Kaip paskatinti pardavimus šventiniu laikotarpiu?

interneto vizija

Tikriausiai niekas nedrįstų suabejoti, kad šventinis laikotarpis el. parduotuvių savininkams vienas užimčiausių. Juk tai dovanų pirkimo metas, kuomet daugelio produktų ir paslaugų pardavimai pasiekia piką. Šventės jau visai čia pat, o jūs dar nepradėjote joms ruoštis? Tuomet suskubkite! Sužinokite, kaip galite padidinti šventinius pardavimus jau šį sezoną.

Specialios nuolaidos lojaliems klientams

Dažnai pardavimus norintys paskatinti verslininkai pagrindinį dėmesį sutelkia į naujų klientų pritraukimą. Tačiau siekiant šio tikslo, labai svarbu nepamiršti ir lojalių klientų – ypač šventiniu laikotarpiu. Galvojate, kaip paskatinti juos pirkti? Pasiūlykite savo lojaliausiems klientams specialias nuolaidas tiems produktams, kuriuos šie perka dažniausiai. Tai gali būti puiki dovana jiems. Prisiminkite, kad įgyti naujų klientų kainuoja daug daugiau, nei išlaikyti jau turimus.

Suasmeninti laiškai

Užsiimate el. pašto rinkodara, tačiau vis dar nesiunčiate savo klientams suasmenintų laiškų? Tuomet turėtumėte būtinai apsvarstyti šią galimybę. Galbūt turite klientų, kurie nuolat perka iš jūsų? Tuomet šventiniu laikotarpiu išsiųskite jiems suasmenintus laiškus, pasiūlydami produktą ar produktus, kurie, remiantis tų klientų užsakymų istorija, turėtų jiems patikti, ir atskleiskite, kodėl. Žinoma, nepamirškite į laiškus įtraukti tų klientų vardo ir (arba) pavardės – taip siunčiama žinutė taps kur kas asmeniškesnė ir paveikesnė.

Elektroninių laiškų segmentavimas pagal užsakymų istoriją arba asmeninius duomenis, pavyzdžiui, gimimo datą, yra galingas įrankis. Tokiu būdu galite priminti savo klientams, kad vertinate jų lojalumą. Geriausia tai, kad tokia strategija puikiai tinka ne tik šventiniu laikotarpiu, bet ir bet kuriuo metu.

Svetainės saugumo užtikrinimas

Švenčių sezono metu ne tik išauga pardavimai, bet ir padaugėja sukčiavimo atvejų. Todėl labai svarbu pasirūpinti savo internetinės parduotuvės saugumu. Nors jis neturi tiesioginės įtakos pardavimams, matydami, kad svetainė yra saugi, klientai kur kas užtikrinčiau joje išleis savo pinigus. Be to, padidės tikimybė, kad tokią svetainę jie rekomenduos kitiems. Tokiu būdu pardavimai gali dar labiau išaugti.

Tam, kad užtikrintumėte savo internetinės parduotuvės saugumą, įsitikinkite, kad ji atitinka mokėjimo kortelių industrijos duomenų apsaugos standartą (angl. Payment Card Industry Data Security Standard, PCI DSS), naudokite saugius mokėjimo vartus ir kelių faktorių autentifikavimą. Taip pat nepamirškite naudoti patikimo SSL sertifikato ir saugaus hostingo. Abu juos galite užsisakyti iš to paties hostingo paslaugų teikėjo. Vienas iš tokių – Interneto vizija. Spauskite ant nuorodos ir užsisakykite norimas paslaugas itin patraukliomis sąlygomis.

Šventinis laikotarpis tiesiog tobulas metas skatinti pardavimus. Žinoma, kuo anksčiau tai pradėsite daryti, tuo geresnius rezultatus, tikėtina, pasieksite. Visgi, jei anksčiau tam skirti laiko nepavyko, galbūt dar spėsite pasinaudoti mūsų pateiktais patarimais. Kaip matote, jie tikrai nėra sudėtingi, tačiau neabejotinai vertingi. Na, o įsitikinti tuo galite patys.

Užs. Nr. 521446