Kaip "Nike", "Adidas" ir "Jordan" apibrėžia šiuolaikinio jaunimo sportinį stilių

Šiandien Nike, adidas ir Jordan yra vieni didžiausių tiek sportinio stiliaus, tiek streetwear‘o gigantų. Swoosh, Jumpman ar Trefoil karaliauja jaunų žmonių spintose. Ką visų pirma renkasi paaugliai, savaip interpretuodami gatvės stilių?

Nike: retro vis dar gyvas

Ištikimas savo šaknims, Nike prekės ženklas ir toliau užkariauja naujas mados teritorijas, nustatydamas šiuolaikiniam jaunimui artimas tendencijas. Visų pirma, jo kolekcijose yra kultinių kedų, tokių kaip Nike Air Force 1, garsusis aštuntojo dešimtmečio krepšinio modelis, kurio išskirtinis sumažintas siluetas, perforuotas priekis ir vientisas padas dabar yra vieni iš įprastų streetwear‘o elementų, ypač kartu su jogeriais ir klasikiniais džemperiais su gobtuvais. Spalvingesnė Air Force alternatyva yra Nike Dunk, kurios spalvos – daugybė akį patraukiančių, kontrastingų spalvų, kurios taip pat primena aštuntojo dešimtmečio krepšinio aikšteles, o taip pat ir vėlesnę riedlenčių kultūrą.

nike

Madinga kiekvieną sezoną: Nike

Tačiau Nike – tai ne tik retro dizainas: tarp populiariausių gatvės tendencijų taip pat yra, pavyzdžiui, futuristinės kultinės Nike Air Max linijos versijos: Furyosa, 270, Bliss ar Flyknit Racer, tolesni eksperimentai su garsiąja Air pagalvėle. Tačiau šio prekės ženklo asortimente rasi ne tik legendinių batų modelių, bet ir kultinių drabužių. Tarp jų – Sportswear Club Fleece kolekcija: džemperiai, sportiniai kostiumai ir evergreen marškinėliai, be kurių šiandien sunku įsivaizduoti gatvės stiliaus gerbėjo garderobą. Būtent šioje linijoje rasi šį sezoną madingas spalvas, o platus atspalvių pasirinkimas – nuo prislopintos pilkos ir juodos iki tropinių išraiškingų spalvų (pavyzdžiui, ateinančiais mėnesiais tai bus mėtų žalia ir butter yellow) – reiškia, kad kiekvienas gatvės stiliaus gerbėjas čia ras ką nors sau.

Peržiūrėkite visą Nike asortimentą JD Sports –  https://www.jdsports.lt/prekiu-zenklai/nike

Jordan: legenda, kuri vis dar įkvepia

Prekės ženklą Jordan žino visi, kurie yra prisirišę prie streetwear‘o: šią frazę galime laikyti savaime suprantamu dalyku. Prie to neabejotinai labai prisidėjo kultiniai Jordan 1 kedai, kurie šiandien yra vieni geidžiamiausių sportinių batų pasaulyje. Klasikinis 80-ųjų metų krepšinio siluetas, išskirtinės spalvos (ypač kultinis juodos, baltos ir raudonos variantas), o svarbiausia – MJ legenda ir garsiojo modelio sukūrimo istorija – reiškia, kad Air Jordan ir toliau audrina jaunų streetwear‘o gerbėjų vaizduotę. Jordan taip pat prisideda prie pastaraisiais sezonais pastebimo nostalgiško mados posūkio: tai rodo drabužiai, kurie primena 90-ojo dešimtmečio stilių, pavyzdžiui, Jordan Heritage linija.

jordan

Jordan & ateities miestas

Tačiau šis prekės ženklas nesikliauja vien evergreen modelių perleidimais: nauji modeliai, tokie kaip Jordan Stay Loyal 2, populiarūs ne tik dėl nuorodų į ankstesnius kultinius modelius, bet ir dėl itin modernaus silueto, kuris dera su futuristinėmis miesto tendencijomis. Kiti Jordan prekės ženklo skiriamieji ženklai, apibūdinantys naujausią jaunatvišką stilių? Pavyzdžiui, būdingos raudonos spalvos, įkvėptos Čikagos "Bulls" klubo spalvų, kurias galima rasti, pavyzdžiui, ant žieminių striukių ir džemperių su gobtuvais. Kitos nuorodos į šio prekės ženklo krepšinio šaknis, tai, pavyzdžiui, oversize marškinėliai be rankovių ir panašaus kirpimo laisvos suknelės, kurias vasarą privalo turėti gatvės mados gerbėjos. Gatvės aprangos pasaulyje Jordan neabejotinai diktuoja tendencijas!

Peržiūrėkite visą Jordan asortimentą JD Sports – https://www.jdsports.lt/prekiu-zenklai/jordan

3-stripes galia: adidas

Vienas iš prekės ženklų, pastaraisiais sezonais formuojančių jaunų žmonių stilių, neabejotinai yra tendencijų kūrėjų pamėgtas adidas. Esame liudininkai įspūdingų oldschool minimalistinių modelių sugrįžimų, tokių kaip Samba (https://www.jdsports.lt/adidas-samba), Gazelle ir Campus. Kai kurie retro kedai niekada neišnyko: tai Superstar kedai, kuriuos 80-ųjų išpopuliarino Niujorko reperiai. Vintažinę nuotaiką, kuri šiandien grįžta ant susižavėjimo 90-ųjų mada bangos, taip pat galima atrasti striukėse ir sportinių kostiumų komplektuose su būdingomis trigubomis juostelėmis palei rankoves ir klešnes bei nostalgiškoje serijoje, papuoštoje Trefoil logotipu tai yra adidas Originals. Tačiau adidas prekės ženklo dizainas dažnai žvelgia į ateitį: prisimink futuristinius Ozweego ar Ozelia modelius, kurie yra kultiniai tarp jaunimo.

adidas

Peržiūrėkite visą adidas asortimentą JD Sports – https://www.jdsports.lt/prekiu-zenklai/adidas

JD parduotuvėje Tavęs laukia kultiniai modeliai su gatvės gigantų, tokių kaip Nike, adidas ir Jordan prekės ženklais. Susipažink su jais asmeniškai: galbūt jie įkvėps ir Tave eksperimentuoti su savo stiliumi!

Užs. Nr. 550724