Kaip už „Samsung“ telefoną mokėti pigiau?

Autorių nuotr.
Išmaniųjų telefonų pasirinkimas rinkoje yra didžiulis, o jų teikiamos galimybės tikrai masina. Visoje gausoje neabejotinai išsiskiria vienas iš seniausiai telefonų sektoriuje esančių gamintojų – „Samsung“. Tarp šio gamintojo telefonų rasite ir kainuojančių mažiau, ir prašančių „pakloti“ įspūdingas sumas. O šiame straipsnyje aptarkime kelis variantus, kaip „Samsung“ telefoną galima įsigyti mažesne kaina.

Senesnis modelis

Naujausi, ką tik vartotojus pasiekę, telefonų modeliai neabejotinai reikalauja gana didelių išlaidų. Tačiau jei norite mokėti mažiau, verta pasidaryti ir po senesnių modelių asortimentą. Nuo naujausiųjų juos gali skirti vos metai ar kiek daugiau, tačiau galimybių spektras gali būti kone toks pats, o kaina, žinoma, ženkliai žemesnė.

Prekės iš ekspozicijos

Kartais prekes iš ekspozicijos galima įsigyti kiek pigiau ir tai gali būti labai šauni proga sutaupyti. Iš ekspozicijos paimtos prekės kokybės požiūriu bus nė kiek ne prastesnės, jų išvaizda nebus pakitusi ir galimybių laukas išlikęs toks pats. Tad kodėl gi nepasinaudoti tokia proga norimą modelį įsigyti patrauklesne kaina, tiesa?

Akcijos

Samsung telefonai su akcija yra dar viena proga svajonių išmanųjį įsigyti tikrai patrauklia kaina. Patiems naujausiems modeliams akcijos taikomos ne visuomet, nors skatinant jų pardavimus neretai vartotojams siūlomos papildomos naudos (pavyzdžiui, išmanioji apyrankė, planšetinis kompiuteris ar kitokia dovana perkantiems atitinkamą telefono modelį). Visgi praėjus šiek tiek laiko nuo telefono pasirodymo rinkoje jau galima išvysti ir kainai įtakos turinčias akcijas. Pastarosios niekaip nesusijusios su prastesne prietaiso kokybe ar pan., tad tai tobulas būdas mokėti mažesnę kainą.

Išsimokėtinis pirkimas

Jei neturite visos sumos telefonui, kuris pelnė jūsų simpatijas, galbūt verta pasinaudoti galimybe jį įsigyti išsimokėtinai. Tokiu atveju pradinė įmoka priklauso nuo jūsų. Jei nenorite, galite šios įmokos nemokėti. Tad naują telefoną galite nusipirkti net ir neturėdami didesnės pinigų sumos. Išsimokėtinio pirkimo atveju naujojo jūsų „Samsung“ kaina bus padalyta tokiam laikotarpiui, kuriam pasirašysite išsimokėtinio pirkimo sutartį. Labai geras variantas būtų išsimokėtinis pirkimas be pabrangimo.