Karate Do treniruotės visai šeimai

Autorių nuotr.
Ar kada nors svajojote apie kovos menus? Jeigu taip – metas pradėti su karate do. Karate do yra puiki kelio pradžia norintiems lavinti savo kūną, protą ir sielą, įgyti naujų įgūdžių. Kovos menų treniruotės ypač vertingos vaikams, kurie dar tik pradeda savo gyvenimo kelią ir asmenybės ugdymą. Jiems tai bus puiki pagalbinė priemonė ne tik savigynai, bet ir viso gyvenimo harmonijai, naujų fizinių, psichologinių ir socialinių įgūdžių lavinimui.

Toliau skaitydami sužinosite apie karate do treniruočių naudą. Tuo pačiu galėsite susipažinti su tuo, kaip vyksta treniruotės, kokios grupės yra sudaromos, ir atrasite sau pagal poreikius tinkamiausią.

Naujų įgūdžių lavinimas

Turbūt jau galite numanyti, kiek daug gali išmokyti ir išugdyti karate do kovos menai. Tai iš tiesų puiki priemonė geresniam savęs pažinimui ir savo energijos įvaldymui. Kasdieniame gyvenime mes nuolatos bėgame ir skubame, pamirštame apie save, prarandame savo vidinę harmoniją.

Karate do yra puikus būdas atrasti pamestą balansą ir jį tvirčiau išlaikyti. Šie kovos menai ugdo proto koncentraciją, padeda atsipalaiduoti, nuraminti mintis. Tuo pačiu tampa lengviau įvaldyti ir savo emocijas, kurios daugeliui žmonių gyvenime pridaro tikrai nemenkų rūpesčių.

Kūno, proto ir sielos harmonija

Metas atrasti prarastą harmoniją ir išsiugdyti naują stiprybę – toks būtų karate do šūkis. Karate do – tai toli gražu ne vien būdas apsiginti gatvėje nuo užpuolimo ar apginti užpultuosius. Žinoma, tai svarbi kovos menų funkcija, tačiau po jais slypi kur kas daugiau. Tau naujo balanso savyje radimas ir dar didesnė ramybė bei tvirtybė, kurios daugeliui šiame gyvenime taip trūksta.

Treniruotės vyksta vaikams ir suaugusiems, pradedančiųjų ir jau pažengusiųjų. Esant poreikiui, galimos ir suaugusiųjų treniruotės kartu su vaikais. Tai puiki galimybė patogiai treniruotis tėvams su savo atžalomis. Nereikia derinti skirtingų laikų ir ieškoti atskirų treniruočių, nes galima iš karto rasti bendras treniruotes visai šeimai patogiu laiku.

Daugiau apie karate do sužinosite: https://karatedo.lt/