Kaip išsirinkti džinsus pagal savo figūrą, kad atrodytumėte madingai?

dzinsai
Šiandien parduotuvėse džinsų moterims pasiūla tikrai didelė. Drąsiai galima rinktis iš pačių įvairiausių gamintojų, dizainų, raštų ir netgi spalvų. Vis dėlto, moterims rūbų pasirinkimas kartais tampa visai nemenku iššūkiu, kadangi norisi pasirinkti variantą, kuris puikiai tiktų prie figūros tipo, leistų paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus. Būtent todėl pasidalinsime patarimais, kokie yra džinsai moterims ir kaip juos pasirinkti pagal savo figūrą.

Kokie džinsai tinka Jūsų figūros tipui?

Pirmiausia prieš pasirenkant, kokius džinsus įsigyti, svarbu žinoti, kokie tinka jūsų figūros tipui. Dabar populiariausi džinsai moterims yra šių modelių: slim fit, skinny fit, regular, boyfriend stiliaus. Kad geriau įsivaizduotumėte, kuo šie modeliai skiriasi tarpusavyje, trumpai kiekvieną aptarsime.

Slim fit modelio džinsai

Labiau yra mėgstami pilnesnio kūno sudėjimo moterų, kurios siekia subalansuotos, figūros pliusus išryškinančios ir minusus paslepiančios išvaizdos. Tokio modelio džinsai yra gana aptempti, tačiau šiek tiek mažiau prigludę nei skinny džinsai.

Skinny modelis

Jis dabar yra laikomas pačiu populiariausiu, kadangi tokio modelio džinsai puikiai tinka daugumai figūros tipų. Skinny modelio džinsai yra siauro kirpimo ir gana aptempti.

Boyfriend tipo džinsai

Vieni iš tų, kurie šiomis dienomis vis labiau populiarėja. Šio tipo džinsai vis dažniau pasirenkami laisvalaikiu, dažniausiai jie nešiojami šiek tiek atlenktomis klešnėmis. Šie džinsai yra žymiai laisvesni negu anksčiau aprašyti modeliai, todėl suteikia jaukumo ir komforto jausmą. Vis dėlto, jie yra labiau apsmukę, todėl vizualiai apsunkina apatinę kūno dalį, tad labiau tinka sportišką figūros tipą turinčioms moterims.

Regular tipo džinsai

Tai tiesaus kirpimo džinsai. Jie yra populiaresni stambesnėms moterims, kadangi gerai maskuoja atsikišusį pilvą, tačiau pabrėžia ryškesnį užpakaliuką.

Džinsai – tamprės

Šiandien rinkoje galima rasti ir džinsus – tampres. Tai nemažai elastano sudėtyje turintys džinsai, kurie gerai pabrėžia figūros privalumus ir paslėpia trūkumus, tačiau tuo pačiu jie patogūs, nevaržantys judesių, suteikiantys komforto jausmą.

Savo naujus, pagal figūros tipą tinkančius, tačiau ir tuo pačiu šiandienines mados tendencijas atitinkančius džinsus išsirinkti galite čia – https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai/dzinsai

dzinsai

Kas tinka prie madingų džinsų?

Išsirinkti madingus ir prie figūros tinkančius džinsus yra vienas iš žingsnių, tačiau tam, kad visas įvaizdis atrodytų nepriekaištingai ir suteiktų jums pasitikėjimo savimi, labai svarbu tinkamai pasirinkti ir kitus drabužius.

Šiltomis vasaros dienomis prie madingų džinsų puikiai tiks įvairios palaidinės ar marškinėliai, o šaltesniais vakarais ar rudenį pravartu turėti ir stilingą megztinį ar džemperį. Kokį konkrečiai viršutinį rūbą išsisirinksite – jūsų apsisprendimo teisė.

Prie tradicinių mėlynų džinsų yra labai lengva derinti praktiškai bet kokio dizaino, atspalvio ar modelio viršutinius drabužius. Svarbu, kad jūs pačios jaustumėtės patogiai ir tuo pačiu gražiai bei pasitikėtumėte savimi.

Savo naujus drabužius, kurie puikiai papildys jūsų garderobą, galite išsirinkti čia – https://modivo.lt/c/moterims/drabuziai/megztiniai

Užs. Nr. 489585