KAIP PALAIKYTI GERĄ VEIDO IŠVAIZDĄ?

Autorių nuotr.
Jei esate vidutinio amžiaus ir norite, kad jūsų veidas atrodytų žvaliai ir nepriekaištingai, tada prisiminkite, jog nuo odos suglebimo padeda stangrinamieji veido kremai. Tai nėra koks nors stebuklas, o įtikinama tikrovė, nes šių kremų sudėtyje yra gerą odos būklę palaikantys komponentai. Visi jie, kartu veikdami, odą ne tik ją stangrina, bet ir mažina raukšlelių atsiradimo galimybę.

Kokią naudą kremui gali duoti jo sudėtyje esantis alyvuogių arba makadamijos riešutų aliejus?

Alyvuogių aliejus labai dažnai yra naudojamas veido kremų gamyboje, nes jame yra A, D, E ir K vitaminai, kurie turi labai stiprų antioksidacinį poveikį. Jaunatviškai atrodo ta oda, kuri yra pakankamai sudrėkinta. Vartojant kremą su alyvuogių aliejumi, veido oda įgauna natūralų blizgesį, kuris džiugina akį.

O makadamijos riešutų aliejus, kuris irgi yra naudojamas veido odos kremų gamyboje, garsėja odos atnaujinimo savybėmis, todėl jį patariama rinktis brandesnio amžiaus žmonėms. Ši kreme esanti medžiaga padeda numalšinti odos šerpetojimą, dirglumą ir paraudimą, todėl akivaizdžiai sulėtina jos senėjimą.

Kokį vaidmenį veido odos kremuose atlieka tenai naudojamas vitaminas C?

Šis vitaminas yra labai dažnai naudojamas veido kremuose. Jo dėka odos spalva išlieka tolygiai skaisti ir sveikai spindinti. Vitaminas C veikia ir kaip aktyvus antioksidantas, kas leidžia ilgai išlaikyti odą jaunatvišką, nes jis prisideda prie smulkių raukšlelių išnykimo ir apsaugo nuo naujų atsiradimo. Be to, ši medžiaga dažnai yra naudojama kremų, kurie skirti pašalinti riebios odos problemas, gamyboje, nes subalansuoja riebalinių liaukų veiklos ritmą.

Ką gero veido kremams duoda migdolų ir vynuogių kauliukų aliejai?

Jei veido kremo sudėtyje yra migdolų aliejaus, tada žinokite, jog jis yra turtingas A, E ir B grupės vitaminais, kurie padeda atsikratyti ankstyvų raukšlių, spuogų ir inkštirų bei drėkina ir sočiai pamaitina išvargintą odą. Šiame aliejuje dar yra ir vitaminas F, kuris stabdo porų plėtimąsi ir palaiko riebalinių liaukų išsiskyrimo pusiausvyrą. O vynuogių kauliukų aliejus labai prisideda prie veido odos drėkinimo ir stangrinimo bei apsaugo nuo raukšlių atsiradimo.