Kaip išrinkti tinkamiausią Valentino dienos dovaną?

valent
Vasario 14-osios visi įsimylėjėliai laukia su maloniu džiugesiu, tačiau artėjant šiai šventei, tenka pagalvoti, kaip šiais metais nustebinsime savo antrąją pusę. Nesvarbu, ar turite ilgai trunkančius santykius, ar tai bus pirmoji Jūsų Valentino diena, norisi, kad parinkta dovana paliktų kuo didesnį įspūdį ir padėtų Jums išreikšti savo jausmus. Jei atkreipsite dėmesį į kelis pagrindinius patarimus, tokį variantą pavyks surasti kur kas paprasčiau.

Pagalvokite, kokią žinutę norite perteikti

Nors gali pasirodyti, kad Jūsų dovana neturi gilios prasmės, labai tikėtina, kad antroji pusė ją tikrai pabandys įžvelgti – tai ypač būdinga moterims, tačiau lygiai taip pat gali nutikti ir su vyrais. Tam, kad išvengtumėte bet kokių nesusipratimų, turėtumėte pagalvoti, ką patys norėtumėte perteikti su vienu ar kitu savo pasirinkimu.

Pavyzdžiui, santykių pradžioje labiausiai tiks įvairios neįpareigojančios smulkmenėlės, o jeigu šiuo metu esate ypatingai įsimylėję, verta rinktis tai pabrėžiančias, romantiškas dovanas. Ilgamečiams partneriams dažniausiai pasirenkamos su rūpesčiu ir palaikymu siejamos dovanos, tačiau tokiais atvejais galima paieškoti ir prabangesnių, didelį įspūdį padaryti galinčių sprendimų.

Nebijokite būti romantiški

Valentino diena visuomet siejama su raudona spalva, širdelėmis ir kitais meilės simboliais, tad tokių pasirinkimų neturėtumėte vengti ir Jūs. Žinoma, jeigu nei Jūs, nei antroji pusė nesate itin romantiški, lipti per save šią dieną tikrai nereikia, tačiau net ir nedidelė šios šventės atributika gali gerokai patobulinti Jūsų dovaną. Tam ypač tinka įvairios originalios dovanos, tokios kaip smagiais užrašais papuošti marškinėliai, puodeliai, dekoratyvinės pagalvėlės ar kiti panašūs sprendimai. Jei vienas iš šių variantų bus naudojamas kaip priedas prie dovanos, ji neabejotinai taps kur kas romantiškesnė.

Nesusikoncentruokite tik į praktinę vertę

Šios šventės metu dovanojamos dovanos turi atspindėti Jūsų jausmus ir tiesiog priminti antrajai pusei, kaip gerai ją pažįstate ar vertinate Jūsų tarpusavio ryšį, tad tikrai nėra būtina rinktis pačių prabangiausių ar funkcionaliausių gaminių. Žinoma, jei žinote, kad Jūsų išrinktasis ar išrinktoji svajoja apie naują telefoną, populiarius kvepalus ar kitus prašmatnesnius daiktus ir galite sau tai leisti, tokia dovana tikrai paliks puikų įspūdį. Tačiau dovanodami ją, nepamirškite, kokia yra pagrindinė šios šventės esmė – tai gali praversti net ir paieškų procese.

Atsižvelkite į antrosios pusės pomėgius

Jei visgi nuspręsite rinktis didesnę praktinę naudą turinčias dovanas, jas turėtumėte pritaikyti prie antrosios pusės asmenybės. Šiuo atveju neretai pasitaiko klaidų, kuomet moterys galvoja, kad vyriškius sužavės įvairios SPA procedūros, o vyrai mielai jas nusivestų į mėgstamos komandos varžybas. Visgi, šiuo atveju turėtumėte atsižvelgti į jo ar jos pomėgius: galbūt antrajai pusei patinka stalo tenisas, ji daug laiko praleidžia skaitydama knygas, o gal – nuolat stengiasi palaikyti gerą fizinę formą? Žinodami, kas jai patinka, tinkamą dovanos idėją surasite kur kas paprasčiau.

Pasirūpinkite originaliu pateikimu

Bet kokia Jūsų dovana gali būti įvertinta dar palankiau, jeigu sugalvosite, kaip originaliai ją pateikti – tuo pačiu tai taps ir įsimintinu šios šventės paminėjimu. Pavyzdžiui, jeigu ketinote nustebinti antrąją pusę užkandžiais ar gėrimais, namuose galite surengti jų degustaciją, o jei ruošėtės dovanoti kūno priežiūros priemonių rinkinį, iš karto galite palepinti ją masažu ar SPA procedūromis. Nors šiuo neįprastu laikotarpiu pramogų sugalvoti yra šiek tiek sudėtingiau, pasitelkę kūrybiškumą, sau brangų žmogų maloniai galite nustebinti net ir per karantiną.

Nusistatykite biudžetą

Tam, kad šventę ir dovanas planuoti būtų paprasčiau, pravartu iš anksto nuspręsti, kiek per Valentino dieną ketinate išleisti. Svarbu įsidėmėti, kad nuo dovanos vertės tikrai nepriklauso jos kokybė: jei šiemet išlaidauti nesinori, galite apsiriboti nedidelėmis smulkmenėlėmis. Jei prie jų pridėsite ranka rašytą laišką ar atrinksite žaviausias bendras Jūsų nuotraukas, tokiai dovanai iš tiesų bus sunku atsispirti! Pačios įvairiausios Valentino dienos Jūsų laukia Pigu.lt el. parduotuvėje – čia surasite ne vieną įkvėpti galinčią idėją.

Įvertinę visus šiuos niuansus, labai lengvai nutarsite, kokia Valentino dienos dovanos Jūsų antrajai pusei paliktų didžiausią įspūdį. Svarbiausia, kad rinkdami ją susikoncentruotumėte į jos gavėjo poreikius – tuomet tikrai pataikysite tiesiai į dešimtuką.

Užs. Nr. 474818