Kaip išsirinkti čiužinį skaudančiai nugarai?

Pexels.com nuotr.
Kiekvieną dieną išleidžiame daug pinigų automobilio kurui, skanėstams, perkame brangius telefonus ir dažnai leidžiame pinigus ten, kur jie nėra būtini. Tačiau, ar žinojote, jog vidutiniškai žmogus per savo gyvenimą lovoje praleidžia 33 metus, tad tik pagalvokite, koks svarbus yra jūsų čiužinys. Bet ar čiužiniui skiriate pakankamai dėmesio?

Čiužinį rinkitės pagal miego įpročius

Kadangi jūsų kūno įspaudas į čiužinį labai skiriasi keičiant miego pozicijas, atsižvelgdami į tai turėtumėte rinktis ir atitinkamą čiužinį.

Kietas paviršius yra sveikas gulint ant nugaros. Todėl mėgstantys miegoti tokioje pozoje turėtų rinktis kiek standesnį čiužinį. Standūs čiužiniai užtikrins, kad jūsų stuburas būtų lygioje pozicijoje ir neiškraipytas. Vis dėlto, čiužinio minkštumą reikėtų pasirinkti pagal savo komforto poreikius. Taigi, stenkitės rinktis kietesnį čiužinį, bet ne per kietą – kad gulėti būtų patogu.

Miegantiems ant šono standus čiužinys netinka, kadangi pečiai ir klubai privalo įsispausti. Tokiu atveju stuburo linija išlieka tiesi, o ryte pabusite nejausdami jokio nugaros skausmo.

Na, o miegantis ant pilvo, turėtų rinktis kietą čiužinį – šiuo atveju kuo standesnį. Tokioje pozoje gulint ant minkšto čiužinio jūsų kūnas išsilenks, o tai yra trumpiausias kelias į rytą su skaudančia nugara.

Čiužiniai „su atmintimi“

Ekspertai ne kartą įrodė, kad memory čiužiniai (su atmintimi) yra pats geriausias pasirinkimas norintiems numalšinti arba išvengti nugaros skausmų. Tokio tipo čiužiniai yra sudaryti iš putų, kurios idealiai prisitaiko prie kūno formų ir užtikrina atramą visam kūnui. Negana to, tokie čiužiniai siūlomi įvairių tankių – kuo medžiaga tankesnė, tuo čiužinys yra kietesnis ir atvirkščiai.

ciuziniai

Shutterstock.com nuotr.

Kaip ir kur įsigyti?

Jeigu vieną naktį mėgstate miegoti ant nugaros, o kitą – ant šono, tada galite rinktis ir reguliuojamą čiužinį. Tada turėsite du pasirinkimus, kuriuos galėsite pakeisti tiesiog apvertus čiužinį. Čiužiniai siūlomi įvairiose vietose – įprastose, internetinėse parduotuvėse, turguje ir t. t. Kadangi tokią prekę gali būti nepatogu transportuoti, siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje www.senukai.lt – čia siūlomi įvairiausi čiužiniai ir kita namų tekstilė. Negana to, jeigu čiužiniu būsite nepatenkinti – jį galima grąžinti!

Užs. Nr. 443375