinių batų modelį, galima aplenkti tiek šlapdribą, tiek ir pasikandžiojantį šaltuką. Naujausių technologijų dėka, naudojamų garsių gamintojų kedų gamyboje, medžiagos, iš kurių pagaminti sportiniai bateliai, nestokoja geriausių savybių, būdingų patikimai ir komfortiškai avalynei. Neperšlampantis viršutinis sluoksnis užtikrina, kad pėdos liks sausos net ir esant gausesniems krituliams, o štai batelio viduje naudojami optimalią oro cirkuliaciją garantuojantys audiniai laiduoja ilgalaikį komfortą net ir visą dieną aktyviai judant. 

Jei norite maksimalaus komforto, prieš įsigyjant kedus, atkreipkite dėmesį ir į tokius techninius sprendimus, kaip užsegimo būdas ar vidpadis. Pastarojo funkcionalumo lygį neabejotinai padidins "OrthoLite" technologija – tai kvėpuojančio putplasčio pagrindu sukurta struktūra, efektyviai sukurianti drėgmės valdymo sistemą. Be to, šis variantas ypač tinka tiems, kurių pėda gausiau prakaituoja, kadangi minėta technologija užtikrina antibakterinę apsaugą. 

Tad jei jūsų pirkinių sąraše – ypač patikimas, funkcionalus ir patogus batų variantas ankstyvam pavasariui, į nepriekaištingą kokybę ir vartotojų lūkesčių patenkinimą atsižvelgiančių žymių gamintojų, turinčių ilgametę patirtį sportinės avalynės gamyboje, kedai yra tai, kas privalo būti kiekvieno, neabejingo gaminių ilgaamžiškumui ir vertinančio maksimalų komfortą bet kokiose situacijose, garderobe.

Termometro stulpelyje temperatūrai gerokai pakilus ir kedų sezonui įsibėgėjus, šaltajam metų laikui skirtus pasirinkimus pakeičia lengvesni modeliai. Šiandieninėje patogumo eroje šiltasis sezonas neapsieina be patogių, originaliausias stilizacijas užbaigiančių kedų. Ilgi pasivaikščiojimai su draugais šiltais pavasario ar vasaros vakarais mieste, kuriame visada pilna pramogų, rytinis skubėjimas į darbą, nepamirštamos atostogos su šeima prie jūros ar sodyboje, o gal kasdienės kelionės į prekybos centrą – šiose ir daugelyje kitų situacijų pravers kokybiška sportinė avalynė, su kuria galėsite jaustis maksimaliai komfortiškai. 

Kai parduotuvės mirga nuo dar nematytų dizainų gausos, išsirinkti optimaliai individualius poreikius atliepiantį variantą gali būti ne taip ir paprasta. Jei žiemą ryškesnis šilumos poreikis, tai pavasarį ir vasarą norisi lengvumo ir visapusiško komforto. Kad avalynės pasirinkimu šiltajam sezonui netektų nusivilti, ir vėl labai svarbu atkreipti dėmesį į kedų konstrukcijai būdingą charakteristiką. Naujausios technologijos, kuriomis jau eilę metų pasikliauja žymiausi sportinės avalynės gamintojai, yra saugumo garantas, kad net ir karštesnę dieną galėsite mėgautis maksimaliu komfortu. 

Tiek vyriška sportinė avalynė, tiek ir dailiosios lyties poreikius patenkinanti sportinė avalynė moterims, pagaminta iš patvarių, bet lengvų audinių, neapsunkins judėjimo ir užtikrins patogumą visą dieną, užsiimant bet kokia veikla. Puikią amortizaciją užtikrinantis lengvas ir lankstus padas, aukštos kokybės kvėpuojančios, prakaitą išgarinančios medžiagos, sudarančios viršutinę sportinių batelių konstrukciją, ventiliacijos lygį padidinantys patvaraus tinklinio audinio intarpai bei kiti techniniai sprendimai, lemiantys dėvėjimo patogumą, yra pagrindiniai privalumai, kuriuos netruks įvertinti net ir įnoringiausi praktiškos ir patogios avalynės gerbėjai. 

Tokių optimaliai šiltajam sezonui pritaikytų pasirinkimų gausu kiekvienoje Adidas, Nike, Puma ir kitų visame pasaulyje vertinamų prekinių ženklų kolekcijoje. Pačius naujausius, patogumu ir ekspresyviais, geidžiamiausius mados trendus atliepiančiais dizainais papildytus kedų modelius visada rasite sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvėje Sportsman.lt. Kruopščiai atrinktas, sezono naujienomis nuolat papildomas asortimentas – tai puiki galimybė tinkamai pasiruošti kedų sezonui, atnaujinant savo garderobą super stilingais ir ultra patogiais akcentais. 

Visada saugūs klasikiniai ar pulsuojantys modernia ekspresija, prie visko derantys monochrominiai ar dekoruoti originaliomis detalėmis, atliepiantys šiandienines mados realijas, o gal praėjusių dešimtmečių atmosferą atkurti padedantys dizainai – skirtingi pasirinkimai skirtingoms situacijoms, ir kiekvienas, neabejingas gatvės stiliaus įvaizdžiams, atras kažką sau. Su charakteringa žymių gamintojų sportine avalyne tai padaryti paprasta, kadangi nereikia rinktis tarp originalaus dizaino ar patogumo – viskas puikiai dera gerai apgalvotoje ir puikiai sukombinuotoje visumoje. 

Įsitikinkite tuo patys – sukurti savo nepamirštamo pavasario ar nerūpestingos vasaros istoriją su patogia ir stilinga sportine avalyne daug lengviau.

Užs. Nr. 528438