Kaip išsirinkti kavos aparatą? 3 populiariausi kavos aparatų tipai 

kavos
Kavos aparatą, ankščiau laikytą prabangos preke, dabar galima rasti beveik kiekvienuose namuose, o plati aparatų pasiūla parduotuvėse tik apsunkina pasirinkimą. Kviečiame susipažinti su populiariausiais kavos aparatų tipais - rankiniu, pusiau automatiniu ir automatiniu - ir išsirinkti tinkamiausią. 

Rankinis kavos aparatas 

Toks aparatas reikalauja daugiausiai pastangų, bei žmogaus veiksmų, norint pagaminti tobulos kavos puodelį. Kiekvieną kartą gaminant kavą reikės papildyti aparatą maltomis pupelėmis ir vandeniu, o jei gaminsite kapučiną - pasirūpinti ir pieno plakimu. 

Pusiau automatinis kavos aparatas 

Viskas ką, reikia padaryti, norint pagaminti kavos puodelį naudojantis pusiau automatiniu kavos aparatu - įjungti prietaisą ir paspausti mygtuką. O kavai atsidūrus Jūsų puodelyje - aparatą išjungti. Vis dėlto, turėsite pasirūpinti, kad rezervuare būtų pakankamai vandens, o kavamalėje - pakankamai kavos pupelių. 

Automatinis kavos aparatas 

Šis kavos aparatas gali pagaminti nuostabią kavą be Jūsų pagalbos. Automatiniai kavos aparatai turi integruotą vandens sistemą, tiesiogiai prijungtą prie vandentiekio, bei kavamalę pupelėms smulkinti. Viskas, ką reikia padaryti - spustelėti vos vieną mygtuką ir kava garuos puodelyje. Kavos atliekos yra kaupiamos vidinėje talpykloje, kurią kart nuo karto turėsite ištuštinti. 

Tad kaip išsirinkti tinkamiausią kavos aparatą? Visų pirma, turite nuspręsti, kokio funkcionalumo aparato norite. Jei norite dalyvauti kiekviename kavos ruošimo žingsnyje, patariame rinktis rankinį kavos aparatą. Tačiau jei norite mėgautis skania kava be didelių pastangų, siūlome apsvarstyti pusiau automatinį arba automatinį kavos aparatą. Tokie aparatai dažnai yra gerokai brangesni nei rankiniai ir yra didesni, tad užims didesnę Jūsų virtuvės erdvę. 

Daug sužinoti apie skirtingų tipų aparatus bei jų modelius galite forumuose bei internetiniuose apžvalgų puslapiuose. Taip pat, ten galite sužinoti ir apie konkrečių gamintojų taikomas nuolaidas ar specialius pasiūlymus. 

Jūsų kavos aparato specialistai – Enjomeistrai.lt

Užs. Nr. 481243