Kaip išsirinkti tinkamą sveikinimo atviruką?

Koks nuostabus jausmas yra gauti atviruką... Tai – vienas geriausių būdų parodyti žmogui, kad apie jį galvojate.

Atvirukai yra daugiau nei tik popieriaus lapas ir spalvotas rašalas. Dažnai jie yra pirmas dalykas, kurį gauname iš draugo, šeimos nario ar mylimo žmogaus, sužinoję apie svarbų gyvenimo įvykį. Pavyzdžiui, vestuves, vaiko gimimą, išleistuves ar kitus svarbius gyvenimo etapus.

Atvirukai išlieka amžinai. Šiame pasaulyje, kupiname elektroninių žinučių ir pranešimų, branginame atvirutes. Nelaukite paskutinės minutės ir jau dabar pasirūpinkite artimojo šypsena su https://vaga.lt/atvirukai. Toliau aptarsime, kaip išsirinkti tinkamiausią atviruką bet kuriai progai.

1. Neskubėkite

Užuot skubėję ir griebę pirmą pasitaikiusį atviruką, pasistenkite skirti šiek tiek laiko. Kad ir 5 minutes. Pagalvokite apie žmogų, kuriam perkate atviruką. Ką jis mėgsta? Ar dovanosite tradicinei močiutei, ar šiuolaikiniam paaugliui? Rinkitės atviruką, kuris, Jūsų manymu, patiktų būtent jam ar jai, o ne pirmam į rankas pakliuvusiam žmogui!

2. Taupykite laiką ir pirkite urmu

Būkite organizuoti ateinantiems metams. Iškart įsigykite atvirukus visiems gimtadieniams, vestuvėms ir šventėms, kurių sulauksite per metus. Pirkdami iš anksčiau sutaupysite laiko ir pinigų (bei nervų!).

3. Atsižvelkite į gavėjo pomėgius ir interesus

Atkreipkite dėmesį į tai, ką Jums brangus žmogus mėgsta. Tai iš karto sukels šypseną jo veide ir suteiks Jums galimybę įrodyti, kad jis ar ji tikrai rūpi. Įsivardinkite, kokią žinutę norėtumėte perduoti atviruku.

4. Padarykite atviruką asmenišką

Personalizuokite atviruką, pridėdami nuotrauką. Geriausia, kad ji būtų jūsų abiejų. Fotografija dar labiau sustiprins emocijas žmogui, kuriam dovanojate. Ji taip pat primins bendrus išgyvenimus. Atsargiai! Jei nuotrauka itin sentimentali, gali prireikti ir servetėlės…

5. Pridėkite papildomų detalių

Jei norite atvirukui suteikti išraiškos, nuo savęs pridėkite papildomų detalių. Tai gali būti ranka rašytas raštelis, saldus skanėstas, kaspinas, nedidelė gėlių kompozicija ar žvakė. Kvapas ir skonis sustiprins reakciją į atviruką. Kaip ir nuotrauka, primins malonias akimirkas iš praeities.

Kaip parašyti žinutę atviruke?

Tekstas atviruke turi būti aiškus. Jei bus per daug žodžių, adresatui gali būti sunku suprasti, ką norite pasakyti. Taip pat pagalvokite apie turimą erdvę. Jei turite vietos tik vienai teksto eilutei, įsitikinkite, kad neviršysite šios ribos.

Žemiau pateikiame dar keletą patarimų, kaip rašyti atvirukus.

* Kreipkitės vardu.

* Pasidalinkite, kodėl rašote. Jei siunčiate sveikinimo atviruką, kuriame tai jau paaiškinta ant viršelio, praleiskite šį žingsnį. Priešingu atveju parašykite, kas Jus paskatino šiandien apie žmogų pagalvoti.

* Būkite konkretūs. Pavyzdžiui, išgirdau [dainos pavadinimas] arba iškepiau [sausainių rūšis] pagal tavo receptą. Pridėkite konkrečią mintį apie jųdviejų istoriją, dienos detalę ar tiesiog komplimentą.

* Sutelkite dėmesį į adresatą ir į tai, ką jis gali norėti ar ko jam gali reikėti iš Jūsų išgirsti.

* Baigdami priminkite, kodėl šis žmogus Jums yra svarbus.

* Pabaigoje pakartokite sveikinu, ačiū arba tikiuosi, kad tavo diena praėjo smagiai.

Ieškantiems atvirukų kolegoms ir darbuotojams

Nors yra dešimtys būdų pasakyti tą patį, ne visi sveikinimai yra vienodi. Žinoti, ką dovanoti mažiau artimam žmogui, yra dar sudėtingiau. Į ką atkreipti dėmesį tokiu atveju?

Turėkite omenyje savo auditoriją. Nepamirškite, kad ne visi darbuotojai gali švęsti tas pačias šventes. Pavyzdžiui, Kalėdas. Geriausia rinktis abstraktesnius su šventėmis arba gerų atostogų sveikinimus, kad visi darbuotojai jaustųsi atstovaujami ir įtraukti.

Padėkokite savo darbuotojams. Skirkite laiko padėkoti už visą sunkų darbą, kurį darbuotojai atliko įmonės labui. Šiuos sveikinimus galima naudoti įvairiomis progomis. Įskaitant gimtadienius, šventes ir jubiliejus. Padėkos atvirukai yra puiki proga parodyti darbuotojams, kad vertinate jų pastangas!

Būkite bendruomeniški. Sveikinimai, kuriuose yra frazė nuo mūsų visų, suteikia įtraukimo jausmą. Tokius sveikinimus tinka naudoti, jei planuojate siųsti atviruką nuo grupės. Pavyzdžiui, nuo įmonės vadovybės.

Nesirinkite pirmos pasitaikiusios. Jei norite, kad atvirutė sukeltų emocijas, ieškokite su išsiskiriančiais elementais. Šypseną sukels gimtadienio atvirukas su animaciniu tortu arba kalėdinis atvirukas su laimingu sniego seniu. Dekoratyvinės linijos po sveikinimu suteiks atvirukui rafinuotumo.

Užs. Nr. 525870