Kaip išsirinkti vestuvinį žiedą, kuris tiktų prie sužadėtuvių žiedo

vestuviniaiziedai
Vestuvinio žiedo paieškos dažnai pareikalauja daug laiko, nes būsimi jaunavedžiai ilgai svarsto ir galvoja, kaip išsirinkti tobulą sužadėtuvių žiedą. O norint mūvėti vestuvinį žiedą kartu su sužadėtuvių žiedu, paieškoms reikia skirti dar daugiau dėmesio, nes reikia, kad pasirinktas vestuvinis žiedas derėtų prie turimo sužadėtuvių žiedo. Vestuvinis žiedas gali papildyti arba užgožti sužadėtuvių žiedą, todėl labai svarbu neskubėti ir žiedo paieškoms skirti pakankamai laiko, kad būtų priimtas teisingas sprendimas.

Papildykite sužadėtuvių žiedą

Didelė dalis nuotakų nori, kad jų vestuvinis žiedas papildytų sužadėtuvių žiedą. Paprastai sužadėtuvių žiedas būna brangiausias kada nors įsigytas papuošalas, todėl suprantama, kad pasirinktas vestuvinis žiedas neturėtų užgožti sužadėtuvių žiedo. Priešingai – vestuvinis žiedas jį turėtų papildyti ir pabrėžti jo geriausias savybes. Pavyzdžiui, jei jūsų sužadėtuvių žiede bus inkrustuota daug deimantų, paprastesnio dizaino vestuvinis žiedas be deimantų galėtų užtikrinti, kad visuomet dėmesio centre išliks jūsų spindintis sužadėtuvių žiedas.

Norint neprašauti pro šalį ir užtikrinti, kad jūsų sužadėtuvių žiedas išsiskirtų, matuodamiesi vestuvinius žiedus būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kuris žiedas pirmiausia traukia akį. Jei mūvint pasirinktą vestuvinį žiedą žvilgsnis krypsta į sužadėtuvių žiedą, tikėtina, kad radote tai, ko ieškote. Kita vertus, jei turite paprastesnio dizaino sužadėtuvių žiedą su nedideliu deimantu, bet be jokių papuošimų žiedo šonuose, vestuvinis žiedas su deimantais iš tiesų gali suteikti daugiau norimo spindesio ir neatrodyti pernelyg iššaukiančiai.

Tauriojo metalo vestuviniam žiedui pasirinkimas

Kad jūsų vestuvinis žiedas puikiai derėtų prie sužadėtuvių žiedo, visų pirma, jie turėtų būti pagaminti iš to paties metalo. Tačiau svarbu ne tik pats žiedo metalas, pvz., geltonasis arba rožinis auksas, bet ir karatų skaičius, nes jei karatų skaičius bus nevienodas, gali šiek tiek skirtis žiedų spalva ir išvaizda. Pavyzdžiui, 18 karatų baltojo aukso žiedas, palyginti su 9 karatų aukso žiedu, bus šiek tiek tamsesnio sidabro atspalvio.

Vestuvinio žiedo dizaino ypatumai

Jei turite sužadėtuvių žiedą, kurio centre inkrustuotas didelis brangakmenis, arba kuris yra trilypis, netruksite pastebėti, kad standartinis vestuvinis žiedas paprastai nesutaps su jūsų sužadėtuvių žiedu. Šią problemą galima išspręsti pasirinkus tokius vestuvinius žiedus, kurie bus su įpjovomis arba išlenktos formos. Tokie vestuviniai žiedai turi nedidelį išlenkimą arba įpjovą tam, kad sužadėtuvių žiedo deimantas lengvai į ją „tilptų“. Tokiu atveju vestuvinis žiedas tarytum išlenkiamas aplink deimantą ir priglunda prie sužadėtuvių žiedo.

Sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo rinkiniai

Jei norite iš karto pasirinkti tobulą žiedų porą, galite apsvarstyti galimybę pasidairyti sužadėtuvių ir vestuvinio žiedo rinkinio. Tai gali padėti jums išvengti per daug didelių laiko sąnaudų, pastangų ir streso, kai po įvykusių sužadėtuvių vėliau teks ieškoti tinkamo vestuvinio žiedo. Laimei, šiuolaikinėje rinkoje galima rasti didelę įvairovę skirtingų formų ir dizaino žiedų, pagamintų iš populiariausių tauriųjų metalų ir inkrustuotų įvairiausių formų deimantais, rinkinių. Jei norite, kad žiedai tobulai atitiktų jūsų skonį, galite kreiptis ir į juvelyrus dėl sužadėtuvių bei vestuvinių žiedų komplekto gamybos.

Žiedai su deimantais arba be jų

Tradiciškai vestuviniai žiedai buvo paprasto dizaino, dažniausiai gaminami iš geltonojo aukso ir be deimantų ar kitų papuošimų. Tačiau šiais laikais vis daugiau būsimų nuotakų yra linkusios pasirinkti vestuvinius žiedus su inkrustuotais deimantais, kad reikšmingai pabrėžtų savo sužadėtuvių žiedo spindesį.

Tačiau net jei jūsų sužadėtuvių žiedas jau yra nusėtas nuostabiai žvilgančiais deimantais, jei jums iš tikrųjų labai patinka šie brangakmeniai, tikrai nemanykite, kad negalite pasirinkti ir deimantais nusagstyto vestuvinio žiedo. Tiesiog tokiu atveju įsitikinkite, kad šių dviejų žiedų deimantai būtų panašaus dydžio, kokybės ir formos.

Pagal užsakymą pritaikyti vestuviniai žiedai

Kiekvienas žiedas skiriasi savo unikalumu ir įvairiomis subtilybėmis. Norėdami, kad viskas būtų kaip tik taip, kaip reikia, paprašykite savo juvelyro sukurti norimo dizaino vestuvinį žiedą. Nuo papuošimų iki deimantų dydžio ir išdėstymo, profesionalūs juvelyrai gali sukurti bet kokio dizaino žiedus, užtikrindami, kad jūsų sužadėtuvių ir vestuvinis žiedas tobulai derėtų tarpusavyje. Jeigu jau turite labai unikalaus dizaino vienetinį sužadėtuvių žiedą, norėdami būti tikri, kad jūsų vestuvinis žiedas prie jo tiks, galite kreiptis į tuos pačius juvelyrus, kurie tikrai žinos, ką jums pasiūlyti.

Taigi, vestuviniai žiedai visuomet gali būti pagaminti pagal jūsų individualų užsakymą, kad atitiktų sužadėtuvių žiedo stilių ir išvaizdą. Kontūrinis vestuvinis žiedas yra populiariausias priderinto stiliaus vestuvinis žiedas, dažnai gaminamas pagal užsakymą, nes būtent jis tiksliai atitinka sužadėtuvių žiedo liniją, tobulai prie jo priglusdamas.

Tarpusavyje nesiderinantys žiedai

Nors patarimų buvo pateikta daugybė, turite atminti, jog nėra taisyklių, kad vestuvinis žiedas turi idealiai derėti su sužadėtuvių žiedu. Šiais laikais vis daugiau nuotakų atsispiria šiai tendencijai ir sąmoningai nederina sužadėtuvių žiedo ir vestuvinio žiedo, pasirinkdamos skirtingus tauriuosius metalus, brangakmenius ir dizainą. Todėl renkantis vestuvinį žiedą svarbiausia atsižvelgti į savo asmeninį stilių.

Informacija: Vestuviniaiziedai.lt

Užs. Nr. 511040