Kaip sukurti jaukų valgomajį visai šeimai?

Autorių nuotr.
Valgomasis yra erdvė, kurią galite naudoti įvairiems tikslams. Tai gali būti vieta, kur šeimos nariai susirenka vakarieniauti, taip pat tai gali būti daugelio švenčių vieta ar plotas papildomiems darbams atlikti. Nepriklausomai nuo tikslo, geriausi valgomieji yra malonūs ir jaukūs tiek šeimos nariams, tiek svečiams.
Jei norite, kad jūsų valgomasis taptu jaukus, čia yra patarimai, kurie padės jums sukurti svečius kviečiančią erdvę.

Naudokite patvarias medžiagas

Geriausi valgomieji yra tie, kurie gali atlaikyti laiko išbandymą. Vienas iš būdų tai padaryti yra naudoti patvarias medžiagas. Ilgos medžiagos, tokios kaip mediena ir granitas, truks metų metus ir nereikės daug priežiūros.

Pasirinkite neutralias spalvas

Galite pasirinkti iš įvairių neutralių spalvų, kad jūsų valgomasis atrodytų jaukus. Neutralios spalvos yra geriausias pasirinkimas valgomojo kambariams, nes jos gerai susimaišo su bet kuriuo kitu dekoru. Jei norite drąsiau išvaizdos, pabandykite pridėti spalvų popsą vienoje savo kambario srityje.

Išlaikyti simetriją

Simetrija yra svarbus bet kurio kambario projektavimo principas, tačiau jis yra būtinas valgomajame. Simetrijos išlaikymas padės sukurti svetingą aplinką, kuri jaustųsi patogiai. Pabandykite padaryti daug vietos judėti aplink jūsų pietų stalą. Tai padės išvengti kliūčių.

Turėkite gerą apšvietimą

Vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti kuriant valgomąjį, yra apšvietimas. Gerai apšviestas kambarys gali suteikti neutralų foną, kuris neatsitrauks nuo bendro dekoro. Yra daugybė būdų, kaip pridėti šviesą, neįdiegus standartinių viršutinių žibintų. Ant sienų, stalų ir lubų galite pastatyti lempas ar dekoratyvinius įrenginius, kad būtų minkštesnis švytėjimas.

Taip pat galite pridėti aplinkos šviesos, pridėdami natūralią šviesą iš didelių langų. Jei jūsų valgomajame nėra didelių langų, galbūt norėsite įdiegti apšvietimą ar lubų žibintus, kurie tolygiai apšvies erdvę.

Lengvai valomos grindys

Kilimai ir kilimėliai gali padaryti jūsų namus jaukius. Tačiau valgomajame gali būti sunkiau išvalyti išsiliejimus. Plytelės, laminato ar medinės grindys yra puikus pasirinkimas valgomojo kambariams. Visada galite pridėti kilimėlį ar du, kad pridėtumėte papildomą komforto sluoksnį. Bet ypač auginant vaikus, kietos grindys gali būti geriausias pasirinkimas jūsų valgomajam.

Daugiau rasite informacijos internetinėje svetainėje.