Kalėdos: kuo stebinti koleges, o kuo – vaikiną?

kaledos
Taip, būtent Kalėdos, yra ta šventė, kuriai atėjus, dovanomis norime nudžiuginti bei nustebinti ypač didelį ratą žmonių. Tačiau, kai dovanų gavėjų sąrašas yra labai ilgas, nesunku pastebėti ir tai, kad išpildyti jį ne visada būna lengva, nes tiesiog sudėtinga sugalvoti, ką dovanoti skirtingiems žmonėms. Tačiau šį šventinį galvosūkį išspręsti bus labai lengva, jei tik atkreipsite dėmesį į tam tikras detales.

Ką dovanoti kolegėms?

Jei jūsų bendradarbių kolektyvas yra labai gausus bei moteriškas, tokiu atveju, išrinkti dovaną bus tikrai nesudėtinga, kadangi galima sugalvoti šimtus puikių išeičių. Tai, gali būti ateinančių metų kalendoriukai, stilingai įpakuota arbata arba kava, jaukumo alsuojančios žvakės, dailios užrašų knygutės, puošnūs rašikliai, mažučiai suvenyras ar tiesiog mėgstami saldumynai (dar daugiau puikių idėjų rasite užsukę https://pigu.lt/lt/g/kaledines-dovanos-moterims). Tiesa, labai svarbu suteikti dovanai papildomo išskirtinumo bei asmeniškumo ir tai padaryti bus tikrai nesunku, jei prie kiekvienos dovanos dar bus pridedamas ir jūsų pasirašytas atvirukas su linkėjimais.

Ką dovanoti merginai?

Ką dovanoti merginai – tai viena sunkiausių klausimų, su tuo sutiktų kiekvienas vaikinas. Vis dėlto yra daug puikių idėjų, ir tik nuo jūs priklausys, ar jomis pasinaudosite bei palengvinsite sau kasdienybę. Taigi, puikia Kalėdų dovana merginai gali tapti įspūdingo dydžio kavos, arbatos bei saldumynų rinkinys; mėgstami kvepalai, papuošalai ar jiems laikyti skirta dė-utė, o taip pat ir prabangus šalikas, jaukus chalatas. Na, o, jei norisi įspūdžių, tokiu atveju, puiku pasirinkimu taps j suteikiančios dovanos – įteikite kvietimą lankytis pramogų vietose. Na, ir, žinoma, svarbu pasirūpinti, kad kalėdinė dovana merginai būtų įteikta kuo originaliau.

Ką dovanoti tėvams?

Tėvai – taip pat yra tie žmonės, kuriems per šią šventę, norisi parodyti ypatingą dėmesį. Ir tai padaryti tikrai nebus sudėtinga, juk yra tiek daug puikių idėjų. Verta atkreipti dėmesį į tai, kaip jūsų tėvai mėgsta leisti laisvalaikį: pavyzdžiui, jei jis yra neatsiejamas nuo stalo žaidimų, tai tokią dovaną ir įtekite – dar vieną stalo žaidimą. Jei jūsų tėvai neįsivaizduoja gyvenimo be skaitymo, įteikit kuponą knygoms įsigyti. Na, o, jei jūsų tėvai mėgsta leisti laiką aktyviai, tokiu atveju puikia dovana taps lazdos šiaurietiškam ėjimui ar patogi ir kokybiška avalynė.

Ką dovanoti seneliams?

Tai – dar vienas svarbus klausimas, į kurį atsakymo taip pat yra ieškoma prieš Kalėdos. Populiariausios dovanos seneliams yra tos, kurios padeda gerinti sveikatą. Taigi, gera žinia ta, kad šių dovanų pasirinkimas yra labai didelis, todėl tikrai rasite, kuo juos nudžiuginti: tai gali būti masažuokliai, šildyklės, vitaminai, arbatų rinkiniai,. eteriniai aliejai, sulčiaspaudė.

Ką dovanoti vaikinui?

Taip, taip, vaikinai taip pat laba mėgsta gauti dovanas, tad rinkite ją ypač atsakingai ir kruopščiai. Puikiai tiks laikrodis, šalikas ar kuprinė. Taip pat verta atsižvelgti ir į pomėgius: priklausomai nuo jų puikia dovana taps sporto reikmenys, stalo žaidimai ar specializuota apranga bei įrankiai. Na, o čia jūsų laukia dar daugiau šaunių idėjų bei platesnė informacija.

Laikas prieš Kalėdas – nuostabus ir ypatingas dėl daugelio priežasčių: visi laukiame ne tik iš dangaus krintančių snaigių, bet ir ypatingos šventinės magijos. Tačiau nepamiršime, kad ją kurti galime ir mes patys. Ir jos tikrai bus kur kas daugiau, jei iš anksto pradėsime kalėdinių dovanų pirkimą ir mėgausimės šiuo procesu. Tad to jums ir linkime.

Užs. Nr. 495403